Şimdi Ara

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.847
Cevap
55
Favori
171.281
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben şuana kadar çok teyp kullandım fakat inanın pioneer bile aracın orjinal teybi kadar çekmiyor. Kasetli olup orjinal olan teypler dahi daha iyi çekiyor.
  • VW Golf 7 10" ekran android multimedya montajımız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• malum henüz havalar ısınmadı ve yağmurlu bu havada film yaptırmanın dezavantajı var mıdır? yazın yaptırsak daha mı sağlıklı olur?
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hiçbir dezavantajı yok. Cam ile film arasında kalan nem yaz sıcağında yarım günde kuruyor. Bu mevsimde 2 günde kuruyor. Film iç kısma yapıştığı için yağmur vs. etkisi yok. Kışın dondurucu soğukta bile sorun yaşanmıyor.
  • Fiat Egea Avangart cam filmi uygulamamız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• 10 yıl garantili LLumar ATR20 cam filmi uygulamamız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Astra J Avangart cam filmi uygulaması.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Ben de hyundai i30 aracıma 2 cam için ATR serisi uygulattım. İşçilik olarak memnun kaldım. Ancak yaptıracak olanlara tavsiyem İsa Bey dükkanda ise yaptırmaya gitsinler, yoksa diğer sanayi dükkanlarından bir farkı olmuyor.

Bir de lumar garanti belgesi vermediler sisteme kayıt ettiklerini söylediler. Haftaya istediğimi söyledim bakalım ne olacak buradan bilgilendiririm, çoğu kişi sahte lumar cam filminden bahsediyor, korktum açıkcası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Merhaba, uyarınızı dikkate alacağım teşekkürler. Elimizdeki filmler LLumar distribütörü Akmanlardan alınmaktadır. Geldiğinizde film kutularındaki kargo etiketlerini inceleyebilir, llumar hologramlarını görebilirsiniz.
  • Aracıma amfi taktırmak istedim, güzel de oldu. Amfi ve montaj kablolarım hazırdı. Şahin Bey hastaydı sanırım fakat biz de hasta hasta çalışıyoruz. Daha fazla ilgi ve nezaket beklerdim açıkçası. Montajı bitirdi Şahin Bey, insan bi bitti falan der yani. Soru soruyoruz cevap alamıyoruz. Arka koltuktaki montumu paspasın üzerine atmış. Bluetooth cihazım da yerde paspasın üzerine düşmüştü. Ne yapmak lazım bilmiyorum. Umarım daha dikkatli olunur. Her müşteri benim gibi sessiz sakin olmayabilir. Genel olarak memnun kaldım cam filmi ve amfi montajından.
  • hezarfenburak kullanıcısına yanıt
    Efendim eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Bu yorumlar sayesinde kendimizi geliştirmek için gerekli çalışmalar yapılacak.
  • Civic FB7 android multimedya sistem montajımız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Mercedes-Benz C180 LLumar cam filmi uygulaması.

• Corolla LLumar ATC serisi cam filmi uygulaması.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Astra H Avangart cam filmi uygulaması.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• Punto Avangart cam filmi uygulaması.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• BMW F20 LLumar cam filmi uygulamamız.

• Nissan Qashqai android multimedya sistem montajımız.

• Jetta android multimedya sistem uygulamamız.

• BMW X5 android geniş ekran NBT montajımız.

Ankara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi KampanyasıAnkara android multimedya ekran ve Cam filmi Kampanyası

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.