Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %100 kapatan mükemmel bir ekran koruyucu.
    9H 6D Gerçek cam
    Mükemmel kayganlık ve netlik
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-redmi-note-7-6d-tam-kaplayan-ekran-koruyucu-kirilmaz-cam-P349151977

Kargo dahil 29 TL.

En ufak baloncuk yada yapismama sorunu olmaz. Piyasadaki en kaliteli ürünlerden birisi

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbcntechnic -- 24 Mayıs 2019; 12:0:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kalan şarj %35
    Ekran süresi 7 saat
    Oyun yok sosyal medyada gezinti + YouTube + konuşma
    17 saat pil süresi
    Tahmini kalan pil süresi 8.5 saat.
    Pil ile ilgili kafada soru işareti olanlar için şurada kalsin

• rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Ver bakalim hocam link

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    link?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwe01

Bu arada Turkcell hatta 4.5g gözüküyor ama TT de gözükmüyor hala 3g. Sanırım sorun GSM kaynaklı.
    Turkcell 4.5 g, Vodafone 4.5 g, BİMcell 4.5 g yazıyor .
    BİMcell Avea olduğu için bence 4.5 g yazmasi lazım

• OguZMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Bayiye gitmeyi düşünüyorum sim de 4.5g ama anlamadım.

10 numara oturmuş, paylaş da millet nasiplensin

bi link de biz alalım
  • sese61 kullanıcısına yanıt
    Henüz olmadı sanırsam ne zaman başlıyordu?
  • Madsean M kullanıcısına yanıt
    sıfır cihazla değişeceklerse
  • konu adminlerine söylersek ilgilenirler bence, çoğunluk olalım
  • DessoEldest kullanıcısına yanıt
    ekran kilidinin hızlı açılması çok iyi birşey değil yalnız kardeş falan varsa deneyin 1.derece akraba da açabiliyor
  • quote:

Bayiye gitmeyi düşünüyorum sim de 4.5g ama anlamadım.
    Hocam o ayarlar kısmında 4 g açık diye seçmek var , 2 sim de her iki simde 4 g diye işaret var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguZMaSTeR -- 24 Mayıs 2019; 3:6:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DessoEldest

Hocam parmak izi sensörü ile bildirim çubuğunu genişletme özelliği eu romda var mı? Çok alışkın olduğum bir özellik. Bu telefonda göremeyince üzdü doğrusu. mecbur 3. parti app ile hallettim.

Ekran kilidi açarken yüz tanıma çok iyi çalışıyor. telefonu elime alınca direk kilit açılıyor. bu özellik de çok hoşuma gitti.

bir kaç saattir kullanıyorum. telefon çok iyi yav. ön kamera hariç.
    Parmak izi sensoru olmayan rom yok zaten

Bildirim cubugu genisletme de EU romda mevcut.

• quote:

Ben siz ilk yazdığınızdan beri yapmak istiyorum fakat bunu bu zamana kadar 1 kere yaptım. Benim aklıma takılan eu rom kurduktan sonra şu an kullandığımız global Roma geri nasıl geçerim?
    BL kilidi acip TWRP yukledikten sonra romlar arasinda gecis yapmak cocuk oyuncagi. Xiaomi nin resmi sitesinden global versiyonu indirir TWRP ile temiz kurulum yaparsin hop tekrar globaldesin.

• scorpion20 kullanıcısına yanıt
    15 gün kaldi 😀😁

• OguZMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Denedim onu da ama faydası olmadı maalesef.

• 30 mayısa kadar vakit var. ilk 4 hanesi 8626 ile başlayan imei ye ortak arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Niye bu global ısrarı anlamış değilim

Üstelik EU roma geçmek öyle atla deve bir olay değil biraz araştırarak herkes çok rahat geçebilir. Artıları o kadar fazla ki saymakla bitmez yani geliştiricilerin dediği gibi ''The pure miui project'' rom o kadar saf ve temiz ki arayüz akıyor resmen ayrıca hiç bir gereksiz google ve xioami uygulaması yok. Global de olmayan tonla özellik mevcut hatta olup da çalışmayan tüm miui özellikleri de sorunsuz tıkır tıkır çalışıyor en basitinden gece modu globalde çalışmıyor sırf bunun için tonla tema değiştirdim hiç biri miui ın gerçek gece modunun yerini tutmuyor şu basit özellikten bile mahrum kalıyorsun.

Konuyu açan arkadaş kayıplarda ve ilk sayfa rezalet. Yetkim olsa ilk sayfayı adam edicem hatta EU roma geçmek isteyenler için madde madde rehber hazırlıcam ama maalesef elden bir şey gelmiyor işte.

Alıntıları Göster
    O zaman herkes forum yöneticilerinÇünkü falan mesaj atsın da bu konu için size editörlük verilsin. Yazdığınız mesajı okuyunca benim de EU rom a geçesim geldi ama hiç bilgim yok. Diyelimki geçtik.. şuan telefonda olan herşeyi kaybediyor muyuz? Sonuçta 1 aydır epey özelliştirme yaptık telefona...

• Gece uyuyakalmışım arkadaşlar buyurun link.

Ürünün uygulaması çok basit cihazın üzerini toz kalmayacak şekilde temizleyin , 6D cam ı korumasından ayırın ve orantılı bir şekilde cihazın üzerine bırakın. Kendi kendine tüm havayı emip mükemmel şekilde yapışıyor.
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-redmi-note-7-6d-tam-kaplayan-ekran-koruyucu-kirilmaz-cam-P349151977

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbcntechnic -- 24 Mayıs 2019; 10:44:54 >
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.