Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nakres736

Teşekkürler :)
    Abi sorması ayıp senin maaş kaç lira ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/samsung-note-10-veya-note-10-alana-galaxy-j4-hediye--139805292#139807619

Şimdide j4 ve buds kulaklık hediyorlar üstelik 10950 tlye samsung satmak için ne yapacağını şaşırdı.en başta şunu adam akıllı bir fiyatla çıkarıydıda herkes rahat alsaydı.kendi topuğuna sıktı direk.

• Samsung Türkiye yönetimi tamamen kurumsalliktan uzak çöp firma.
    Gerek satış sonrası servis hizmeti olsun gerek fiyat politikası gerek satış stratejisi gerek ön sipariş rezaleti. Tamamen amatörler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayrul52 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta pazar aldım ,elime ulaşması 6 günü buldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakres736

Geçen hafta pazar aldım ,elime ulaşması 6 günü buldu.
    Hocam ben Cuma günü (30.08) aldım, C.tesi (31.08) elimdeydi cihaz çok enteresan.
  • Exynos işlemcilere üretici güncel android sürümü vermedikçe Rom çıkmıyor ya da çok sorunlu çıkıyor.
    Alacaklara Snapdragon versiyonlusunu tavsiye ederim. Üretici desteğini kestikten sonra rom yükleyerek yıllarca kullabilirsiniz.
    Exynos işlemcili alanlar için 2 yıl android güncellemesi+ 1 yıl güvenlik güncellemesi veriliyor, sonrasında cihaz terk ediliyor.
  • someoneme kullanıcısına yanıt
    Exynosun kendisi sorunlu zaten. Çıkan romlari nasıl sorunlu olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: someoneme

Exynos işlemcilere üretici güncel android sürümü vermedikçe Rom çıkmıyor ya da çok sorunlu çıkıyor.
    Alacaklara Snapdragon versiyonlusunu tavsiye ederim. Üretici desteğini kestikten sonra rom yükleyerek yıllarca kullabilirsiniz.
    Exynos işlemcili alanlar için 2 yıl android güncellemesi+ 1 yıl güvenlik güncellemesi veriliyor, sonrasında cihaz terk ediliyor.
    Arkadaşlara snapdragon tavsiye ediyorsun fakat sdrangon islemcili olanlara turkce ne rom atabiliyorsun nede satabiliyorsun ..insanlarin elinde kalir almayin sdragon

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok kötü bence , Mate 20 pro değerlerini söylüyorum : 1440 p ekran, 1 gün 18 saat bekleme 7 saat 56 dk ekran süresi, %5 şarjı kalmıştı . Samsung şu batarya işini çözebilirse note 10 plus Harika bir cihaz olmuş ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam bende de note8 var servise vereceğim batarya için. Batarya harici çok memnunum bir telefona bu paralar çok uçuk 2 sene daha kullanırım note8 mis gibi. Servise ne diyerek gönderdiniz?

• gunbah kullanıcısına yanıt
    Türkçe rom mu var, XDA da kaç tane Türk geliştirici var ki Türkçe rom olsun.
    Exynos işlemcili Note 4 kullanıyorum, Samsung bu telefonu 6.0 da bıraktı ve orda kaldı. Yarım yamalak bir 7.0 romu çıktı. Snapdragonlu versiyonlu olanlar ise şu anda 9.0 sürümünü kullanıyorlar.
    Telefonu 5-6 yıl gibi uzun süreli kullanırım diyenler varsa imkanınız yurt dışından Snapdragon versiyonlusunu alın. 2-3 yılda bir telefon değiştiriyorsanız Türkiye garantili alınır tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: someoneme

Türkçe rom mu var, XDA da kaç tane Türk geliştirici var ki Türkçe rom olsun.
    Exynos işlemcili Note 4 kullanıyorum, Samsung bu telefonu 6.0 da bıraktı ve orda kaldı. Yarım yamalak bir 7.0 romu çıktı. Snapdragonlu versiyonlu olanlar ise şu anda 9.0 sürümünü kullanıyorlar.
    Telefonu 5-6 yıl gibi uzun süreli kullanırım diyenler varsa imkanınız yurt dışından Snapdragon versiyonlusunu alın. 2-3 yılda bir telefon değiştiriyorsanız Türkiye garantili alınır tabiki.
    Valla bende 1 tane note 9 vardi degil ben istanbuldaki hicbir servis turkce yapamadı. Exynos olanlar 4100 den satılırken sdragonu 2800 e zor sattim. Sdragon alinmaz yazıktır paraniza

• gunbah kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda note 8 Snapdragonlu kullanıyorum. ne gibi bir sorun yaşadınız anlayamadım? ilk günden beri türkçe kullanıyorum. neden türkçe yapamadınız?
  • someoneme kullanıcısına yanıt
    O olay samsung için eskidendi şimdi note 8 serisinden itibaren xda bakabilirsin genelde rom larin çoğu exns olan için global cihaz olduğu için sap li işkenceler belli cihazlarda operatorle verilen cihaz lar olduğu için sprint att gibi gelistiriciler fazla uğraşmıyor çünkü global olan cihaz fazla satıldığı için daha fazla insandan dotane alma bağış daha fazla şansları var vede note 10 da ilk root exns islemciye çıktı xda bakarsan saygılar

• 10 bin civarına satılan note 10 plus cihazlar nakde çevrilen cihazlar.11 bin tl ye alınıp 8 bine telcilere veriliyor.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    O iş öyle değil artık. Operatör üzerinden taksitle alınan telefonların borcu bitmeden bi başkasına satışı da kanunla engellendi artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

O iş öyle değil artık. Operatör üzerinden taksitle alınan telefonların borcu bitmeden bi başkasına satışı da kanunla engellendi artık.
    Krediyle alınmış cihazlar.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Onlar için de geçerli değil mi bu yasa?

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    hocam ona kim karışır. siz gidip krediyle media markt tan 6 taks,tle cihazı aldınız, bana nakit 9000 e sattınız mesela. onun gibi.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.