Şimdi Ara

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
7
Favori
70.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu olay tamamen kazi kazan gibi olmus.Madem hediye veriyorsun anakarti alana yaninda vermesi lazim.
    Boyle hediye mi olurmus.
    Sayi belli degil,neye gore gonderildigi belli degil,onaylanacagi kesin degil,kac stok kaldigi belli degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Futurisma

beyler promosyon devam ediyor mu.
    Evet

• bazı vatan magazalarında urun kalmış 1936tl ye carbon modelini aldım biraz girdi ama yapacak bişey yok
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Aynı anakart bende de var güle güle kullanın. ram almadıysanız anakartın sitesinden 4 slot uyumlu ramlerden alın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the spooks

Aynı anakart bende de var güle güle kullanın. ram almadıysanız anakartın sitesinden 4 slot uyumlu ramlerden alın...
    O liste tam olarak güncel değil veya bütün modeller yok. Benim aldığım ram o listede yok ama çalışıyor problemsiz. Crucial 3200 mhz ram

• quote:

Orijinalden alıntı: the spooks

Teşekkürler hocam. Ram aldım. Corsair 16GB (2x8GB) Vengeance LPX Siyah 3000MHz

Son sürüm windows 1903 kurdum. Lakin açılış hızı biraz yavaş sistemin onu çözemedim henüz. 40 saniye civarı açılıyor.
    Bende de MSI anakart vardı aynı sorun bende de gerçekleşti. Bende çözemedim.
    Dediğiniz şekilde google hesabıyla giriş yapabildim çok sağolun. Ama bu sefer de kaydettiğim ekran kartımı kampanyaya kaydını yapamıyorum. Shoutout sayfasında eyleme geçe tıkladıktan sonra ürünüm gözükmüyor. Sorun nerede ?MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye!
  • mfurkan0 M kullanıcısına yanıt
    Shoutout ödülleri için ben de girdiğimde ürünü göremedim. Toplamda katılabilir 3 ürün vardı . Sırasıyla monitör anakart kasa. İlk monitöre katıldım. Her ayın 28 inde sonuçlanıyor. O tarihten sonra 2 ürün olan anakart orada göründü. Önümüzdeki 28 inden sonra da diğer parça görünecek sanırım. Sizinki de 28 inden sonra orada görünebilir.

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    O zaman beklemekten başka seçenek kalmıyor. İnşallah halledebilirim.
  • Anladığım kadarıyla, 14 iş günü geçen kullanıcılarımız mevcut. MSI Türkiye olarak, hızlanması konusunda en azından onaylanması konusunda destek olamaz mısınız? Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucibel -- 4 Ağustos 2019; 13:15:26 >
  • Lucibel kullanıcısına yanıt
    14 günü değil hocam 14 iş gününü geçen kullanıcılarımız mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevoLand

14 günü değil hocam 14 iş gününü geçen kullanıcılarımız mevcut
    evet evet düzelttim şimdi.

MSI Türkiye, 14 iş günü geçti madem buradasınız bizimlesiniz, ee bir ayrıcalığımız olsun canım o kadar
    Ayrıcalık durumu değil hocam, kampanya şartlarında başvuru inceleme süresi en fazla 14 iş günü sürecektir diyor; asıl sıkıntı bu yani.

quote:

Agree to the Event Terms and Conditions and await MSI review which may take up to 14 business days.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevoLand -- 4 Ağustos 2019; 16:7:35 >
  • vatanda MSI X570-A PRO AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4400MHz (O.C.) M.2 USB 3.2 Anakart 1276 tL yazılmış ancak sanırım o anakartta bu promosyon yok

MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI AM4 AMD Ryzen™DDR4 4400MHz (O.C) M.2 Anakart 1925 tL , fiyat olarak pahalı ve stok kalmamış, hadi diyelim soğutucu ile normal ama yinede stok yok :(

sırf vatanda değil diğer sitelerde de stok yok veya sorunuz yazısı çıkmakta .
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevoLand

Ayrıcalık durumu değil hocam, kampanya şartlarında başvuru inceleme süresi en fazla 14 iş günü sürecektir diyor; asıl sıkıntı bu yani.

quote:

Agree to the Event Terms and Conditions and await MSI review which may take up to 14 business days.
    Hocam seni de bir türlü mutlu edemedim
    Şaka bir yana öyle evet, ama en azından önceliği alınmasından yanaydı düşüncem. Bende 18 temmuz'da kayıt ettirdim fakat herhangi bir tık yok :ı

Estağfurullah hocam olur mu, bizim şikayetimiz sana değil biliyorsun
  • kartlar 3er 5 er geldi magazalara zaten. ilk parti 1 haftada bitti. sonra 15 gun bekle ki kartlar gelsin.
    pentayı aradım stok ne zaman gelır dıye bılgımız yok dediler.
    en buyuk 2 bayısının telefonunu verdıler aradım onlar anakart bile satmıyor.
    bekledik anakartlar geldi yine 3er 5 er tane.
    şimdide promosyon için 14 gün bekleme olayı çıkmış.
    14 gün beklenir dert değilde 14 günün sonunda promosyon bitti derler mi acaba diye kuşku düştü açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtr3ams

Bu mesaj silindi.
    Aynı şekilde bende yorum yaptım 1 haftayı geçti. Acaba yorumumuzu beğenmediler mi

Edit: az önce baktım, msi dan mail gelmiş. 25 usd steam cüzdan kodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 5 Ağustos 2019; 10:12:39 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.