Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyse hocam uzatmaya gerek yok güle güle kullanın ne diyim ozmn 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AGABEY kullanıcısına yanıt
    Uygulama güncelledim. Ancak hala ekran kapalı iken whatsappta bildirim vermiyor. Sorun ne anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer90035331

https://www.youtube.com/watch?v=Cr4BlBRHVO4
    gece çekimi için p30 fena tokatlıyor malesef
    video çekim kötü ama

• fafa1236 F kullanıcısına yanıt
    Whatsapp ayarlarından açılır pencereleri aktif etmeniz gerekiyor.

• Bugün Samsung Deneyim Mağzasına (Bağdat) gittim. Alıcı gözle S10 Plus'ı inceledim ve neredeyse tek elle kullanılabiliyor.(en azından benim için) Yani S10 modeline göre çok da fark yokmuş dedim. Kılıfla bir tık daha büyüyecek tabi cihaz.

Her neyse, orada çalışan arkadaşa; siz bu telefonlara nasıl bir cam koruması sağlıyorsunuz diye sordum ve bana bir malzeme gösterdi. Cam değil ama folyo gibi ince bir jelatin de değil.

Kalınca bir film gibi. Yapısı fena durmuyordu. ''Düşmelere karşı darbeleri absorbe edebilen bir malzeme'' dedi arkadaş. ''Cam kullanmıyoruz ve önermiyoruz çünkü zamanla temperli cam ekranın kalibrasyonunu vs olumsuz yönde etkiliyor'' tarzında bir şeyler söyledi.

Ne derece doğru bilemem..

Fiyatı tabiki en önemli konu: 149 TL - eğer bir durum olursa ve film kalkarsa veya sorun yaratırsa ne oluyor dediğimde: 69 TL'ye değişim yapıyoruz dedi.

Yaptıkları uygulama telefona ve kullanılan kılıfa göre ayarlanıp özel olarak kesiliyormuş ve böylece kenardan atma vs gibi bir durum olmuyormuş.

Bu uygulamayı yaptıran veya buna benzer uygulamayı başka bir satıcıda yaptıran var mı acaba?

• AGABEY kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi süre uzatılır bildirim okunana kadar ışık yanarsa güzel olur. Uyhulamalarda çalışıyor ama cevapsız çağrı da yok galiba. Şimdilik holey lighting ile devam :)

• Samsung tokatlamış

• Samsung ezmiş

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki durum bu. Android genel anlamda pil konusunda zaten sabıkalı. Birde samsung'un özelleştirmesi gelince iyice pil sömüren bir hal alıyor. Donanım ne kadar güçlü olursa olsun, ne kadar yüksek kapasite pil koyarlarsa koysunlar bekleneni veremiyor. En yakın örneği bu konu ve S10 serisi.

S7 Edge cihazımı ilk aldığım ve kullandığım zamanlar 8 saate yakın kullanım 2 güne yakın da bekleme alıyordum çok rahat. Güncellemeler geldikçe cihazın performansı artsa da, ısınmayla beraber pil verimi süreçle ve eskime ile baya bir düştü.

Söylencek çok şey var kabul etmesemde ama önümüze ne konulursa yemek zorundayız yada alternatiflere yönelmeliyiz. Kişisel tercihler bu noktada öne çıkıyor. Ne olursa olsun bir sonraki cihazım yine Android olacak. En azından 5G yaygınlaşsın da almışken yeni nesil cihaz alayım diyorum.

• Biraz uğraştıran ama en iyisi, en temizi olsun isteyenler için ekran koruyucu. TR de varmıdır bilmiyorum.. düşünenler bir araştırsın.

• youtubeda kanalların hepsinde batarya testinde ilk pilleri biten iphone cihazları oluyor batarya az gidiyor deniyor sürekli hele s10 için hangisi dogru?
  • Linus Tech Tips'in sahibi de Note 9 telefonunun şarjından şikayetçi. Ama telefonu şarjını kıskandığı Pixel vs. başka modellerle karşılaştırıyorlar. Ama ne oluyor, telefon onları bir güzel tokatlıyor. Farklı şeyler yapıyorlar vs. amam bir kanıya varamıyorlar.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Iyıde senin guncellemler ardıkca pil kotulesıyo o dedıgın iphonedada oluyor benim kullandıdım 10 sürümü ile sıan ios 12 arasında ucurum var pil konusunda 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SxDark -- 25 Nisan 2019; 6:59:30 >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    S10 serisini pili iyi gidiyor. Telefonlarin pilleri güncelleme ile geri gitmiyor sadece zamanla pil eskiyor. Bence en çok 1 buçuk senede pili yenilemek lazım. 1 yıl 9 ay s8 kullandım son zamanlarda pili çok berbat gidiyordu. gittim pilini yenilettim aynı ilk zamanlardaki gibi pili iyi gitmeye başladı. Ayrıca benim s10 gece kullanmadığımda aşırı pil yemiyor 8 saatte yüzde 3 azalıyor.

• 0rmantik kullanıcısına yanıt
    Ben bugün telefonu uçak moduna alarak denedim yani herşey kapalı, gece 11 sabah 7 arası giden şarj %3 yine. Normal sizinki gibi denedigimde zaten 10 13 civarı gidiyor. Bugun komple kapatıp denesem diyorum yine de %3 gider gibi geliyor
    Cihaz düz s10 bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: torabi

S10 serisini pili iyi gidiyor. Telefonlarin pilleri güncelleme ile geri gitmiyor sadece zamanla pil eskiyor. Bence en çok 1 buçuk senede pili yenilemek lazım. 1 yıl 9 ay s8 kullandım son zamanlarda pili çok berbat gidiyordu. gittim pilini yenilettim aynı ilk zamanlardaki gibi pili iyi gitmeye başladı. Ayrıca benim s10 gece kullanmadığımda aşırı pil yemiyor 8 saatte yüzde 3 azalıyor.
    Pil konusuna katiliyorum aynen dediginiz gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    benimki S10e. önceki telefonumda uçak moduna alınca %2 gidiyordu. bunda henüz denemedim denicem

• Arkadaşlar s10 plus yurtdışı aldım önceki telim p20 pro on kamera p 20 daha iyidi netti s10 plus yüzü beyaz sanki korkmussunda rengin akmış gibi gösteriyor ayarlarını paylaşabilirmisiniz acaba

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.