Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belirtilen adimlara harfiyen uymama ragmen cikmadi kredi karti ile alimimda.
    Deneme amacli ykb seceneginde siparis detayinda gozukuyor cek kazandiniz diye.
    Maalesef etrafimda ykb kimse olmadigi icin o fiyata alamiyorum.
    Samsungla goruscem eger cek tanimlamasi olmazsa bu telefon nasibimde yok diyip baska bir kampanya bekleyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam bende bir fark görmedim dolbt atmos u açınca. Bir tık sanki daha yüksek çıkıyor o kadar. Pek bir işlevsellik göremedim. Belki dediğiniz gibi kulaklıksız çalışsaydi belki daha iyi olabilirdi

• athloncu A kullanıcısına yanıt
    Bu ekran sürelerini nereden alıyoruz yardımcı olacak arkadas var mı

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/cihaz bakımı/pil/pil kullanımı
  • Bu samsung mağazaları peşin fiyatına taksit yapıyor mu?

Bu cihazı tercih edenler neden tercih ettiklerini belirtebilir mi?

mesela neden RN8 ya d RN8 Pro ya da Mi A3 değil de bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Haklısınız hocam bende bir fark görmedim dolbt atmos u açınca. Bir tık sanki daha yüksek çıkıyor o kadar. Pek bir işlevsellik göremedim. Belki dediğiniz gibi kulaklıksız çalışsaydi belki daha iyi olabilirdi
    Kulaklık kalitesi ile de ilgili olabilir.

• Merhaba,

Tüm Arkadaşların yeni yılını kutlar sağlık ve esenlikkler dilerim. Umarım yeni yılda her şey gönlünüzden geçtiği gibi gerçekleşir.
    Telefona Iphone 4 den geçtim. Ben kişilerimi Outllook üzerinde tutuyorum. Windows Phone telefonundan Iphone 4 geçerken Oulook hesabımla geçiş yapmıştım. Tüm kişilerim de sorunsuz yeni telefona aktarıldı. Ancak M30s geçişte aynı şeyi yapmama rağmen kişilerim içerisindekiler sürekli değişiyor. Kişilerim içerisinde bir değişim var. Dün bir arkadaşımın kaydı kayboldu bugün de ablam kişiler menüsünden çıktı.

Nerede bir hata yapıyorum acaba. Bu telefon benim ilk Android cihazım olacak. Yardımlarınızı rica ediyorum.

sağlıcakla
  • Ben bu telefonu yapıkredi bankasının kredisi ile yeni satın aldım 1790 tl kredi verdi telefon elime ulaşımca kapatıp 1790 a bitirmeyi düşünüyorum. 250 tl de hediye çeki verdi. Bundan önce mi9 lite almayı düşünüyordum ama sar değeri inanılmaz yüksekti o yüzden vazgeçtim. Sonra redmi note 8 proya baktım onun da sar değeri yüksekti ve mediatek işlemci diye ileride sorun yaşanabilme ihtimalini düşündüm (ısınma problemleri ve performans düşüklüğü gibi ) sonra redmi note 8 yöneldim onun sar değerleri bana göre en düşüğü çok başarılı. Sırf onun için alacaktım ama forumlarda okudum bazı sensör problemleri gps sorunları takılmalar olduğunu okudum. Türkiye garantisini sağlayan firma ile ilgili de bazı sıkıntılar okudum ve bilindik bir marka olsun diye samsungu seçtim. Bu telefonu seçmemdeki en büyük etken tanıdık bir firma olmasıydı. Sonra telefonun işlemcisinin şu anki a50 den daha iyi olmasıydı bende günlük kullanan biri olduğum için sadece banka işleri video izleme iki üç sosyal uygulamada vakit geçiren biriyim. Hayatımda hiç oyun oynamadım bu telefonda da oynamayı düşünmüyorum. Bu yüzden çok pahalı birşey almamayı düşünüyordum. Kampanyası ile de bu telefon bana 1540 liraya geldi. Benim tercih etmem bu yüzdendi. Ama kullananların yorumu ve izlediğim videolar dan anladığım kadarı ile iyi bir telefona benziyor umarım kullanımda sıkıntı çıkmaz. Çünkü iphone 5s ten bu telefona geçiyorum şarj konusunda beni en 5 kat mutlu edecektir. Umarım iphone daki hız gibi beni mutlu eder. Çok uzun oldu yazdıklarım ama bilgilendirme olsun istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: su55

selam,
    biraz tuhaf bir soru sorabilir miyim?

ana ekranda alarm kullanan var mı?
    saatin ve alarmın kurulduğu günlerin rengi mor.
    bu mor rengi değiştirme şansımız var mı?

Hatta samsung un kendi tarayıcısında gizli modu aç ve yeni sekme yazıları da mor.
    Mor nedir ya, başa renk yok muydu?
    Bunun çözümü var mi arkadaşlar?

• athloncu A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ekrangoruntusu atan arkadaşların arka plan hep siyah onu çözemedim farklı bir bölümlü var diye

• su55 S kullanıcısına yanıt
    Hocam valla çok ilginç bir soru olmuş. Galiba mor rengini hiç sevmiyorsunuz Siz söyleyince dikkat ettim de evet mormuş. Onun dışında çoğu kişinin dikkatini çekmez çok önemsiz bir detay. Renginin de değiştirelebileceğini zannetmiyorum, öyle bir renk ayarınında olduğunu sanmıyorum. Uygulamalarda yer alan dosyaların renkleri ayarlanabiliyor ama o sabit bir şey sanki değişmez gibi.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam. 6 ay kadar HTC U11 kullandım. Sizide o konudan biliyorum. U11 in ses kalitesini özler oldum valla. Ne de güzel bir cihazdı da kulaklığıda şahaneydi. Ey gidi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba,

Tüm Arkadaşların yeni yılını kutlar sağlık ve esenlikkler dilerim. Umarım yeni yılda her şey gönlünüzden geçtiği gibi gerçekleşir.
    Telefona Iphone 4 den geçtim. Ben kişilerimi Outllook üzerinde tutuyorum. Windows Phone telefonundan Iphone 4 geçerken Oulook hesabımla geçiş yapmıştım. Tüm kişilerim de sorunsuz yeni telefona aktarıldı. Ancak M30s geçişte aynı şeyi yapmama rağmen kişilerim içerisindekiler sürekli değişiyor. Kişilerim içerisinde bir değişim var. Dün bir arkadaşımın kaydı kayboldu bugün de ablam kişiler menüsünden çıktı.

Nerede bir hata yapıyorum acaba. Bu telefon benim ilk Android cihazım olacak. Yardımlarınızı rica ediyorum.

sağlıcakla
    Hocam en temizi outlook'tan VCF olarak kişi listenizi export etmek, daha sonra da cihazınızı kurduğunuz gmail adresine import etmek.

• Spigenden aldığım kılıf geldi. Hoş ama 43 tl çok pahalı be abicim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yanıtınız için teşekkür ederim. Ancak ben kurulumu Outlook hesabımla yaptım. Outlook hesabımı da bilgisayarımda Office outlook olarak kullanıyorum ve cihazlar arasında eşitleme yapıyorum. Bu Iphone geçişte sorun olmadı ama Android de sorun oluyor.

sağlıcakla
  • ring R kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de diyorum ki google'ın outlook ile anlaşamadığı durumlar var. ben de yaşadım bunu.
  • Arkadaşlar iyi seneler olsun

Ben cihazı samsung.com.tr den eski cihazı değişim ile (Eski cihazım Huawei p10 lite) ile yaklaşık 1000 liraya mal ettim...

Eski cihazımı vereceğim onlara...

Huawei p10 lite den geçeceğim...

Kullanan arkadaşlar herhangi bir sorun, kronik vs. sorun yaşayan oldumu? Hız testlerine baktığımız zaman A30s den hızlı olduğunu görüyoruz...

Nedir düşünceleriniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Hocam ben de diyorum ki google'ın outlook ile anlaşamadığı durumlar var. ben de yaşadım bunu.
    Anladım hocam sağol ilgin için
    iyi yıllar
  • quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Arkadaşlar iyi seneler olsun

Ben cihazı samsung.com.tr den eski cihazı değişim ile (Eski cihazım Huawei p10 lite) ile yaklaşık 1000 liraya mal ettim...

Eski cihazımı vereceğim onlara...

Huawei p10 lite den geçeceğim...

Kullanan arkadaşlar herhangi bir sorun, kronik vs. sorun yaşayan oldumu? Hız testlerine baktığımız zaman A30s den hızlı olduğunu görüyoruz...

Nedir düşünceleriniz?
    Selam, eski telefonunuzu gönderdiniz mi?
    Teknisyen dedikleri kişi/ler canlı gözle inceledi mi?
    Size,onayınız için fiyat teklif ettiler mi?
    ( uygulamada çıkan fiyattan bahsetmiyorum.)

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Olabilir hocam. 6 ay kadar HTC U11 kullandım. Sizide o konudan biliyorum. U11 in ses kalitesini özler oldum valla. Ne de güzel bir cihazdı da kulaklığıda şahaneydi. Ey gidi günler
    Bende 2.5 sene kullandım U11 herşeyi ile amiral gemisiydi beni hiç uzmedi. Bir cihaz tek bir konuda sorun çıkarmaz mı 30 ayda ama U11 bi kere bile teklemedi. Ancak iş gereği gün boyu telefon aktif olduğu için 3000 mah pil.malesef yetmiyordu çok üzülerek ayrıldım Htc u11 den. M30s tek kistasim piliydi ve beklentimi fazlasıyla karşılıyor şu an, pili yetsinde diğer özellikleri hiç sallamiyorum şu an.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.