Şimdi Ara

Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI ) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
27
Favori
201.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Senle kafalar aynı hocam benim

Aslında aralarında en iyisi Cc9, hem amoled hem nfc var ama global değil işte.

Vivo z1 pro benim cok beğendiğim bir cihaz ama onuda getiren hiç yok kayıt ve Türkçe muamma.
    Eyvallah hocam aklın yolu bir..

Hocam bu vivo x27 pro'yu İstanbul da sahibinden üzerinden biri satıyor. Hatta çok iyi bir fiyata veriyor. Muhtemelen zararına satıyor. https://www.vivo.com.cn/vivo/x27pro/
    Bu cihaz normalde 530 Dolar civarın da. Yani 3000 Tl üzeri. Adam 2700'e veriyor. 0 Açılmamış kutu.
    Hasta oldum cihaza ama çoook riskli.

CC9 çok iyi bir cihaz ,kibar, kamera çok iyi mi9'la yarışıyor. Batarya güzel. Fiyat 2100-2000 Tl arası. Yakında Türkiye'ye de global sürümlü olarak gelecekmiş. Tabi Türkiye resmi satış fiyatı 3000,3500 TL arası olur. Garantisiz malum yolla imei kayıt edilmiş cihazları 2300-2500 TL civarı satılır. Ya bekliyecez bu cihazları, yada bu Realme'yi çkınca satın alıcaz. Ama kararsızım hala. Kafam da deli sorular.

• Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağustos başı Realme 3 Pro için alma kararını vermiştim hazır olsun diye AliExpress den armor kılıf ve 2 adet tam ekran kırılmaz cam almıştım siparişler geldi 😂 ama telefon satışa çıkamadı ne yazık ki neyse bir şekilde bu cihazdan alan arkadaşlar olur ise aldığım kılıf ve kırılmazlari aldığım fiyata gönderirim maksat işleri görülsün.

• 1 hafta içinde satışta olacak denmiş.

• N11 ve hepsiburada çıkacak mı acaba. İndirim olacak mı. Kupon geçerlimi.

• Satışla ilgili son durum nedir?
  • Son durum nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenedi

Eyvallah hocam aklın yolu bir..

Hocam bu vivo x27 pro'yu İstanbul da sahibinden üzerinden biri satıyor. Hatta çok iyi bir fiyata veriyor. Muhtemelen zararına satıyor. https://www.vivo.com.cn/vivo/x27pro/
    Bu cihaz normalde 530 Dolar civarın da. Yani 3000 Tl üzeri. Adam 2700'e veriyor. 0 Açılmamış kutu.
    Hasta oldum cihaza ama çoook riskli.

CC9 çok iyi bir cihaz ,kibar, kamera çok iyi mi9'la yarışıyor. Batarya güzel. Fiyat 2100-2000 Tl arası. Yakında Türkiye'ye de global sürümlü olarak gelecekmiş. Tabi Türkiye resmi satış fiyatı 3000,3500 TL arası olur. Garantisiz malum yolla imei kayıt edilmiş cihazları 2300-2500 TL civarı satılır. Ya bekliyecez bu cihazları, yada bu Realme'yi çkınca satın alıcaz. Ama kararsızım hala. Kafam da deli sorular.

Alıntıları Göster
    O fiyata Mi 9t var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayva

O fiyata Mi 9t var.

Alıntıları Göster
    Hocam vivo x27 pro da cc9 da, mi9t den daha üstün bi cihaz bana göre.
    Özellikle kamera konusunda çok üstünler. Belki işlemci çok az farkla geçer ama o da hız olarak hisssetirmez bile.

• Kutuyu gördük sonunda...
  • Nihayet göründü. Şimdi sıra satışta

• kimse ilk konuyu okumuyor galiba, adamlar genel merkezle anlaşamamış. tahminen adamların kafasını karıştıran bir şeyler oldu

şimdilik satış matış yok... en azından resmi satış yok.
  • İthalatcı garantili satışa cıkacak.Yine aynı ekip getirecek.
  • Realme 5 pro Yada Realme XT gelir mi acaba
  • Kutu açılışı videosunu daha yeni izledim. Redmi Note 7 almasaydım kesinlikle alacağım cihaz buydu. Arka kapak rengi yağlı boya gibi gözükmüyor aksine güzel bir görünüme sahip. Alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 10 Eylül 2019; 16:44:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • investing kullanıcısına yanıt
    Ahh biraz da sen okusan hocam.
    Aynı konunun başında n11 satış sayfasının hazırlık aşaması bile var. Öyle yada böyle bu hafta yada sonraki hafta gelecek inşallah.
    Bu da 18 saat öncesi bir fotoğraf.
    Realme 3 Pro Ana Konu ( SATIŞA ÇIKTI )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 10 Eylül 2019; 18:29:45 >

• cenedi kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 19:45:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihrali Bey

.
    Birini daha gördüm bugün, Gel vefasız,gel vicdansız
    Çağırmazdım acil olmasa,, Gel insafsız,ah kitapsız
    Yanıyorum arzularına, yazmış..
    Durum vahim yani

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.