Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü
  • Umutsuzum yine.
  • Hadi hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım Topal'ın olmadığı bir sezon olur.

• Konu kilidini açtım. Umarım güzel bir sezon olur hepimiz için
  • Ersun Yanal, Fenerbahçe'nin başında Süper Lig'de çıktığı iç saha maçlarında hiç yenilgi almadı.

27 maç; 20 galibiyet, 7 beraberlik.

Gelecek sezon da böyle devam edeceğiz ve Ersun Yanal liderliğinde şampiyon biz olacağız.
  • Insallah sonunda sampiyon olacagimiz guzel bir sezon olur

• Önlerden yer alalım değerlenecek buralar

• Maçta mehmete yapılan yanlıştı. Ama bir tarafım da umarım gider diyor...

• Haydi bakalım inşallah güzel bir kadro kurulur ve şampiyon olunur.
  • Ulan ben sizin taraftarlığınızı seveyim bee tamam Topal'ı kimse sevmiyorda oyun 1.1 iken Topal'ı oyuna alan adama tepkinizi gösteremiyorsunuz acısını Topal'dan çıkarıyorsunuz karaktersiz herifler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Topal'a yapılan büyük ayıp, böyle genç oyuncuları desteklemezsek hoca da güvenip oyuna almaz, oyuncunun da güvrni gelmez. Üç kuruş para alıyorlar.

• 6. olmamızın hıncını takımın en istikrarlı oyuncusundan çıkarmak zır cahilliktir. dünya kadar katkı almadığımız adam var sahada, kulübede. başkan var hayal satan, sportif direktör var ne olduğu belirsiz. günah keçisi ilan edilecek en son adamdı mehmet topal.

yıllarca tribünler birini ıslıkladığında ortamı yatıştıran ve ıslıklanan futbolcuyla taraftarları barıştıran adamdı. her anlamda adamdı. gram mücadeleden ve sorumluluktan kaçmadı. bazen kötü performans sergiledi ama armayı asla satmadı. çubukluyu hiç yarı yolda bırakmadı. görev verildiğinde hep çalıştı ve çabaladı. bu sayede milli takımın da yıllarca bel kemiği oldu. sakatlıktan çıktığı bu son haftada sonradan da olsa şans buldu. tepki görmesi gerek son isimelerden biriydi. ayıp edildi

• Topal'ın ıslıklanması saçmaydı her zamanki iğrenç oyununu oynadı taraftarın alışmış olması gerek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonuna kadar Mehmet Topal.Adam gibi adam,gayet de iyi oynuyor Topal'ın olmadığı maçları gördük bu sene elek ettiler ortasahayı sezon başında.Kimseye en ufak saygısızlığı olmadı bir şey yapmadı çıktı topunu oynadın.
    Taraftar adamsa başkan olacak adamı ıslıklardı yaşamadığımız rezillik kalmadı koca sezon 17.sırada gezdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkms91

Ulan ben sizin taraftarlığınızı seveyim bee tamam Topal'ı kimse sevmiyorda oyun 1.1 iken Topal'ı oyuna alan adama tepkinizi gösteremiyorsunuz acısını Topal'dan çıkarıyorsunuz karaktersiz herifler
    Geçen de belirtmiştim bence Ersun Yanal'ın tribünlerde adamları var tribünleri organize ediyorlar kötü oynadığımızda rakip pozisyona girdiğinde bile Ersun Yanal tezahuratları yapılıyor.
  • Ulan 6.olmak için gençelri feda ettiniz

6 olsan ne 10.olsan ne yazık be

MErih yemin ediyorum çok zeki çoçukmuş Allahım sen bu gençlerin yolunu açık et.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.