Şimdi Ara

Youtube Premium Aile üyeliği için kullanıcılar aranıyor. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
30
Favori
52.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bireysel kullanıp aileye geçmek konusunda bir bilgim olmamakla birlikte mantıksal olarak bir engel olabileceğini düşünmüyorum.
    Ç.dışı indirme olayı çok mantıklı benimde 3 yaşında bir oğlum var ve büyük faydasını görürüm diye düşünüyorum.
    Spotify aile kullanıcısıyım ve eylül ayında youtube deneme sürem bittiğinde bende youtube aile üyeliği yapmayı planlıyorum.
    2 ayrı telefonda kullanılabilmesi konusunu deneyimlemedim ama deneyip bilgi vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Sonunda premium gelmiş. Anlamadığım evde anne baba kardeş YouTube kullanmıyor mu? Spotify değil ki bu. Ailede ki herkes YouTube izler. Herkesin ilgi alanı farklı mecbur farklı hesaplar kullanılıyor bizde.

Yanlız şuan aile üyeliğini kardeşimle paylaşmaya çalıştığımda onda ülke hatası veriyor. Aynı ülkede değilsiniz gibi. Acaba sorun genel mi.
    Hocam sorunu çözebildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • igidu kullanıcısına yanıt
    Google ödeme profillerinde adres olarak abd yazmışım. Ödeme profillerini sildim. Yeni bir Türkiye profili oluşturdum. Premiumu iptal ettim. Tekrar abone oldum. Düzeldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EbuHarun

Bireysel kullanıp aileye geçmek konusunda bir bilgim olmamakla birlikte mantıksal olarak bir engel olabileceğini düşünmüyorum.
    Ç.dışı indirme olayı çok mantıklı benimde 3 yaşında bir oğlum var ve büyük faydasını görürüm diye düşünüyorum.
    Spotify aile kullanıcısıyım ve eylül ayında youtube deneme sürem bittiğinde bende youtube aile üyeliği yapmayı planlıyorum.
    2 ayrı telefonda kullanılabilmesi konusunu deneyimlemedim ama deneyip bilgi vereceğim.
    Ben size yazdığım gün içerisinde başlattım. Aile değil bireysel açtım kendime ve eşime.

2 ayrı telefonda kullanıyorum. Android'Ten üyeliğimi yapmıştım ama iphone cihazımdan da kullanabiliyorum şuanda.

Küçük yazılarda detaya inince aile üyeliğine de kolaylıkla geçilebildiğini gördüm ama aile üyeliği biraz teferruatlı, fotoğraf falan istiyor mutlaka.

Bakalım tecrübe edip göreceğiz.

• burki_rock kullanıcısına yanıt
    Çok güzel. Aile üyeliği başlattım derken? Ücretsiz deneme sürümü mü yoksa direkt ücretli üyelik olarak mı başlattınız? Fotoğraf falan istiyor derken? Müsait olduğunuzda detaylı olarak anlatabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EbuHarun

Çok güzel. Aile üyeliği başlattım derken? Ücretsiz deneme sürümü mü yoksa direkt ücretli üyelik olarak mı başlattınız? Fotoğraf falan istiyor derken? Müsait olduğunuzda detaylı olarak anlatabilirseniz sevinirim.
    Aile başlatmadım. Bireysel başlattım. 3 ay biterken aile üyeliğine geçeceğim.

Aile üyeliği kullanacak kişilerin fotoğraf ve bilgilerini istiyor. Küçük yazılarda belirtmişler.
  • 1 hafta önce 3 aylık ücretsiz deneme diye uyarı veriyordu.bugün üye olayım dedim ama 2 ay ücretsiz deneme teklif etti.benzer şeyi yaşayan var mı?
  • Bende spotify ı bırakıp YouTube a geçeceğim. Aile üyeliği için güvenilir bir grupta olmak isterim ihtiyacı olan ulaşabilir teşekkürler

• Premium için yeri olan varsa ben de katılmak isterim.

• Sadece çevrimdışı kullanım için bakanlar varsa youtube go kullansınlar. Resmi youtube uygulaması ve ücretsiz

• premium için 1 kişilik aile hesabı arıyorum
  • Premium hesaba katılan var mı. Netflix gibi basit mi? Şuan ücretsiz denemesini kullanıyorum ama ileride katılmak isterim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkcald -- 21 Ağustos 2019; 22:1:50 >
  • Güvenilir grup aramaktayım. YouTube Premium aile üyeliği için yeri olan varsa 6 ay ya da 1 yıllık ödeme şartıyla katılmak isterim.

Teşekkürler.
  • Premium aile yeri olan varsa mesaj ile Bilgi verrbilir mi

• Youtube premium da(music+reklamsız+orginals) aile üyeliğinde 3 kişilik boş yer bulunmakta.
    Yıllık üye olacaklar yazarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ftkonline

Youtube premium da(music+reklamsız+orginals) aile üyeliğinde 3 kişilik boş yer bulunmakta.
    Yıllık üyelik için anlaştık arkadaşımla..Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ftkonline

Youtube premium da(music+reklamsız+orginals) aile üyeliğinde 3 kişilik boş yer bulunmakta.
    Ne kadar

• Selam, 6 gune kadar premium aile baslaticam. Su an 2 kisiyiz, gelmek isterseyen olursa yazsin ozelden ?
  • aile üyeliği yeri olan varsa yazabilir,,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.