Şimdi Ara

Bir televizyona 13.000 tl verilir mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
20.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65 inç 4k vestel ud9000 4000 tl civarlardında. Sony,lg olunca uzaya mı çıkarıyor . 3 katı fiyat farkı olacak kadar neyi iyi olabilir ki. Eninde sonunda birinde de Netflix izleyeceksin diğerinde de..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

Bana kalırsa 13.000 bir tv için büyük bir rakam.Ha ama her akşam sinema izlerim 4k arşivim var tv izleyecek vaktim çok diyorsanız o zaman alınabilir.

Geçen sene bu aylarda evlenmeme rağmen aldığım ilk eşya tv idi.31.12.2017'de 2.000 axen 55'' curved tv aldım 4k vs ıvır zıvırı pek çok özelliği var ama hangisini kullandım tartışılır.Daha 4k izlediğim film sayısı 5 i geçmedi.4k kanal zaten yok.Netflıx 4k içinde sağlam net gerekiyor oda bende yok.
    Ha tv'nin ses kalitesi baya bir dandik onuda pc'de kullandığım 2+1 i tvye bağlayıp çözdüm şimdi gayet yeterli geliyor...

Sözün özü cebimizi eğer düşünüyorsak teknolojiyi geriden takip etmekte biraz fayda var.Şu zamanda full hd tvler bile baya baya iş görüyor mühim olan dayanıklı olsun görüntü kalitesi güzel olsun yeterli...
    Hocam axende internet özelliği nasıl vesteldeki gibi kasıyor mu?

• Bende 65 inç vestel var, 4 bin tl ye aldım. Maç izlerken güzel oluyor.
    Artık bize kazık fiyatları empoze etmeye başladılar bile.
    Para kolay kazanılmıyor. 2 sene sonra bir tv ye 20 bin verilir mi diye konu açılırsa şaşırma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Athlon 840 Kaveri

Verilir niye verilmesin.

Hele ki şu ekonomik şartlarda 13.000 TL iyi bir televizyon için normal bir fiyat.

İhtiyaç var ise alınır.

İnsanlar bir telefona 4-5 bin lira para verip 2 sene kullanıp değiştiriyor.

Televizyon kullanım ömrü çok daha uzun bir alet. (Bozulma süresinden bahsetmiyorum)
    Bu ekonomik sartlardan dolayi 13bin verilmez zaten

• verilir ben verdim sony aldım lg samsung hepsini inceledim sony 65XF9005 aldım görüntü ve cihazın hızı diğerlerinden çok iyi samsung kadar iğrenç bir görüntüye sahip tv görmedim renkler gereksiz ve orantısız parlak

sony 65xf9005 inceleyin derim şuan fiyatları dahada düşmüş olabilir
  • alinir, ama ben 70" seviyesinde bir urun tercih ederdim.

projeksiyon cihazi icin eger ozel odaniz yoksa uzak durmak gerek. o cihazlarin uzerindeki fanlar bir sure sonra cok sinir bozucu oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Bu ekonomik sartlardan dolayi 13bin verilmez zaten

Alıntıları Göster
    Bunu diyenler kaldı mı cidden ya. Böyle diyenlerin hepsi sonradan pişman oldu. Ekonomik şartların düzeleceğine inanıyo musun sen?

Beklerim fiyatlar düşer kafası son 5 yıldır kaybediyor. Bunu diyenler hep pişman çünkü hep daha kötüye gidiyor. Bu televizyon bugün 13.000, bekleyim piyasa düzelsin fiyatlar düşsün dersin 1 ay sonra 15.000 olur.

İhtiyaç varsa alınır. Fiyat düşecek diye beklenmez. Ha çok özel bir kampanya yapılacağı haberi alırsın o zaman beklersin.

• Sony modellere bak. Yukarda arkadaşlar modeli yazmış.
    Gerçi Sinemacı Adam PJ takılır ama neyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

maddi durumuna bağlı seni zorlamıyorsa her türlü verilir ben 6 vermiştim ancak o kadar verebilirdim bir tv'ye
    Yurt disindan getirebilecek birisi var ise
    https://www.banggood.com/Xiaomi-Mijia-MJJGTYDS02FM-DLP-Projector-Full-HD-1080P-30000-LED-Life-Wifi-bluetooth-For-Phone-Computer-Music-3D-Movie-Home-Theater-Projector-p-1416719.html?rmmds=detail-left-hotproducts__1&cur_warehouse=CN

su cihaz basarili . hatta yil sonu yaklastikca kampanyalar ile indirimli de alinabilir. Ama artik Turkiye'ye gonderim yapmyorlar. mecburen yurt disindaki bir tanidiga getirdip oradan temin etmek gerekli.

• Verilir ama sorun şuki sorunsuz tv bulmak çok zor özellikle türkiyede, 3 kere lg c8 oled geldi hepsinde banding sorunu vardı en sonunda para iadesi aldım samsung ks 8500 almıştım zamanının en muhteşem fiyat peromans 4k sıydı, görüntü tatmin edici olmamakla birlikte bir saat sonra ekran söndü bir daha açılmadı, en son sony xe90 almıştım o kusursuz çıktı memnun şekilde kullanıyorum, sorunlu çıkınca inan ben ne yaptım diye şoka girebiliyorsun, lg c8 oledde bunu çok yaşadım, ama sorunsuz çıkarsa fazlasıyla değiyor
  • İstiyorsan verirsin. İstemiyorsan vermezsin. Şahsen param olsa alırım.
  • net o kadar para verilmez derim ben. daha yeni 5900tl'ye 55 inch samsung q60rat aldım ve memnun kaldım. zaten çamur tv yayınlarında hiç bir tv kar etmiyor ama netflix de felan resmen coşturuyor. henüz pc'yi bağlayıp oyun atmadım ama öyle bir planımda var bir ara.
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Ne varsa eskilerde var. 37 ekran vestel tüplü tv var, kaç yıl oldu hala çalışıyor. Kuzenden bize geldi, biz kaç yıldır kullanıyoruz. Toplam 15 yaşında vardır, daha tamir görmedi.

Dayımda vardı, düşürmüş arabaya koyarken, karpuz gibi ikiye yarılmış. O haliyle hala çalışıyordu en son.

Yeni tv alalım diyoruz, ama güvenemedik bir türlü. Pahalılar da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tmp341 -- 16 Eylül 2019; 10:47:15 >
  • TV özelliğine göre değişir. Ben Vestel 50FD7300 almıştım 2018 Mayıs ayında 2000 liraya.

Televizyondan ne beklediğine göre değişir o durum. Benim aldığım televizyondaki tek eksik nokta, uygulama yükleyememek oldu. Yüklenebiliyor ama sınırlı sayıda. Bu gibi olumsuzluklar mevcut.
  • şuan halihazırda teknolojiyle ilgili satılan hiçbir ürün o paraları etmez.
    En azından o parayı vermek için ya zengin yada enayi olmak lazım.
    Asgari ücret ortalama 2.000 TL'den 6.5 aylık maaş karşılığı,
    En düşük memur maaşı hesabından ortalama 3.000 TL'den 4.5 aylık maaşa karşılık gelir
    13.000'lik TV'nin yaptığı işi 3.000 TL'lik tv'nin de yaptığını düşünürsek bu tarz eşyalara bu paraları vermek açıklanamaz bir hal alır.
    İstisna olarak hedef haline getirmişsindir ( sonuçta 3 sene öncenin yerli araba parasına şimdilerde tv almak hedef ve hayal anlamına gelir ) o zaman paranı biriktirip alabilirsin.
    Şimdiye dek yazdıklarım fakirler içindi
    Fakat sen 6.000'e yakın maaş alıyorsun bu tv yi düşünüp konu ettiğine göre de maddi durumunda sorun olduğunu düşünmüyorum bu yüzden gönül rahatlığı ile tv'ni alıp dizilerin keyfini çıkarabilirsin.

• Mağazada aldığın görüntü kalitesini Evde alamayacaksın.

Mağazalara özel Bitrateleri çok ama çok yüksek videolar hazırlanıyor.
  • Bence verilmez. Aynı şekilde film ve dizi izliyorum. Tv olarak 55" HD vestel televizyon kullanıyorum, yanına optoma android HD projeksiyon aldım. İşimi görüyor.

Görüntüde çok netliği sevmiyorum. Seyir zevkimi bozuyor. Her şey çok dijital görünüyor ve sevmiyorum o şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Tam modeli nedir? O modeli bir inceleyeyim.
    Vestel 43UD8360 43" 108 cm Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

4 Mart'ta almıştım 2092 TL

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.