Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.462
Cevap
106
Favori
651.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Stereo hoparlör yok, ekran çözünürlüğü düşük, ekran ppi değeri düşük, gördüğüm kadarı ile bildirim led ışığı yok.
    Bana gore P30 Pro'nun Mate 20 Pro'ya gore eksileri bunlar. Sadece zoom P30 Pro'yu kurtarmaz bence. P20 Pro kullanan bırı olarak memnunum ama bır dahaki Huawei cıhazım Mate serısı ve Pro model olucak.
    P10 Plus aldım Mate 10 Pro cıktı daha ıyıydı P20 Pro aldım Mate 20 Pro cıktı aynı sekılde daha ıyı Huawei'nin amıral gemısı Mate serısı bence :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    Bencede mate amiral gemisi, mate 20 pro çok sevdiğim bir cihaz ama şu an yinede en son çıkanı tercih ederim.. elde tutuş ve centiksiz tasarım p30 proda iyi olmuş. Ekranı canlı görmeden yorum yapamam tabiki ama incelemelerde hiç kötü konuşan yok, benim için en önemli konu ekranı.bakalım demo cihazlar gelsin önce.

• saitates kullanıcısına yanıt
    Mate 20 Pro'da elde tutuş konusunda bır sıkıntı goremıyorum ben, ekran ppi değeri bana göre cok onemlı bunu P30 Pro ve Mate 20 Pro kıyaslama vıdeolarında gorebılıyorum bende canlı merak edıyorum cıhazı haftaya cumartesı Istınyepark'ta artık :)

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Yemin ederim yorumu okurken kim olduğuna bakmadan smart1978 olduğunu anladım
    Baktım doğruymuş. Birisi huawei yi gömecekse o kesinlikle sen olursun. Ama bu sefer haklılık payın var.

• BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    Bende inceledim boeli mate 20 pro sarimsi ekran canlilik yok ama p30 proda hdr10 olarak ppi degeri gayet iyidir ama diger oledli diger firmanin ekraninı kullaniyorsa mate 20 proda yesillenme yoksa canlilik iyidir ama riske girip alinirmi bilinmez p30 pro gayet iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu p30 için değişim kampanyası vs yapan mağaza var mı acaba?

• P30 serisi hiçbir zaman video övmesi yapmadı. Sunumda da video övülmedi. P30 a laf atanlar lütfen samsung gece video çekimine baksın. Geçen yıl çıkan iphone x Max tokatlıyor. Grenden geçilmiyor samsung da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    insanlara hakaret etmekten ne zevk alıyorsunuz?
  • @smart1978 denen arkadaş hayal dünyasında yaşıyor herhalde. Aşağıya bir link bırakıyorum 10 dan fazla karşılaştırmalı testi var P30 Pro nun. S10+ Pixel3 ve iPhone ile. P30 Pro nun normal modu bile Pixel de dahil tüm telefonara fersah fersah fark atıyor gece çekimlerinde. Gece modunu kullanmaya bile gerek yok telefonda.

Arkadaş bir tane white ballance hatası olan gece çekimi fotosu bulup ordan yüklenmek istemiş ama şu post tokat gibi cevap olacaktır kendisine.
    https://www.androidpolice.com/2019/03/31/huawei-p30-pro-beats-pixel-3-in-some-low-light-photos/
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemizgi

@smart1978 denen arkadaş hayal dünyasında yaşıyor herhalde. Aşağıya bir link bırakıyorum 10 dan fazla karşılaştırmalı testi var P30 Pro nun. S10+ Pixel3 ve iPhone ile. P30 Pro nun normal modu bile Pixel de dahil tüm telefonara fersah fersah fark atıyor gece çekimlerinde. Gece modunu kullanmaya bile gerek yok telefonda.

Arkadaş bir tane white ballance hatası olan gece çekimi fotosu bulup ordan yüklenmek istemiş ama şu post tokat gibi cevap olacaktır kendisine.
    https://www.androidpolice.com/2019/03/31/huawei-p30-pro-beats-pixel-3-in-some-low-light-photos/
    Ben şunun bunun incelemesine göre konuşmuyorum. S10 + ile yan yana fotoğraf çektim. S10+ daha iyi çekiyor

• Kılıf geldi telefon daha yok🤣

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Ülkemizde yine tek hatlı versiyonu mu satılacak acaba?
    P30 pro çift hatlı olarak satılacaktır. Bizzat Huawei Türkiye tarafından söylendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GSTAD

P30 pro çift hatlı olarak satılacaktır. Bizzat Huawei Türkiye tarafından söylendi.

Alıntıları Göster
    Vatandan aldığım çift hatlı mı şimdi, yoksa ayrı mı satacaklar?
  • GSTAD G kullanıcısına yanıt
    P30 pro da değişim kampanyası yapacaklar mı acaba? Samsung bu şekilde bir sürü s10 sattı

• Dün akşam media markttan aldım p30 pro cihazı saat hediyesi ile saatide koydum ilana kullanmam muhtemelen 10 yıllık casio ga-10 modelini kullandığım için :D cihaz hız olarak akıyor pil olarak gayet memnun etti aldığım saatten mesajı yazdığım saate kadar, kamera konusunda pek inceleme fırsatım olmadı akşam aldığım için pek resimde çekmedim elde tutuş olarak tek verdiği şey korku düştü düşecek diye bebek tutar gibi tuttum sanırım yeni olmasının heyecanı :D kavisli ekrana el değme problemi yaşamadım yada değdi ama cihaz o şekilde bir tepki vermedi, şarj olayı mate 20 pro ile aynı deniyor bana s10 plustan geçtiğim için biraz daha hızlı geldi haliyle bir de kablosuz şarj desteği olarak bazı yerlerde yok denilmiş fakat hem kablosuz şarj hem de ters kablosuz şarj desteği mevcut (p30 pro için), ses olarak ahize ekran altı ses gayet temiz güzel geliyor ve alt hoparlörde aman aman olmasada güzel ses veriyor dolby atmos desteğiyle birlikte, şimdilik aklıma gelenler bu kadar sabahın 8 inde anca bu kadar çıktı :D
  • mseyitsahin kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.telefon görüşmesinde ses kalitesi nasıl?? Bu yeni kullanılan teknoloji sorun yaratoyor mu?ekrandan ses olayı..

• Bende s10+ ı sattım bulabilirsem bugun alacağım, ilk partide 128 gb lıgın sadece siyah versiyonunu getirmişler eger farklı renk isteyen mecbur 1000 tl daha verip 256 lık versiyonu almak zorunda.

S10+ ı satma sebebim sarjdı rezalet bir batarya performansı var ama onun haricinde harika bir cihazdı.

• mseyitsahin kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun hocam bende 256gb 8gb ram olanından almayı duusnuyorum cihaz tek hatlımı yoksa çift simmi acaba merask ettim tabi ekran altı ahize seside net ve güzel olması lazım kafama takılan tek konu ise mono tek hoparlör olması saygılar..
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Vatandan 128 lik şu mavi olanı aldım ben.

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    P30 pro mu hocam mavi olan? P30 var ama pro plan sadece siyah geldi diye biliyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.