Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ana ekranda ekrana basılı tut > Ana ekran ayarları > Duvar kağıdı hareketi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eawen kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için sagolun lakin tema ekranında olmuyor . duvar kagıtlarında oluyor sadece . önceden eski sürümde tema ekranında da oluyordu cok iyi hatırlıyorum. Uyuz oldum .

Edıt : enteresan sanırım bug da kalmış. Restart verince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 30 Eylül 2019; 8:6:46 >
  • Arkadaşlar V30 umda Google Camera yı kullanmak istiyorum yardımcı olabilecek var mı?
  • Nike kullanıcısına yanıt
    konunun başında link var oradan faydalananilirsin GCAM yazmıştım sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

konunun başında link var oradan faydalananilirsin GCAM yazmıştım sanırım
    GCAM ve Püf Noktalarıhttps://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140035416

linkte sıkıntı var galiba
  • Nike kullanıcısına yanıt
    7. sayfada hocam
    evet bir sıkıntı var mobilden baktığım zaman link çalışıyor ama pc de dediğiniz gibi anasayfaya atıyor
  • Arkadaşlar telefonuma kulaklığımı takıyorum spotify dan müzik dinliyorum
    ancak pc kullanırken spotify uygulamasından müzik değiştirmek istediğim zaman sanki telefon wifi de bağlı iken müzik çalarken bir süre sonra interneti kestiği için uygulama telefonumu görmüyor ve müzik değiştiremiyorum

Bu sorunu yaşayan var mı?

Ayrıca imza çalışması yapabilecek herhangi birisi varsa lütfen birkaç çalışma yapabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 1 Ekim 2019; 20:14:3 >

• Android 9'a geçenler bu özelliği şöyle açabilir: Ayarlar'dan 'Genel' kısmına gelin. 'Uygulamalar ve Bildirimler'i seçin. 'Bildirimler'i seçin. En altta 'Kısa Bildirimler' var. 'Sidelight' seçeneğini seçin. Çok hoş bir özellik bence güzel olmuş keşke rengini falan da ayarlayabilsek.

• stock camera apk'sı nereden edinebilirim arkadaşlar?
  • apk extractor uygulaması ile herhangi birisi sana apk dosyasını sağlayabilir
    çalışır mı bilemem gerçi
    ben oreo sürümünün kamera apk sini atabilirim
    xda ya bakmak lazım kesin orada vardır şu an vaktim olmadığı için bakamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

apk extractor uygulaması ile herhangi birisi sana apk dosyasını sağlayabilir
    çalışır mı bilemem gerçi
    ben oreo sürümünün kamera apk sini atabilirim
    xda ya bakmak lazım kesin orada vardır şu an vaktim olmadığı için bakamıyorum
    xda'ya bakarken bir konu gözüme ilişti. oradan versiyonu 8 olan sonuncu diye kurmamla cortladı zaten uygulama :D

oraya baktım hep rom ve gcam konuları havada uçuşuyor. Sok sağlıklı yazılımı bulamadım bir türlü.
    Şuan sıfırlamakta istemyorum galeri'de yedeklemediğim iş ile ilgili bir dünya fotoğraf var.

Müsait olunca apk'yı ayırıp ekleme şansınız olursa sevinirim birkaç gün böyle tutayım sonra artık sıfırlarım heralde.
  • özelden atayım hocam 2 dk bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctauren

stock camera apk'sı nereden edinebilirim arkadaşlar?
    apkmirror dan bulabilirsin hocam.

• Ayarlardan versiyon 8'in uygulama bilgilerine girince güncellemeyi kaldır varsa fabrika ayarlarına dönülebilir böylece eski versiyona geçer bir deneyin.
    Yoksa apkmirror'daki 7'li sürümü yükleyip daha sonra güncelleme merkezinden güncellemeyi deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertas

Ayarlardan versiyon 8'in uygulama bilgilerine girince güncellemeyi kaldır varsa fabrika ayarlarına dönülebilir böylece eski versiyona geçer bir deneyin.
    Yoksa apkmirror'daki 7'li sürümü yükleyip daha sonra güncelleme merkezinden güncellemeyi deneyin.
    Teşekkürler, yedekleme yapıp formatladım artık.
  • Beyler ekran koruyucu hüç gördünüz mü piaysada ben kime sorsam yok diyor internet dışında satılmıyor mu acaba.

• Hocam bende internetten sipariş ettim, mağazalarda tam kaplayan bulamadım hiç

• ben de tam kaplayanı bulabilsem alıcam da
    ya bu kadar kullanıcı arasından bir ekran koruyucu öneren çıkmaması beni şaşırtıyor
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.