Şimdi Ara

60 yaşındaki komşum bıçak çekti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
28.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dövüceksin 20-30dk 3-5kişi başka çare yok gibi
    sokak köpekleri için ödül maması al hepsini dışarı çıkar.
    2-3 tane köpeği olabilir eğer aşılı ve temiz ise ama içeri tonla sokak köpeği getiriyorsa ben şahsen çıldırırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 17 Eylül 2019; 8:28:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evin içinde köpek beslemek akıllı insan işi değil zaten, deliyle de uğraşılmaz. Bence kendine yeni ev bakmaya başla bıçaklanmadan önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 17 Eylül 2019; 8:32:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sende bidahaki sefere bıçak çıkar. Bi dahaki sefere ikisini de tandır yapacağını söyle dostm.

• Emekli John Wick

Apartman yoneticisi rizam disimda daireme girince bir guzel dovmustum ben
  • Git temiz bi yerde otur deliyle falan uğraşma yav

• CSB değilse komşularla ortak hareket edip evden çıkartın.
  • bir adet pitbull edin. sal üzerlerine. bak bir daha köpek möpek geliyor mu senin apartmana. işini görünce geri verirsin.
  • Ben sustururum demek çok sıkıntı zehirliceğini falan düşünmüş olabilir bence ses etmeyin bu tip yolun sonunda insanlar için kolay lokmasınız.

Tek yaşıyormuş adam köpekleri ailesi görüyordur kızına yapılmış gibi bir tepki vermiş farkındaysan psikolojiside bozuk belli ki bence zorlama seni ses duymayan bir hale getirebilir sıkıntı.

Sen haklısın ama burası TÜRKİYE insan hakkı, yaşama hakkı, insan hayatı fazla değersiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-74F84D677 -- 17 Eylül 2019; 9:13:50 >
  • Bütün mesajları okudum %80 ni konu sahibinin komşusu gibi sıkıntılı tipler.
    Adam öğrenci, akşam ders çalışacak sağda solda hav hav sesi.
    Etraf leş gibi kokuyor.
    Sabah akşam gürültü.
    Bu arkadaş ne yapsın? Yaşadığı yer apartman, müstakil ev olsa anlarım.
    Komşusu 1 tane değil belki 5 köpek besliyor.
    Yeri geliyor bir çocuk ağlaması bile hayatımızı mahvediyor.
    Biraz empati yapın.
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Eleman elbette haklı ama burası TÜRKİYE güçlülerin adaleti var haklıların değil amca belli ki yalnızlığını köpekleriyle gideriyor psikolojik sorunları var muhtemelen hee konu sahibi amcadan zarar görmeyeceğini düşünüyorsa kendi yöntemlerini denesin ben amcayı değil konu sahibini düşünüyorum açıkcası.

• "kediler ucarak benim camdan içeri giriyor. "

• Git başka daireye kiracı değilmisin

• hayvanat bahçesi sanki apartman , besliyorsan adam gibi eğit , temizliğine dikkat et hayvanların. Mecbur mu pislik koklamaya insanlar. Yaşlı fln demeyecen ağzını gözünü yer değiştirecen
  • quote:

Orijinalden alıntı: UML

Köpek seven bahçeli müstakil evde bakacak köpeğine, kendisiyle beraber hayvanı da dört duvara hapsetmenin hayvanseverlikle alakası yok.
    Bahçeli evdeki köpekler daha az geziyor. Yılda 1 veterinere giden köpekle her gün 2 defa dışarı çıkan köpeği karşılaştırıyorsun. Ne kadar cahilsin...
  • Hiçbirinin aşısı, tasması yoktur. Çağır belediyeyi gelip toplasınlar. Sen geri planda kal ki tenhada kestaneyi çizmesin sonra

• Apartmanda oturanlardan dilekçe topla sonrada şutlayın gitsin. Tehditle olmaz
  • Belediyeyi ara sokakta köpekler insanlara rahatsızlık veriyor de belediyeden cevap alamazsan belediyeye şikayet ettim birşey yapmıyorlar böyle böyle sorunum var diye cimere şikayet et

• Bakın benim buna benzer bir konuda önceden yaptıgım yorum bu.
    Bence dedigim konuda kamuoyu oluşturalım lütfen Duyarsız kalmayalım. Bu topluma adapte olamamış öküzlerin kahrını çekmek zorunda değil kimse.

60 yaşındaki komşum bıçak çekti

• Apartman ne bekliyon? Yöneticisinden tut böyle dallamalara kadar hepsi var.

En güzeli apartmanda oturacaksan aile apartmanı yoksa müstakil abcim

• Köpeklerin duyabildiği frekansta köpek kovucu aletler var, bunlardan al, gecenin 2sinde öttür, delirt adamı ve apartmandakileri. Belki o zaman herkes birlik olup karakola gider topluca şikayet dilekçesi verirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.