Şimdi Ara

[Galatasaray 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
86.923
Cevap
110
Favori
443.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Detom--

Yabancı Kısıtlaması elimizi çok bağlıyor normalde ozornwafor donk ile 2 yedek stoperimiz olurdu ahmeti adamdan saymıyorum ama yerli olduğu için klübede oturabiliyor. 11 yabanci ile oynadığımız için 1 yabancı hakkımızı linnes veya yabancı yedek forvet ile doldurmak bence daha mantıklı

Şimdi linç yemiyeceksem ben Mehmet topalı isterim kulübeye hem yerli hem bonservissiz hemde 6 yı ve stoperi yedekliyor en azından Ahmet Çalıktan iyi Ahmet gireceğine Mehmet girer oyuna

Alıntıları Göster
    bırakın lütfen mehmet topalı falan.1 milyon euro alıp yedek kulubesinde oturacak.ziraat kupasında oynayacak.
    ben böyle oyuncuları izlemek istemiyorum.asgari ücret kadar maaş alan celil atalay babacan gibi gençler oynasın.

• eğer falcao 4m bonservisle gelirse yönetim durmasın, direk istifa etsin. Bu adama harcanan her kuruş israf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FE16794CB

eğer falcao 4m bonservisle gelirse yönetim durmasın, direk istifa etsin. Bu adama harcanan her kuruş israf
    babelin 2.5 milyon euro imza parası aldığı yerde.falcao için 4milyon euro bonservis çok makul.
    falcaonun bonservisi elinde olsaydı en kötü 4 5 milyon euro imza parası vereceksin zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

babelin 2.5 milyon euro imza parası aldığı yerde.falcao için 4milyon euro bonservis çok makul.
    falcaonun bonservisi elinde olsaydı en kötü 4 5 milyon euro imza parası vereceksin zaten.

Alıntıları Göster
    Ffp olmasa isterlerse 20 milyon euro versinler bonservise. Ama al sat sınırı olduğu için bonservise verdiğin 1 milyon euro nun bile önemi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    hiç de makul değil , adeta israf. Böyle oyuncuları istemiyorum ben... Gelecekse bedavaya gelsin demiştim, o zaman bile maaşı fazlaydı. Bir de üstüne bu adama 4m bonservis ödemek kepazeliktir. Şart mı bu adamı almak? Gram başarıya aç değil +yaşlı + bir daha satma imkanın yok.
    Babele ödenen para da fazla ama en azından maaşı makuldü. Ayrıca 1 tane falcao alacağıma 2 tane babel alırım daha iyi...

• Nekadar çok taraftarın gazına geldiğinin kanıtı bu yönetimin bukadar Falcao da ısrar etmesi. Boşver kardeşim alma ya bak başka adama. Messi mi geliyor Allahını seversen Falcao gelecek 2 sene oynayacak en fazla nedir bu tantana. Falcao geliyor bukadar olay oluyor düşünsene Messi geliyor yemin ederim sevinçten 5.kattan atlayan olur bu ülkede.

• Kaplanı bırakın diye twiterde dünyada 3 sırada başlık varmış.
    Bence çok ta şeyetmemek lazım.
    Yeter bu kadar ısrar.
    Samatta yı alıp geçelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Petrov başganuma ve falçao nun menajerune ve kendisune çok teşekkür ederim . Bizu çok iyu karşuladular. Çuk iyu ağırladular. Ama transferin gerçekleşmedu. Monaço ule kardeş kulüp olduk . Sayın Petrov başganuma çok teşekkür edeyrum. Bizu çok çüzel gezdirdu .( ABDÜLRAHİM ALBAYRAK )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 22 Ağustos 2019; 11:58:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

Nekadar çok taraftarın gazına geldiğinin kanıtı bu yönetimin bukadar Falcao da ısrar etmesi. Boşver kardeşim alma ya bak başka adama. Messi mi geliyor Allahını seversen Falcao gelecek 2 sene oynayacak en fazla nedir bu tantana. Falcao geliyor bukadar olay oluyor düşünsene Messi geliyor yemin ederim sevinçten 5.kattan atlayan olur bu ülkede.
    Albayrak kendini öyle bir duruma soktu ki bu işin geri dönüşü maalesef yok artık. Alan, pato, modeste çok dillenmedi ama falcao hezimeti bunca yıllık yöneticilik kariyerini tek kalemde siler.

Kimse taraftara suç bulmasın. İmzayı atmadan oyuncuyla sarmaş dolaş fotoğraf çektirirsen, transfer için yüzde 99 dersen yapacak birşey yok.

Kulübü taraftar yönetiyorsa o zaman şapkayı önlerine koyup düşünecekler.

• Cagne gitmez topal gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Kaplanı bırakın diye twiterde dünyada 3 sırada başlık varmış.
    Yeter bu kadar ısrar.
    Samatta yı alıp geçelim.
    pazar günü konya maçından sonra basın toplatısında fatih terim'e falcao sorusu kesin gelecektir.
    imparator neler söyleyecek çok merak ediyorum...
  • Galatasaray, Ajax veya Olympiakos'tan birinin elenmesi durumunda ekstra olarak 1.108.000 Euro kazanacak. (Ajansspor)
  • Adamlar Dünya'daki tüm golcüleri alacak galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Kaplanı bırakın diye twiterde dünyada 3 sırada başlık varmış.
    Yeter bu kadar ısrar.
    Samatta yı alıp geçelim.
    samattayı diagne satılmadıgı için alamıyoz.adama 10 milyon bonservis istiyolar.luyindama formülünüde teklif ettik(önce kiralayıo sonra zorunlu bonservis) ama kabul edilmedi diye biliyorum
  • quote:

bırakın lütfen mehmet topalı falan.1 milyon euro alıp yedek kulubesinde oturacak.ziraat kupasında oynayacak.
    ben böyle oyuncuları izlemek istemiyorum.asgari ücret kadar maaş alan celil atalay babacan gibi gençler oynasın.

Alıntıları Göster
    Bende isterim gençler oynasın ama onların potensiyeli ozan kadar değil yada 11 kalitesinde değil öyle olsa Fatih hoca selçuğu 11 de başlatmazdı sözleşme bile uzatmazdı.Bence mehmet topal tecrübesiyle çok güzel yedekler o bölgeyi cl maçında marcao olmasa stopere donku çeksen orta sahada da biri sakat olsa ne olacak? selçuğu izlemek istemiyorum hocada gençlere güvenmiyor topal en azından tecrübesiyle tutar 1 2 maç o bölgeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Adamlar Dünya'daki tüm golcüleri alacak galiba

Kap gelmez dediğine göre kesin bugün kap gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Adamlar Dünya'daki tüm golcüleri alacak galiba

yuh yahu ya.daha kaç tane forvet alıcaklar.mesele forvetle alakası yok gibide hadi bakalım.taraftar baskısı var gibi monaco tarafındada.falcao yu o yüzden vermek istemiyolar
  • Bonservis vermeden birakmiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Bonservis vermeden birakmiyorlar
    hocam 3-5 i hesaplayacak takım degildir monaco.hele hele 40 milyona direk ben yedder alan takım 3-5 bonservise düşmez.belliki takımın kaptanı gittikden sonra ligde alıncak kötü sonuçta çıkacak taraftar baskısından korkuyolar
  • 
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.