Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de herhangi bir yavaşlık yok Pie'da. Hatta Oreo sürümlü, yeni alınmış bir V30 ile karşılaştırdım ve hızlar aynıydı. Güncellemeden sonra format da atmadım. Formatla daha da hızlı olabilirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam fotoğraf paylaşmanız mümkün müdür?
    nasıl göründüğünü merak ettim,konu başına eklemek isterim
  • Arkadaşlar aşağıdaki ekran koruyucuyu 1,5 aydır kullanıyorum. Daha çok çizilmeye karşı bir koruyucu. Tam oturuyor. Ben 40 tlye almıştım. Memnunum.
    n11.com'dan GOR LG V30 V30+ PLUS 3D KAVISLI FULL KAPLAMA DARBE EMICI EKRAN KO seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/gor-lg-v30-v30-plus-3d-kavisli-full-kaplama-darbe-emici-ekran-ko-P280857326

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yamman kullanıcısına yanıt
    sanırım darbeye karşı dayanıklılığı yok bu ürünün değil mi?
  • Arkadaşlar kamera, hoparlör ve ekran olarak iphone x ten geçmeyi düşünüyorum. Tecrübesi olan kıyas yapabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Arkadaşlar kamera, hoparlör ve ekran olarak iphone x ten geçmeyi düşünüyorum. Tecrübesi olan kıyas yapabilir mi?
    Geçme sebebini sorabilir miyim hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Arkadaşlar kamera, hoparlör ve ekran olarak iphone x ten geçmeyi düşünüyorum. Tecrübesi olan kıyas yapabilir mi?
    Arka kamera bir tık geride.

Ön kamera yüz tık geride.

Hoparlör 3 tık geride.

Kulaklık 50 tık ileri.

Ekran 10 tık ileri.

Hız olarak fark hissedilmez.

Yorumu kafadan yapmadım.

1 yıldan fazla süre iPX kullandığıma dair en büyük kanıt satış konum.

Hatta XS'ten bu cihaz geçtim.

https://forum.donanimhaber.com/satildi-iphone-x-64gb-space-gray-sifirdan-farksiz-apple-tr-garantili-full-kutulu-faturali--139747343

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 8 Ekim 2019; 22:38:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pie ile uyumlu gcam linki bilen yazabilir mi acaba?
  • Wustii W kullanıcısına yanıt
    7. sayfadaki gcam rehberindeki linklere baktınız mı?
  • Wustii W kullanıcısına yanıt
    Pie ile sorunsuz çalışan en son sürüm bu:https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/Gcam_6.2.030_Advanced_V2.2.190716.1800-Final.apk
  • vertas V kullanıcısına yanıt
    Hocam bence Lg V30 Plus Android 9'a güncelleyenler için en stabil Google Camera sürümü 6.1.021 Advanced sürümü.
  • Benim ekran koruyucu damperli camım geldi .önceki sayfada arkadaşın paylaştığı ürünün aynısını vermiştim. ekranın yüzde 97 sini kaplıyor diyebilirim yanlarındaki kavisleride kaplıyor bayağı ,uygulamasıda çok basit. Ben beğendim

• wolverine55 kullanıcısına yanıt
    ihtiyar jedi hocamızın paylaştığı ekran koruyucu mu?
    gittigidiyor sitesinden?

fotoğraf atabilir misiniz?
  • https://urun.n11.com/sarj-cihazi/baseus-card-ultra-thin-ince-wireless-kablosuz-sarj-15w-P362879038

15 watlık kablosuz hızlı şarj adaptörü
    120 tl lik fiyatı ile makul sayılabilir,yurtdışı fiyatına bakıldığı zaman türkiye fiyatı daha ucuza gelmiş oluyor
    Baseus un kendi sitesinde 103 tl olarak gözüküyor ancak başka bir siteye yönlendirdiği için güvenemedim
    güzel bir ürüne benziyor ileride alabilirim sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 9 Ekim 2019; 19:23:14 >
  • profecco kullanıcısına yanıt
    Benim tavsiye ettiğim sürüm arnova'nın yani aynı geliştiricinin yapmış olduğu daha yeni bir sürüm. @wustii pie ile uyumlumu diye sormuş, uzun zamandır pie ile kullanıyorum bu sürümü ve şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadığım için bunu tavsiye ettim. Yeni sürüm sorunlu ise eskisini kullanmak tabiki mantıklı ama yeni sürüm sorunsuz ve fotoğraf kalitesi olarak başarılı ise yenisini kullanmak daha mantıklı gibi geliyor bana. Sonuçta iki farklı tavsiye gelmiş oldu her hangisi istenirse o kullanılabilir.
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Evet usta ihtiyarjedi nin attığı linkteki ürün damperli olduğu belirtilmiş . yarın foto çekip atarım hocam

• Yeni çekilmiş 30Q sürümündeki kendi kamera uygulaması ve Gcam gece fotoğrafı karşılaştırması.

Kamera Uygulaması

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

Gcam Uygulaması

Kamera Uygulaması

Gcam Uygulaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 9 Ekim 2019; 23:55:30 >
  • Güzel resimler hocam
    Arada diğer başlığa girip bakıyorumda ne komik yorumlar adam dandik kulaklık takıp htc bundan daha iyi diyebiliyor
    Ben bugün sony mdr 1r ile tidaldan hans zimmer time dinledim ve tek kelime ile müthişti. Maalesef bu telefonun hakkı çok sağlam kulaklıklar ve onlarda pahalı neyseki ben zamanında almıştım.samsunda olup denemek isteyen varsa v30 kullanıcısı yazabilir gerçek kulaklık performansını görebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolverine55 -- 10 Ekim 2019; 1:34:55 >
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ürün Extended Power Profile olarak görünmüyor wireless power consorsiyum sitesinde. Hızlı şarj watt demek değil, elektriği ne kadar efektif olarak verdiği ve alıcının da ne derece aldığı önemli. Mesela bazı powerbanklar quickcharge 3.0 diyor ama kendini öyle şarj edip cihaza 5V 2A veriyor sadece. Dolayısı ile şarj olurken hızlı şarj yazmıyor vbg.

Bu konuyu deneyimlemek oldukça pahalı bizler için, benim tek deneyimim Trust Cito15 22900 olan oldu o verdiğim bilgilerde, Pie'da gelişme olmuş mudur bilemiyorum.

Ayrıca, imza konusunda da bir gelişme yok galiba, müsait zamanda el atayım ona ben :)
  • wolverine55 kullanıcısına yanıt
    Hocam, TIDAL'i yeni kullanmaya başladım. Kablolu olarak Apple kullaklık ve BeatsEP ile deneme şansım oldu. Bluetooth olarak ise Motorola Stereo S305'im var.

Şu kadar söyleyeyim, TIDAL'de dinleyecek birşeyler arıyordum (master kalitesi efsane!) Hans Zimmer aklıma geldi, Interstellar benim için efsane bir filmdir. Yemin ediyorum, sinemadaki koltukların titreme duygusunu yaşadım, tüylerim diken diken oldu.

DAC, Master kayıt vs. efsane şeyler. Spotify ile bariz karşılaştırmalar yaptım, gözümden düştü.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.