Şimdi Ara

Donanımhaber Sakinleri Kitap Yardımlarınızı Bekliyorum!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
5
Favori
43.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
463 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8-16 yaş aralığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kütüphanemi kontrol edeceğim bir kitap bir kitaptır.
  • Hocam, 20 adet yeni kitap ayarladım. Bunları size nasıl ulaştıracağız?
  • Ekşi sözlük hesabı olan biri konuyu sözlüğe taşısın lütfen.
    Konu sahibi saygıdeğer öğretmen arkadaşım, kişisel gizliliğine dikkat ederek öğretmen olduğunu, o okulda görev yaptığını kanıtlar isen daha kısa sürede daha fazla yardım alabilirsin sözlükte.

Sizin gibi özverili öğretmenlerin varlığını hissetmek insanın yüreğine ferahlık veriyor.
    Teşekkür ederiz.

Kütüphanemde orta okul zamanımdan kalma bir kaç kitap vardı hemen bulup, paketleyip gönderiyorum. :)
  • Hocam Merhabalar çocuklar için yaklasik 30-50 kitap göndermek istiyorum yaşlarına uygun kargoyu karşılarsanız gönderebilirim

• Kitap yollarkenPTT kargo ile gönderim, ücreti en az tutan kargodur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlginiz için çok teşekkür ediyorum dostlarım.Kitap bağışı yapmak isteyenler kargo ücretlerini karşı ödeme olarak tercih edebilirler.Gereken kargo ücreti tarafımca karşılanacak.

• ceettoo C kullanıcısına yanıt
    Elimde 12-16 yaş grubu için çoğunluğu fantastik kitaplardan veya gençlik romanlarından oluşan 2 koli (1i büyük, 1i küçük koli) kitap var. Öğrenci olduğum için kargo kısmını karşılayamayabilirim. İlgilenirseniz hemen yarın öbür gün gönderebilirim.

• Türk Telekomlulara MNG'den %30 indirim.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-avantajlar/kampanyalar/sayfalar/mng-kampanyasi.aspx

Ayrıca 10 kg/ds ye kadar 12 TL ye paket gönderimi sağlayan Sürat Kargo indirim kodu var elimde kitap gönderecek olan arkadaşlar ulaşsın özelden vereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Essentiel -- 12 Eylül 2019; 15:48:7 >
  • konu yukarı.
  • Essentiel kullanıcısına yanıt
    Mng kargo çalışanları sorunlu kod geçersiz felan diyor öyle bir kampanya yok diyor hemde köye gitmez onlar şubeden alın yoksa geri göndeririz derler ama ptt hem ucuz hemde köye kadar götürür.

Okulun resimlerine baktım gerçekten özveriyle çalışan öğretmenler ve öğrenciler var destek çıkmak isterdim ama bendeki kitaplar hep büyük yaşlara hitap ediyor.

Change.org ile yardım alabiliriz ve elimden geldiğince kitap alıp gönderebilirim.

Donanımhaber, diğer site ve platformlardan daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 12 Eylül 2019; 16:27:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daci

Ptt kargo agirligi 1 kg kadar kitaplari 3 liraya gonderiyormus. 1 kg uzerinde ise 30 kg'a kadar %50 indirim yapiyor. Sunu suraya birakalim uste tasinirsa daha cok ise yarar.

a4 zarf içinde 2 a4 kağıt 1 cd gönderdim 11tl aldılar.
  • sadoo000 S kullanıcısına yanıt
    Kitabin arasina koyup gonderseydiniz keske 😁

• çok iyi fikirmiş. birine gönderirken öyle yaparım artık. ama yarışma için göndermiştim kitap yollasam diskalifie olurdum.
  • Benim cocukken okudugum tommiks zagor felan olur mu acaba yararsa gondereyim. Kargoyuda karsilarim. Durumu olan karsilasin yuk olmayin kimseye hayir isi neticede

• Yarın çatıya bakacağım 20-50 arası kitabım mevcut eski tarihli test kitapları bile mevcut işinize yarar diye onlarıda göndericem yanında

• Hocam bende Tekirdağ'da sınıf öğretmeniyim. Okulda geridönüşüme gönderilmek üzere kitap, karton, kağıt atık malzemeler ayrılmıştı. Oradan kendi yaş grubuma uygun olanları ayırmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam gözüme okuma kitabı değilde ortaokul için test, ders kitabı gibi şeylerde ilişmişti. İşinize yarayacaksa eğer ayrıntılı bakayım. Bulabilirsem yollarım.
  • ceettoo C kullanıcısına yanıt
    Ben kitap bankosunun başındaki akademik hocayı tanıyorum. Yarin veya Pazartesi randevu alıp dile getireceğim insallah. Çok talep olduğu için güz dönemine sarkabilir. Elimden geleni yaparim hocam.

• Konu yukarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daci

Ptt kargo agirligi 1 kg kadar kitaplari 3 liraya gonderiyormus. 1 kg uzerinde ise 30 kg'a kadar %50 indirim yapiyor. Sunu suraya birakalim uste tasinirsa daha cok ise yarar.

Hocam içeriğinde sadece kitap varsa ve ticari değilse tek kolide en fazla 30kg olacak şekilde %50 indirim yapıyorlar. Üni öğrencilerinedr indirim yapıyorlar %40 kadar. %30 da olabilir. Bunuda ekle mesajına herkes görür en tepede senin mesaj

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.