Şimdi Ara

Black Desert Online Xbox cikis tarihi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
4.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yahu lore dan bahsetmiyoruz. Icerik olarak oyun haritasi dolu diyorum. Ben de sirf lore u icin basladim wow a. Derya deniz bi oyundu o konuda ama benim takildigim nokta oyun zevkinize uymuyor diye cop ilan etmeniz. Blade and soul da, tera da da harika boss fightlar vardi. Non target olmasiyla boss fightlarin kotu olmasini nasil bagladiniz anlamiyorum. Adamlar teleportsuz tek harita mantigi yaptiklari icin dungeon olaylarina pek girmek istememisler.

Ayrica boyle sayacaginiz asya oyunlarindan kaci bu kadar iyi durumda hala. Kacinin adi geciyor artik? Bu oyunu digerleriyle karistirmayin, mmorpg tarihinde game changer oyunlardan biridir bdo. Son gunlerde sikinti cekmesinin tek sebebi p2w e dogru kaymasi ufak ufak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berkayselcuk B kullanıcısına yanıt
    Spesifik durumlarda wow dahi p2w. Aksine asya vari temaları severim, animeleri olsun vs. Yalnız oyun yapma konusunda hala toylar. Standart bir yaklaşımları var. Grind konusunda ise binlerce saat farm yapmisimdir oyunlarda bununla da sorunum yok.

Non-target combat mekaniği MMO (RPG demeyelim wow bile RPG değil artık) oyunlarına ters. Şöyleki Multi target olayinda değişen birşey yok, single devam ediyorsunuz. Focus mantığı yok. Buda dps olayında ki combat i öldürüyor. Support konusunda da aynısı geçerli. En iyi karşılaştırma gw2 vs wow diyebiliriz. 2v2 pvp olarak yanyana koyun. Wow da ki arena combat mekaniğini karşılaştırın. Az çok ne demek istediğimi anlarsınız. Tabi bu benim alışkanlığım gw2 pvp konusunda çıtasını koruyor non-target olmasına rağmen. Build kurma seçenekleri ile bu açığı kapatıyor. En azindan class üzerinde 2 farklı oynanış sunabiliyor gw2.

Sadece wow da ki sub rogue bile bu class/spec bile bu oyundan iyidir. Classin zorluğu bir yana combat sırasındaki konsantrasyonu, rakibe göre uyguladığımız rotasyonu. Raid sonundaki hissiyatı, arenada uyguladığımız taktiği bırak bu oyun. Tüm asya oyunlarını toplasan veremez.

Fanboy değilim belirteyim. Yine de oyunun hakkını yemek istemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• oyun fena durmuyor ama yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla karakteri afk ya bırakıp kasma olayının konsolda nasıl olacağına net cevap verilmemiş. 6 sınıf gözüküyor konsolda pcde 16 olmuş sanırım diğerleri ne zaman eklenir belli değil. kendi açımdan en büyük sorunu şu olur çıktığında pazara satılsın diye kimsenin item koymayacağını düşünmem çünkü tera da gördük adamlar yalnızca para verip aldıkları yoldaşları itemleri gold ile neden satsın satmaz. direk farm yaparak düşen eşyaları koyarlar ilerde ödül olarak pet verir onu koyarlar ama zaten o da herkeste olacağı için bir numarası kalmaz. bu tarz oyunlar bedava olmalı oyunda kendine güveniyorsa yapar zaten içinde marketi mevcut illaki birileri alışveriş yapar. birde class oynanış videosunu gösteriyorlar kendi sitesinde tertemiz sadece kendisi ve yaratıklar var ekranda ama oyunda öyle bir oynanış seçeneği yok milletin boş boş yazılarını uyarılarını vs kapatamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warmkitty -- 17 Ocak 2019; 14:36:53 >

• Afk processing pc deki ile ayni olacak, o konuda bilgimiz var. Onun disinda arayuz icin bir kac ayar eklenecek. Anons dedigimiz seyler oyun ciktiginda kapatilmiyor olsa bile oyun ciktiktan sonra eklenen yamalarla kapatilmis olur. Forumda dile getirilen problemleri cozmek konusunda ilgili bir firma suana kadar. Ama nedense full arayuz kontrolu isine pek sicak bakmiyorlar gibi.

• Baya bir videolarını rehberlerini izledikten sonra en düşük fiyatlı olanının ön siparişini yaptım incileriyle de 2 pet alırım 3 pet olur etkinlik olursa da 1 pet verir 4 pet tamam olur 4 petiniz olsun demişler. zaten diğer karakter açmak istesem sadece petler ortakmış onun haricindeki giysidir envanterdir ağırlık slotudur hepsini yeniden almak gerekiyormuş bunu öğrendim. Yalnız dili ingilizce olacak gibi bir yazı var konsol bölgesini Türkiye dilini Türkçe de yapsam bu değişmedi. Her yeni oyun çıkacağında konsol bölgesini new zealand seçerseniz oyuna 1 gün önce başlayabilirsiniz ek bilgi vereyim dedim bilmeyen olabilir.
  • Kolda mmorpg oynamak nasıl olur bilemiyorum insanlarla iletişim kurmak nasıl olacak çok terettütlerim var

• Bu oyunda da p1 p2 oluyorsa 65 liralığın p2 hakkına talibim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Bu oyunda da p1 p2 oluyorsa 65 liralığın p2 hakkına talibim
    Mumkun olacagini sanmiyorum p1 p2 nin fakat sadece merak edip girip bakayim takilayim diyorsaniz sadece oyunun satildigi bir versiyonu daha cikacaktir oyunun cikis tarihinde. Dolari bu fiyattan hesaplamaya devam ederlerse 28 30 lira arasi bir sey olur fiyati.

Ön sipariş bitince fiyat artar bence. Mantıken p1 p2 olması lazım. Storedan alınıyor çünkü oyun. Elder scrolls online da oluyodu p1 p2

• quote:

Ön sipariş bitince fiyat artar bence. Mantıken p1 p2 olması lazım. Storedan alınıyor çünkü oyun. Elder scrolls online da oluyodu p1 p2
    Ama iste soyle bir durum var, paket icerigiyle gelen itemlar nasil paylasilacak? O pakette gelen itemlar da ucuz seyler degil. Elder scrolls olayini dusunmustum ben de ama oyun hakkinda bilgim olmadigi icin bir sey yazamadim. Ayrica dediginiz gibi fiyat yukselme ihtimali hep var ve zaten preorderdan cikinca paket icerikleri ve fiyatlari black desert da degisir hep. Ama bu artisin resident evil daki gibi olacagini dusunmuyorum cunku ortada aral in karisacagi bir kutulu versiyon yok. Karar sizin tabi.

Ama yanında verilen itemler için şöyle de düşünülebilir. Diğer oyunlarda da deluxe versiyonlarında çeşitli itemler veriliyor. P1 de p2 de kullanabiliyor. Bilemedim ben de nasıl olur acaba diye. Oynarım bu oyunu ben de p1 p2 varsa daha iyi olur. Yoksa illa ön sipariş geçicem bu oyuna

• quote:

Ama yanında verilen itemler için şöyle de düşünülebilir. Diğer oyunlarda da deluxe versiyonlarında çeşitli itemler veriliyor. P1 de p2 de kullanabiliyor. Bilemedim ben de nasıl olur acaba diye. Oynarım bu oyunu ben de p1 p2 varsa daha iyi olur. Yoksa illa ön sipariş geçicem bu oyuna
    Bunda itemlar webdeposundan aliniyor pc tarafinda. Yani konsoldaki oyunlar gibi otomatik hesaba tanimlanmiyor. Kodunu aktiflestirip hesabina cekiyorsun. O yuzden tek sefer kullanilir diye tahmin ediyorum. Resmi forumda bir baslik acarim ama musait olunca. Community managerlari ilgili bir adam cevap vermeye calisiyor elinden geldigince.

O zaman şöyle olur sanırım yine p1 p2 olur ama tek kişi o itemleri kullanır. Diğer hak sahibi de düz oyunun sahibi olur. Ama o zaman da bu erken erişim olayı nasıl olacak? Sorular sorular
    Community managerlar cevap verirse buraya yazabilir misiniz

• quote:

O zaman şöyle olur sanırım yine p1 p2 olur ama tek kişi o itemleri kullanır. Diğer hak sahibi de düz oyunun sahibi olur. Ama o zaman da bu erken erişim olayı nasıl olacak? Sorular sorular
    Yazarim tabii ki canim unutmazsam yalniz tavsiyem uzun sure oynarim falan diyorsan 285 liralik full paket al, asiri uygun bir fiyat o paket icin.

• quote:

Daha once soru cevap etkinloginde cevaplanmis sanirim bunlar. Forumda etkinligi takip edenlerin dedigine gore kardeslik mevzusunda yanci hesap preorder bonuslarini ve erken erisim hakkini satin alamiyormus. Ayrica yine cm in dedigine gore paket fiyatlari degismeyecekmis, yani oyun ciktiginda alayim dersen yine en dusuk paketi 65 liraya alacaksin ama pakette bonuslar olmayacakmis anladigim kadariyla. Firsat varken oyunu oynarim diyorsan eger en azindan 65 liralik paketi almani tavsiye ederim. Ama oyun cok fazla eksikle cikacak, sikintilar olacak muhtemelen onu da aklindan cikarma.

Sanırım 65likten alıcam o zaman sağolun bilgilendirme için

• Coins kredi tarzı şeyler sadece P2 de kalır DLC gibi kozmetik ürünler paylaşılır tahminim. En temizi milletin alıp denemesini beklemek :)

• Forumda gelen cevaba gore daha once kardeslik mevzusu cm tarafindan cevaplanmis ilk yazdigim gecersiz, kardeslik black desertda calismayacakmis. Oyun hesaba tanimli oldugu icin baska bir xbox hesabinda calismayacakmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkayselcuk -- 30 Ocak 2019; 12:25:26 >
    Böylece oyunu almayacağım kesinleşti. Teşekkürler.

• Sanırım 280 liralık paketi alacağım şu grafikler ile knight online mantığında pvpsi olan bir oyun olsa keşke :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.