Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: warchief46

Merhaba. Ben de eu rom yüklemek için BL'nin açılmasını bekliyorum dört gözle. Şu an Global Kararlı 10.3.11 sürümündeyim. Eu roma geçerken wipe mı yapmalıyım, format data mı? Eu rom'un kendi forum sayfası format data yapın, wipe system veya wipe persist yapmayın demiş, mi türkiye forumunda wipe yapın yazıyor. Benim de iyice kafam karıştı, temiz bir kurulum için ne yapmalıyım? Siz nasıl yüklediniz?
    Eu daki yönergelere uyun. Android 10 destekli twrp kurun. Xda da 2 tane var. Magisk ise rom açıldıktan sonra deneyin. 9.10.17 kullanıyorum, magisk 20 sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    EEA global sürüm yani anladın ama gırgırına vuruyorsun. Şimdiki genç dimağlar böyle maalesef yargılamıyorum saygı duyuyorum. İkinci husus mi a2 ye twrp yükleyip mi 6x E cevrimisligim var onu yaptiysam bunu da yaparım diye düşünüyorum. Gelelim sorumun cevabına eea global yani Avrupa stock romunu twrpden yükler isek cihaz otadan güncelleme alır mı? Gerçi yabancı forumlarda bl açıldığı için ota güncellemesi alınmaz yazıyor ama siz miui üstadına da bı soralım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogzmrt O kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 40 yaşında adamım. BL açık ise size tavsiyem bir kaç gün sonra miui 11 fastboot rom çıkar onu mi flash ile tertemiz yuklersiniz ve ondan sonra ota güncellemelerini tıkır tıkır alırsınız. Mi flash ile imei silinmez. Yüklendikten sonra asla fabrika ayarlarına dönmeyin aksi halde imei silinebilir.

• Ayrıca global EU romun adı EEA dir. EU rom custom rom adıdır.

Bilgi için teşekkürler. son soru, bu konuda cahilligime verin miui 11 fastboot romu orjinal stock rom mudur?

• ogzmrt O kullanıcısına yanıt
    Tabi ki orijinal romdur.
  • Miui 11 kullanan var mı? Bir sorum olacak aod ile ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzmrt

EEA global sürüm yani anladın ama gırgırına vuruyorsun. Şimdiki genç dimağlar böyle maalesef yargılamıyorum saygı duyuyorum. İkinci husus mi a2 ye twrp yükleyip mi 6x E cevrimisligim var onu yaptiysam bunu da yaparım diye düşünüyorum. Gelelim sorumun cevabına eea global yani Avrupa stock romunu twrpden yükler isek cihaz otadan güncelleme alır mı? Gerçi yabancı forumlarda bl açıldığı için ota güncellemesi alınmaz yazıyor ama siz miui üstadına da bı soralım :)
    EEA rom twrp ile yüklenmez diye biliyorum (mi Flash ile yüklemek gerekir)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu linki yer imlerinize kaydedin XİAOMİ'nin tüm modellerinin her türlü romu bulunuyor

https://mifirm.net/
  • quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum hocam. İos stabilitesinden sonra miui sizi kanser eder hocam. Malesef miui problemli bir arayüz. Ayrıca daha önce Rom Root işleri ile uğraşmadıysanız Xiaomi ye pek yaklaşmayın
    aldım bile bakalım nolcak.
  • mi 9t için en iyi rom hangisidir.uzun süredir android kullanmadım
  • Şu an ne var üzerinde rom olarak ?

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
  • Benim spigen armorun kenarında böyle bir çıkıntı oluştu kendi kendine. ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Spigen müşteri hizmetlerine görseli ile birlikte yazardım bu durumu tonla para vermişsindir buna sırf SPİGEN diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Şu an ne var üzerinde rom olarak ?

daha gelmedi telefon
  • Peşin çalışmıyoruz hocam Elinize bir ulaşsın o zaman bakarız rom durumuna göre
    Müşteri hizmetleri ne umursasin bunu. 50 liraya almıştım.

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Onlar umursamaz ise biz ne yapalım peki ? Nasıl bir çözüm istiyorsun ? Forum olarak para toplayıp yenisini mi alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Onlar umursamaz ise biz ne yapalım peki ? Nasıl bir çözüm istiyorsun ? Forum olarak para toplayıp yenisini mi alalım
    Tebessüm ettim :)

Hani insanlar sürekli kılıf önerisi istiyor, "bu kılıf nasıldır şu kılıf nasıldır" diye soruyor ya, onlara fikir olsun diye paylaştım. Sen işin gırgırındasın.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.