Şimdi Ara

Evli Erkekler Dertleşme Bölümü :(... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
25
Favori
87.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu yaşta oyun mu oynanır diyenlere de bir tavım sorma. Yaş 31 bekarım evlenebilirim de bilmiyorum zaman ne gösterir. Geçenler de oyundayım pc de fps oynuyorum. babam geldi ziyarete napıyosun nasıl gidiyor falan iyi baba oyun oynuyorum, dedim, bu yaşta hala bam güm savaş tüfek bıkmadın dedi. Bunu diyen babam da kahveden okeyden geliyor. Sanki o oyun değil. Evlensem de oyunu bırakmam, belki çok vakit ayıramam ama benim stresimi alıyor, dünya dertlerinden uzaklaşıyorum.
    İçinizdeki çocuğu yaşatın arkadaşlar, yaşlanırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

Nisan yok,
    Kına yok,
    Düğün yok.

Evlilik için belediyeye verdiğim para vardı 300 TL gibi bişeydi.

Bunlar haricinde,
    Gelinlik,
    Damatlık,
    Ayakkabı,

Evlilik teklifini, TV karsisinda, karşımda otururken biz evlenelim dedim. Yani yüzüksuz etmiştim,

Yüzük, set, bir kaç ivir zivirla beraber bana 50 bin TL mal oldu. Tek yüzük alsam da yetermisti. Kendi şey yemem.

Alıntıları Göster
    "Nisan yok, Kına yok, Düğün yok. "
    ve 50 bin liraya mal oldu

ovvv yandık biz o zaman

• Ps için forumdaki EPKYD konusunu tavsiye ederim.

• Çok dert oluyorsa boşanın derim. Çocuk yoksa tabi.
  • Bu tip konulari genelde evlenmeyi dusunmeyen cocuklar hic ediyor
    Baslikta evli erkekler yaziyor ama icerik alakasiz .

Evlilik iyidir heleki yeni dogmus bir pamukcuk boceginiz varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironimperor -- 7 Eylül 2019; 15:28:37 >
  • Ideal evlenme yaşı nedir abiler?

• quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Ideal evlenme yaşı nedir abiler?
    31
  • kültürlü cingen kullanıcısına yanıt
    Bence 35'e kadar yolu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Köl Tigin -- 7 Eylül 2019; 15:19:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42DBB8773

Bu yaşta oyun mu oynanır diyenlere de bir tavım sorma. Yaş 31 bekarım evlenebilirim de bilmiyorum zaman ne gösterir. Geçenler de oyundayım pc de fps oynuyorum. babam geldi ziyarete napıyosun nasıl gidiyor falan iyi baba oyun oynuyorum, dedim, bu yaşta hala bam güm savaş tüfek bıkmadın dedi. Bunu diyen babam da kahveden okeyden geliyor. Sanki o oyun değil. Evlensem de oyunu bırakmam, belki çok vakit ayıramam ama benim stresimi alıyor, dünya dertlerinden uzaklaşıyorum.
    İçinizdeki çocuğu yaşatın arkadaşlar, yaşlanırsınız.
    42 yaşındayım, kendimi bildim bileli oyun oynarım. İçkim, kumarım yok, kahveye gitme gibi alışkanlığım yok. Tek stres atma yöntemim PS ve oyun. Ama bu bile milletin gözüne batıyor. Kumarbaz olsak daha az laf yer, daha çok itibar görürdük

• Şu an yaş oldu 28, ama hala evlenmedim.

İşim var, gelirim orta düzeyde ve yalnız başıma yaşıyorum. Karı kız derdim yok, içkim yok, sigaram yok. Böyle saçma şeylere para da harcamıyorum.

Şu an doktora yapıyorum ve çevremde kiminle konuşsam "Oğlum bak sakın evlenme!" diyor. En azından doktora bitene kadar bu işlere girme diyorlar.

İşe girer girmez kendime bir oyun bilgisayarı topladım. İstediğim kadar oyun oynuyorum, istediğim an çıkıp gezebiliyorum. Evde çalışırken mesela karnım acıkıyor, sıkılıyorum gece 2'de arıyorum arkadaşları çıkıyorum çorba içmeye.

Her sene 1-2 kez yurt dışına çıkıp kafama göre geziyorum. Canım sıkılıyor hafta sonu atlayıp Ankara, İzmir, İstanbul, Antalya vs neyse gidip 2 gün kalıp geliyorum.

Şimdi evliliği düşünüyorum da, evlendikten sonra bunların ne kadarını yapabilirim?

Evlilik elbette güzel şey, ancak bence en azından benim için şu an gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Ideal evlenme yaşı nedir abiler?
    En ideali evlenmemek

• Yaş 31 resmi olarak 1,5 reel de 5 senedir evliyim çok şükür hayal ettiğim evliliği yaşıyorum pc de vakit geçirme oyun dışarı çıkma kafama esen şeyleri yapabilme konusunda bekar olduğum kadar özgürüm eşimle her şeyden önce samimi dostluğumuz var biliyoruz ki kimse kimseye kazık atmaz arkasından iş çevirmez evliliğimizi çöpe atacak hareketlerde bulunmaz eski çocukluk arkadaşı olmanın verdiği bir bağ var sıfırdan yabancı değiliz birbirimize tek sıkıntılı yanı ekonomi ülkenin durumu malum insan eşi ile çok aktivite yapmak istiyor ama maddi durumlar genelde el vermiyor. Kısacası ben memnunum evli olmaktan tavsiye ederim
  • 38 yaşındayım bekarım evlenmeye niyetim yok.

Evli arkadaşın biri ne zaman evleneceksin diye sordu.

Ben de sen evlendin de ne oldu dedim.

O da haklısın bilseydim evlenmezdim dedi.

Doğru zamanda doğru kişiyle yapılan evlilik iyidir.

Psikolojiyi severim davranışları incelerim, kız - erkek farketmez 2 tarafta sorunlu.

Sanmıyorum fakat ithal avrupalı gelin adayı bulursam evlilik düşünürüm yoksa yok.

• Kadınlar genelde sözleri doğrudan söylemek yerine dolandırırlar. PS için sana çocuk musun hala oyun oynuyorsun derken aslında TV izlemek istiyorum oyunu kaldır demek istiyor. Kendine ayrı oda yaparsan buna çözüm bulursun o zaman sana fazla karışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

"Nisan yok, Kına yok, Düğün yok. "
    ve 50 bin liraya mal oldu

ovvv yandık biz o zaman

Alıntıları Göster
    Evlilik sadece düğün denen milleti mutlu etme zirvaligindan ibaret değil.

Ev tutcan, eşya alacaksın o su bu su derken, en dandik alsan bile minimum 15 bin TL gider. Evin varsa bilemem ama
    Gider yani

• quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

Yaş 31 resmi olarak 1,5 reel de 5 senedir evliyim çok şükür hayal ettiğim evliliği yaşıyorum pc de vakit geçirme oyun dışarı çıkma kafama esen şeyleri yapabilme konusunda bekar olduğum kadar özgürüm eşimle her şeyden önce samimi dostluğumuz var biliyoruz ki kimse kimseye kazık atmaz arkasından iş çevirmez evliliğimizi çöpe atacak hareketlerde bulunmaz eski çocukluk arkadaşı olmanın verdiği bir bağ var sıfırdan yabancı değiliz birbirimize tek sıkıntılı yanı ekonomi ülkenin durumu malum insan eşi ile çok aktivite yapmak istiyor ama maddi durumlar genelde el vermiyor. Kısacası ben memnunum evli olmaktan tavsiye ederim
    hocam bakın yukarıda başka bir abiye de yazdım baldızım yok dedi(inanmadım)

Bakın sizin baldızınız varsa bana ayarlayın hocam.

Şu an üniv okuyorum. Çevirmenlik işi yapıyorum.
    Güzel olup olmaması önemli değil. Huyu güzel olsun yeter

• Bende 1 senedir evliyim bilgisayar hayalim vardı hep üniversite boyunca laptopla oyna tabi hiç bir zevk yok düşük ayarlarda zar zor oynardık 4-5 bin tl lik laptop o zaman bize off ne pc gibi geliyordu ama masaüstü bambaşka tabi bu sene hayalimi gerçekleştirdim motor sevdam vardı motorumu sattım bu sene ve bir kısmıyla masaüstü dizmeye karar verdim parçaları aldım felan tabi ufaktan hatundan fırçalar başladı bukadar para verilir mi niye oyun oynuyorsun vb ki günde 2-3 saat anca oynarım ister istemez kıramıyorsun bazen ama bazende çok karışılınca bunalıyorsun gençlere tavsiyem gidin bilgisayarla ilgili bir hatun bulun aynı oyunları felan oynarsınız diğer türlü bu zevke anlamayan biri için uzaktan tabi "çocuk gibi oyun oynamak" olarak gelecektir. Bilgisayar evlilikte can sıkar kısacası :)
  • the_dedektif kullanıcısına yanıt
    Evliyim oyun odam var. Sizinki böyle gelişti diye genelleme yapmayın hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 7 Eylül 2019; 15:58:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

Bende 1 senedir evliyim bilgisayar hayalim vardı hep üniversite boyunca laptopla oyna tabi hiç bir zevk yok düşük ayarlarda zar zor oynardık 4-5 bin tl lik laptop o zaman bize off ne pc gibi geliyordu ama masaüstü bambaşka tabi bu sene hayalimi gerçekleştirdim motor sevdam vardı motorumu sattım bu sene ve bir kısmıyla masaüstü dizmeye karar verdim parçaları aldım felan tabi ufaktan hatundan fırçalar başladı bukadar para verilir mi niye oyun oynuyorsun vb ki günde 2-3 saat anca oynarım ister istemez kıramıyorsun bazen ama bazende çok karışılınca bunalıyorsun gençlere tavsiyem gidin bilgisayarla ilgili bir hatun bulun aynı oyunları felan oynarsınız diğer türlü bu zevke anlamayan biri için uzaktan tabi "çocuk gibi oyun oynamak" olarak gelecektir. Bilgisayar evlilikte can sıkar kısacası :)
    Hocam çok haklısınız.
    İnsanın bir hobisi var ona da karışmasalar olmaz zaten.

Genelleme yapmayı, olaylara cinsiyetçi yaklaşmayı sevmem de bu kadınlar erkeği sömürmekten, hayat enerjisini emmekten başka bir şey anlamıyorlar. Her şeyin arzuları doğrultusunda gerçekleşmesini istiyorlar.

Bakın yukarıdaki bir abi ne güzel hanımıyla anlaşıyor, oyun oynamasına laf etmiyor.
    Bize de böyle anlayışlı biri denk gelir inşallah.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.