Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

İstanbul'da Avrupa yakasında şube açmayı düşünüyormusunuz
    😀😀 Maalesef düşünmüyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Astra j active select için 50 bin bakımında neler değişmesi gerekir? Şanziman yağının değişmesine gerek varmıdır?
    Pazar günleri çalışıyomusunuz?
    Randevulu gelsek (Kırıkkale) rutin bakımların dışında(örneğin balatalarin değişimi, pasta cila vs) gün içinde yetiştirebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖiLkér

Merhabalar. Astra j active select için 50 bin bakımında neler değişmesi gerekir? Şanziman yağının değişmesine gerek varmıdır?
    Pazar günleri çalışıyomusunuz?
    Randevulu gelsek (Kırıkkale) rutin bakımların dışında(örneğin balatalarin değişimi, pasta cila vs) gün içinde yetiştirebilir miyiz?
    Merhaba. Aracınızın rutin olarak hava, yağ ve polen filtreleri ile motor yağı değişecek. Onun haricinde balata, disk, vb kontrollerinizi ücretsiz yaparız. Hidrolik sıvılarınızı kontrol ederiz. Bakımınız tahminen 1.5 ile 2 saat arasında sürer. Haftaiçi sabahtan gelirseniz randevu almanıza gerek yok. İki tane ustamız var. Sizi bekletmeden işlemlerinizi yaparız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sevgili dostlarımız hasar danışmanlığı da yapıyoruz. Olmasını istemeyiz ama herhangi bir kaza durumunda mutlaka bizi arayın. Bütün sigorta şirketleriyle çalışıyoruz. Yunus 05418968852

• bmw 3.25 e46 için bakım ücreti ne kadar ?
  • öncelikle merhaba. aracım 2016 model makyajsız kasa 1.6 dizel otomatik Peugeot 2008.60 bin bakımı yaklaştı.mazot filtreside değişecek bu sefer . ayrıca Total quartz ineo ecs 5w30 kullanılması gerekiyormuş.ilk günden beri bende bu yağdan koyduruyorum.ne kadar tutar ? son olarak arabanın yanını çizdirdim yer yer derin çizikli pasta cila yaptırarak birazda olsa azaltmak istiyorum bu hizmetiniz var mı varsa ne kadar? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasincalis

bmw 3.25 e46 için bakım ücreti ne kadar ?
    Aracınızın şasi numarasını whatsapp ya da pm den yazarsanız yardımcı olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

öncelikle merhaba. aracım 2016 model makyajsız kasa 1.6 dizel otomatik Peugeot 2008.60 bin bakımı yaklaştı.mazot filtreside değişecek bu sefer . ayrıca Total quartz ineo ecs 5w30 kullanılması gerekiyormuş.ilk günden beri bende bu yağdan koyduruyorum.ne kadar tutar ? son olarak arabanın yanını çizdirdim yer yer derin çizikli pasta cila yaptırarak birazda olsa azaltmak istiyorum bu hizmetiniz var mı varsa ne kadar? teşekkürler
    Merhaba. Aracınızın şasi numarasını yazarsanız net rakam verebilirim. Ön camda ya da ruhsatta yazar. Yunus whatsapp 05418968852
    Pasta cila boya koruma uygulamalarımız vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 5 Eylül 2019; 22:57:55 >
  • Triger için 350 işçilik çok degilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Triger için 350 işçilik çok degilmi
    Maalesef çok değil. Merdivenaltı iş yapmıyoruz. Devlete tüm vergilerimizi ödüyoruz. Kaliteli eleman için fazla para ödüyoruz. Garantili iş yapıyoruz.

• Merhaba.
    firma ile ilgili yaşamakta olduğum tecrübelerimi fikir edinilebilmesi için paylaşmak istiyorum.
    2013 freemont aracımdaki zaman içinde oluşan göçük ve çizikler için yetkili servis 2500tl (kaputu boyayarak), boyasız göçük düzeltme hizmeti veren bir firma 1000tl (boya işlemlerini ayrıca yaptırmam gerekmesi) organize sanayideki bir ustanın'da 1000 tl fakat kaputu boyamam gerekir demesi üzerine forumdaki konuyu daha önce okuduğum için aracımı Yunus beye kaporta işi için götürdüm.
    resimler yapılacak işlemlerden bir kaçı . forum bu kadar resime müsade etti.
    Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.

gerek bana verilen fiyat, gerekse araçta yapılacak işlemler konusunda edindiğim fikir ile aracımı kendisine teslim ettim.

şu ana kadar yaşadığım tecrübe ile rahatlıkla söyleyebilirim ki sanayide artık aracımı her bir bakım ve kaporta hasarı için teslim edebileceğim bir usta ve alışık olmadığım derecede iletişimi iyi bir sanayi esnafı arkadaş edindim.

aracımı yeniden teslim aldığımda konuya aracımın son durumunu, yapılan işlemleri ve aracımın önceki halini ekleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluecolor

Merhaba.
    firma ile ilgili yaşamakta olduğum tecrübelerimi fikir edinilebilmesi için paylaşmak istiyorum.
    2013 freemont aracımdaki zaman içinde oluşan göçük ve çizikler için yetkili servis 2500tl (kaputu boyayarak), boyasız göçük düzeltme hizmeti veren bir firma 1000tl (boya işlemlerini ayrıca yaptırmam gerekmesi) organize sanayideki bir ustanın'da 1000 tl fakat kaputu boyamam gerekir demesi üzerine forumdaki konuyu daha önce okuduğum için aracımı Yunus beye kaporta işi için götürdüm.
    resimler yapılacak işlemlerden bir kaçı . forum bu kadar resime müsade etti.

gerek bana verilen fiyat, gerekse araçta yapılacak işlemler konusunda edindiğim fikir ile aracımı kendisine teslim ettim.

şu ana kadar yaşadığım tecrübe ile rahatlıkla söyleyebilirim ki sanayide artık aracımı her bir bakım ve kaporta hasarı için teslim edebileceğim bir usta ve alışık olmadığım derecede iletişimi iyi bir sanayi esnafı arkadaş edindim.

aracımı yeniden teslim aldığımda konuya aracımın son durumunu, yapılan işlemleri ve aracımın önceki halini ekleyeceğim.
    Yarın inşallah aracınızı teslim edelim. Sonrasındaki yorumlarınızı da bekleriz.

• 1. VW Scirocco araç sürücü yan ayna kırıldı. Aynanın kaportaya bağlantı kısmında sorun yok ancak dış hattın tamamı parçalandı. Aracım kaskolu.

Bu aracın aynasını sigorta kapsamında yapabiliyor musunuz? Ayrıca tampon boyası, jantlardaki bozuklukların düzeltilmesi gibi görsel düzenlemlere de ihtiyacım var.
    Ayna hariç diğerlerini kendim ödeyebilirim.

2. Superb aracımın sağ arka çamurluk göçük var. Arka sağ kapıda 3-4 parça derin çizik var. Derin olmayan çizikler var. Pasta cila ihtiyacım var. Bunları da yapabilir misiniz?

Ne kadar sürenizi alır?

Teşekkürler.
  • bu akşam gidiyorum 4 gibi deneyimlerimi paylaşırım
  • Selamlar. Benim de sağ ayna dağıldı ama toparladık. yalnız tam birleşmedi. ayna işçiliği de yapıyor musunuz yoksa yönlendiriyor musunuz başka bir ustaya? geçen gittiğim yer bir tampon ustasına gönderdi o da sonra gel diyerek savdı başından

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Chevrolet Kalos 2004 model 1.4 8v araç için;

-Triger değişimi
    -Devirdaim
    -10/40 motor yağı
    -Yağ, Hava, Polen ve Benzin Filtresi
    -Kanallı kayış değişimi

İşçilik dahil fiyatınız ne olur?

• Selamlar,

2007 Fiat Punto aracım var.

120.000 kilometreye geldi. Yakın zamanda triger ve v kayışlarını değiştirdim. Ayrıca alternatör kayışı kapağı kırıldı. Ben de internetten satın aldım ama takamadım. Triger ve v kayışları haricinde ağır bakım yaptırmayı düşünüyorum. Ağır bakım + alternatör kayış kapağı takmak için bir fiyat alabilir miyim?
  • haftasonu bakıma götürdüm aracımı izlenimlerimi paylaşıyorum: öncelikle aracım honda civic 2010.

ilk olarak aracın sırasının gelmesini 2saat filan bekledim maşallah işler yoğundu. öğlen arayıp randevu almama rağmen 2 saati aşkın süre boşa bekledim. o yüzden gitmeden paso arayın yunus abiyi 4 saat sonrası belli olmuyor.

bakımda kullanılan ürünler vs orjinal. ustalar orjinal dürüst ve yardımseverler.

mekan paragöz değil sanayii esnafı gibi. "ulan şuan kopartılıyor muyum lan acaba" gibi hisse hiç kapılmıyosunuz. doğru düzgün işlerini yapıyorlar neye ne fiyatsa onu yazıp onu istiorlar. genelde insanların işçiliğe pazarlık yaptığı yerlerdeki gibi parçalara fiyat geçirme işini yapmıyolar. bunun işçiliği 100 liraysa 100 diyo adam. işçilik 70 diyip parçadan 30 itelemiyo yani. o yüzden kazıklanma hissi de olmuyor.

normalde para istenen motor yıkama arıza tespit vb işlemleri standart yapıyolar.

inşallah ikinci üçüncü gidişimde de memnun ayrılırım ve o zamana kadar çizgilerini bozmadan dolandırıcı sanayii esnafından kendilerini izole tutmaya devam ederler de aile boyu değişmeden gidiceğimiz bi dükkan çıkmış olur piyasaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

1. VW Scirocco araç sürücü yan ayna kırıldı. Aynanın kaportaya bağlantı kısmında sorun yok ancak dış hattın tamamı parçalandı. Aracım kaskolu.

Bu aracın aynasını sigorta kapsamında yapabiliyor musunuz? Ayrıca tampon boyası, jantlardaki bozuklukların düzeltilmesi gibi görsel düzenlemlere de ihtiyacım var.
    Ayna hariç diğerlerini kendim ödeyebilirim.

2. Superb aracımın sağ arka çamurluk göçük var. Arka sağ kapıda 3-4 parça derin çizik var. Derin olmayan çizikler var. Pasta cila ihtiyacım var. Bunları da yapabilir misiniz?

Ne kadar sürenizi alır?

Teşekkürler.
    Merhaba. Tüm sigorta firmalarıyla çalışmaktayız.
    Diğer işlemleriniz için uygun zamanınızda bize uğrayın. Sizinle ilgilenelim. Detaylı kontrol edip fiyat verelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: canverse

Selamlar. Benim de sağ ayna dağıldı ama toparladık. yalnız tam birleşmedi. ayna işçiliği de yapıyor musunuz yoksa yönlendiriyor musunuz başka bir ustaya? geçen gittiğim yer bir tampon ustasına gönderdi o da sonra gel diyerek savdı başından
    Merhaba. Kaporta Ustamızın yapabileceği birşey ise biz yaparız. Yoksa sizi tanıdık camcıya yönlendiririz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.