Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spigen'e benim de zaafım var, o yüzden sordum zaten
  • Arkadaşlar ben hesap makinesini göremedim nereden çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamera uygulaması önerisi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AYINTAP999 A kullanıcısına yanıt
    Altta ortada Kiwinin ustunde digeride sol ust kosede
    Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• metintekin kullanıcısına yanıt
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-cstark27/#apk1119

PXv1.1_GoogleCamera_6.3.020.apk (cstark27, 2019-09-11, pixel, changelog) deneyebilirsiniz. bu modda google kamera ev içi ve gece çekimlerinde bence daha iyi. sabah nasipse gündüz çekimi de yapacağım.

başka modderdan denemek istiyorsanız bu linki kullanabilirsiniz:https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

7.0+ üzeri android 9 da düzgün çalışmayabilir. popüler modderların versiyonlarını olurda denerseniz en başarılı bulduklarınızı yazarsanız çok güzel olur faydalanmış oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

Arkadaşlar Hepsiburada fiyat 1500+9 kargo ücreti, fiyat için ne dersiniz?
    çok iyi fiyat ve fiyat 1 hafta geçerli kaçırılmaması gerekir alacak arkadaşlar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiberdono

hepsiburadada spigen kılıflar indirime girmiş ve geçen gün baktığımda olmayan bir model gelmiş. saydam spigen kılıf arayanlar için:https://www.hepsiburada.com/spigen-xiaomi-mi-a3-kilif-liquid-crystal-clear-4-tarafi-tam-koruma-s51cs26398-p-HBV00000P2YD2

kargo ile 45 tl küsüre geliyor.

Şeffaf, kibar, koruyucu ve spigen. Leziz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Innovative -- 22 Kasım 2019; 3:56:55 >

• Hepsiburada teslim tarihi 2 aralık deyince alışveriş yalan oldu. Stok yoksa neyin kampanyasını yapıyorsun ki.
  • İstanbul da tatilde olan bir yakınım var ,mi A3 e kılıf bulamıyor telefoncularda,,, sadece internettemi satılıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 22 Kasım 2019; 8:5:48 >
  • Hafif bir telefon isteyen birisi olarak, bu telefonu gözüme kestirdim.

Alacağım telefonun kamerasının iyi olmasını istiyorum. Fakat gsmarena.com üzerinden yaptığım inceleme de fotoğraflarda diğer telefonlara nispeten çok fazla blurlaşma/bozukluk vardı. Telefonun kamerası kötü mü? Pek o yönde yorum okumadım ama sitede note 8(pro'da olabilir)'den daha kötü sonuçlar vardı. Beyaz renkte yine aynı sitede ki karşılaştırma da hafif griye yöneliyordu.

Ekran maksimum parlaklığı 350nit mi 530nit mi? Yine aynı sitede testlerde 350 civarı sonuç vardı. Fakat burada 530'luk bir sonuç paylaşılmış. Yine başka yerlerde 350 veya 500+ üstü sonuçlar belirtilmiş. Bu telefonun gerçek parlaklığı kaçtır?

Bu üç faktörü göz önünde bulundurursanız, 2250 tl'ye kadar olan telefonlardan, en iyi fiyat performans oranına sahip telefon hangisi olur? 2250'den sonra alacağım telefonda Optik Görüntü Sabitleyici olmasını istediğim için almak isteyeceğim telefon fiyatı 3000tl'nin üzerine çıkıyor.

• Ben geçen hafta tahtakalede baktım orda bile işe yarar bir kılıf yoktu. İnternetten bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Hepsiburada teslim tarihi 2 aralık deyince alışveriş yalan oldu. Stok yoksa neyin kampanyasını yapıyorsun ki.
    az önce sepete ekledim bugün kargoda yazıyordu 1499 gözüküyor TR garantili, beyaz renk
  • Ekranı tam kaplayan koruyucu bulabildiniz mi arkadaşlar?
  • Daima İleri kullanıcısına yanıt
    alternatif telefon olarak suan indirim varken mi 9t alinabilir 2499 tl olmasi lazim.

a3'e gelirsek kamera konusunda gcam ile blurlamadan kurtuldum bende sevemedim bir turlu kendi yazilimini. az yukaridaki mesajlarda var gcam versiyon 6.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 22 Kasım 2019; 9:45:21 >
  • Daima İleri kullanıcısına yanıt
    Parlakligi 363 nit olarak olculmus.Notebookcheck tede ayni minvalde bir parlaklik olculmus.En biyuk ve tek bana gore problemi bu.Gunes altinda problem yaratcak bir durum.Tek tesellisi yuksek kontrasti.

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler, ben açık havada sık kullanıyorum, almak üzereyken vazgeçtim, mi band 3 ü de bu yüzden kullanmamıştım, bana göre de en önemli sorun bu. Aksini düşünen arkadaşlarıma da saygım var tabi, aslında tam istediğim telefondu.

• yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Aynen.İsik olayi son derece onemli.Cogu sey gormek ile ilgili.Kapali ortamda hicbir zaman sorun olmaz ama disarida,gunes altinda buyuk sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daima İleri

Hafif bir telefon isteyen birisi olarak, bu telefonu gözüme kestirdim.

Alacağım telefonun kamerasının iyi olmasını istiyorum. Fakat gsmarena.com üzerinden yaptığım inceleme de fotoğraflarda diğer telefonlara nispeten çok fazla blurlaşma/bozukluk vardı. Telefonun kamerası kötü mü? Pek o yönde yorum okumadım ama sitede note 8(pro'da olabilir)'den daha kötü sonuçlar vardı. Beyaz renkte yine aynı sitede ki karşılaştırma da hafif griye yöneliyordu.

Ekran maksimum parlaklığı 350nit mi 530nit mi? Yine aynı sitede testlerde 350 civarı sonuç vardı. Fakat burada 530'luk bir sonuç paylaşılmış. Yine başka yerlerde 350 veya 500+ üstü sonuçlar belirtilmiş. Bu telefonun gerçek parlaklığı kaçtır?

Bu üç faktörü göz önünde bulundurursanız, 2250 tl'ye kadar olan telefonlardan, en iyi fiyat performans oranına sahip telefon hangisi olur? 2250'den sonra alacağım telefonda Optik Görüntü Sabitleyici olmasını istediğim için almak isteyeceğim telefon fiyatı 3000tl'nin üzerine çıkıyor.
    Telefonu yaklasik bir aydir kullaniyorum eksi ve artilari var cozunurluk eksi diyebilirim yanlarin plastik olmasi diyebilirim ama telefonu parlaklik yuzunden sirf almiyorsan yazik edersin gunes isigi altinda gorunmuyor diyen arkadaslar neye istinaden boyle bir sey yaziyor anlamiyorum sitelerde bilgi kirliligi var azcik teknoloji haberlerini takip ediyorsaniz biri bi yazi yazinca diger habercilerde kopyala yapistir mantigiyla yapiyor 350 nit parlaklik inanilmaz dusuk bi deger mi 8 lite de kullandim onun maks degeri 400 nit ve harbiden gunes altinda gorunmuyordu bu telefon 600 nit parlakliga sahip xperia z5 telefonla ayni gorulebilirlige sahip kiyaslamalarini bizzat kendim yaptim ve kullanan arkadaslar farkettimi bilmiyorum parlaklik otomatikte olmasa bile gunes altinda parlakligi kendiliginden yukseliyor al ya da alma demem ama parlakliga takildiysan hata edersin gunesten bahsetmisken antalyada yasiyorum bu arada

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.