Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (1538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15361537153815391540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Bir FB taraftarı olarak bir Rüya takım yapayım dedim. Yaşımın el verdiği kadar izlediğim oyunculardan

Şu kadroda gözler Anelka Ortega Carlos'u arıyor Ortega'yı göz ardı ediyorsunuz ama bana göre Türkiye'ye gelmiş en teknik ve yetenekli futbolcu. Arjantin'de Maradona'nın veliahtı olarak gösteriliyordu alkol bağımlılığı ve gece hayatıyla kendisini bitirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 1 Ağustos 2019; 23:29:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Şu kadroda gözler Anelka Ortega Carlos'u arıyor Ortega'yı göz ardı ediyorsunuz ama bana göre Türkiye'ye gelmiş en teknik ve yetenekli futbolcu. Arjantin'de Maradona'nın veliahtı olarak gösteriliyordu alkol bağımlılığı ve gece hayatıyla kendisini bitirdi.

Alıntıları Göster
    Hocam yaşadığım şehrin berbat halini bir kes daha görünce bu akşam sinirim gerildi ve Carlos'u yazmayı unuttum. Yoksa ilk onu yazardım. Ortega'yı yazmadım çünkü çok kısa süre oynadı. Ben uzun süre oynayanları tercih etmeye çalıştım. Yoksa bu listeye girecek çok isim var beğendiğim.

• Farnolle harbi çok iyi kaleci
  • Sergen babam önce Ozan'ı toparladı şimdi Gökhan Töre'yi toparlayacak vallahi büyük hoca.Ayrıca golden sonra Malatyanın yere yatmasını çok olumlu buldum bunu hep bizim takımlara yaparlardı Avrupa maçlarında,ilk defa biz birilerine yaptık helal hocam
  • Sol beke as olarak Umut Meraş'ı alacaksak, Ali Koç son hamlesini yapmış olur,kendi topuğuna sıkar. Aziz Yıldırım'ı yollayan taraftar Ali Koç'u 2 ayda harcar benden söylemesi.
  • ferdiyi kiralayacaksa ya da oynatmayacaksa ersun yanal gönderilmeli

sonuçta ferdi 1 yıl oynasa eljif gibi en az 18-20 ye gider. ersun yanal 20M etmez
    dolayısıyla ersun yanal gitsin 3m versek spaletti gelir

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hangi şehir hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    ferdi ersun yanalın başına bela oldu. oynatmak istemiyo taraftar baskı yapıyo
    ersun yanalın tek şansı vardı o da 11 başlattığı real madrid maçında marcelo ve hazard karşısında takımı yakması
    o da olmadı
  • Hafta sonunda transferler patlar patlamalı
    Stoperlerin birbirine uyumu orta saha gibi olmuyor. Onların senkronize şekilde oynaması çok zaman alıyor. Ve takımda en son bozulacak bölge ve ilk ele alınacak bölge defans yani Real 3 at gel 5 ye ne anlamı kalıyor.

Bilmiyorum kaç kişi denk geldi. Comolli 1 ay önce verdiği röportajda stoper almayacağım dedi. Yani bunlar stopere hiç çalışmamış aniden baskı gelince ellerinde de kimse olmayınca Kjaer'e takılı kaldık yazık. Neyse

Önümüzdeki Cagliari ve Sivas maclarinda Stoperler muhakkak olmalı çünkü ilk hafta dışında fikstür iyi değil. Ligin başında yine patlamayalim.

Kolarov, Yann N'Vila , kjaer'e yetecek kadar paramız var. Bunların üçü de nokta atışı. Ek bir stoperi de kesin satın alma opsiyonu ile sezon sonu alacak şekilde kiralamak ta mantıklı

Deniz turuc ve şu yerli solbek en son para kalırsa yada Zach falan gibi sürpriz bir satış yaparsak o zaman değerlendirilmeli.

Allah'ım ne olur. Stoperin sol Bekin parasını Kayseri'ye kaptirmasinlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Pvh da var

Kanat yedeği yok Ferdi'yi gönderiyor, Allah sabır versin size.
  • Deniz turuc'u aldılar maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Altay(Harun)
    Murat(Isla)-Kjaer(Serdar)-Jesus(Dipçik)-Kolarov(Cebo)
    Besic(Jaja)-Ozan(Kaptan,Tolgay)
    Ferdi(Dirar)-Max(Zajc)-Rodri(Moses)
    Vedat(Abuş,Allahyar)

İyi geceler.
    Ozan jailson ile birlikte oynar bence besice gerek yok

Yollasın bakalım, kendi ne kadar durabilecek hep beraber göreceğiz. Ersun'un da suyu kaynamaya başladı, Fenerbahçe taraftarı bunu unutmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Komisyoncu Ersun takımı sabote etmeye devam ediyor.
  • Kiralık versen ne olacak çocuğu? Hadi diyelim 5-6 milyona yükseltti değerini geldi(o da en iyi ihtimalle). Çocuğun 2 senelik sözleşmesi kalacak tutabilir misin onu takımda? Bunca yapılandan sonra ben gitmek isterdim. Üstün tecrübesiyle Alper mi bizi şampiyon yapacak? Hala Ferdi yerine Alper'i seçiyorsun? Yeter da valla billa yeter. Çocuk Real'in karşısında taş gibi oynadı ya.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Zeki uzkundurana göre james rodriguezi istemişiz en son khedirayı juveye kaptırmıştık buna göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schmeiblak -- 2 Ağustos 2019; 0:22:58 >
  • Ersun Yanal yarın kapının önüne konulmalıdır, Fenerbahçe hocası forma adaletini sağlamak zorundadır. Sağlayamıyorsa ne taraftar destekler ne de futbolcular saygı duyar.
  • Alper Potuk gibi bir tecrübe ve istikrar (!) abidesi dururken Ferdi napacak bu takımda kiralansın tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 2 Ağustos 2019; 0:25:37 >
  • 
Sayfa: önceki 15361537153815391540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.