Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
228
Favori
520.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Yemek sepetı cuzdan olr mu?
    Evet

• Saol hocam

• Selam, iki farklı kart geliyor ya kart ücretinde kesin son durum nedir? Kullanmadığımız karti ödemiyor muyuz? Yoksa ikisini de her koşulda ödüyor muyuz? Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakangeziyor kullanıcısına yanıt
    Kullanmadigin karti odemezsin ama bence kullanmadigini ara kapat

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bilgim yok hocam. Ama büyük ihtimalle dahildir. Sonuçta o da bir shop&fly kartı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

Market geldi 150 harcamaya 1500 mil.
    Kırpmaya devam ediyorlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 23 Mart 2019; 15:38:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutubcu

Bu konuda bilgim yok hocam. Ama büyük ihtimalle dahildir. Sonuçta o da bir shop&fly kartı oluyor.
    Dahilmiş tamamladım 3700'ü... Bu arada kasko sigorta ödemelerimde 3700'den sayıldı...
  • Garantiden arandım bir kart varmı amex (m&s amex veya shop&fly amex değil) bilmem ne kartı... Yok öyle kazndırıyor yok böyle kazandırıyor... Kurgusu o kadar karışık ki çözmek için adam tutup maaş ödemek lazım :) Aidatı da 400 lira :) Çok iyi illa verelim deyip durdular zor kapattım... Ararlar ise dinlemeyin bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Garantiden arandım bir kart varmı amex (m&s amex veya shop&fly amex değil) bilmem ne kartı... Yok öyle kazndırıyor yok böyle kazandırıyor... Kurgusu o kadar karışık ki çözmek için adam tutup maaş ödemek lazım :) Aidatı da 400 lira :) Çok iyi illa verelim deyip durdular zor kapattım... Ararlar ise dinlemeyin bile...
    https://www.americanexpress.com.tr/kredi-kartlari

bunun için aramışlardır, şirketim bunun ticari olanını veriyor ; üye yerlerde (premium oteller, restaurantlar) direkt indirim sağlıyor. Membership Rewards'la da puan biriktiriyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 23 Mart 2019; 18:50:17 >

• Arkadaşlar iyi günler..bir kaç sorum olacak. Çok basitse kusura bakmayın :)
    1. shop and fly kartında da kazanılan miller miles and smiles kredi kartında olduğu gibi thy miles and smiles programına bonus mil olarak aktarılıyor mu? Yoksa THY den bağımsız bonus kart gibi bir şey mi? miles and smilesta biriken milleri thy shopandmiles ta kullanıp alışveriş yapabiliyordum. Burada da mümkün olacak mı merak ediyorum
    2.keza avans miller thy miles and smilesa bonus mil olarak aktarılıyor oradan mı kullanılıyor? Miles and smiles kredi kartı olanlara bir sorum. Hiç avans mil kullanmamıştım avans mil alınca thy programına aktarılıyor mu bu avans miller? Bu avans millerle illa uçak bileti mi almak zorundayız shopandmiles ta alışveriş yapabilir miyiz? ( shop and miles milleri thy ye aktarılıyorsa aynı soru orada da geçerli) teşeklürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlevent -- 24 Mart 2019; 14:30:4 >
  • drlevent kullanıcısına yanıt
    Shopandfly THY ile tamamen bağımsız.

• Emre The Sorcerer E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :) o zaman neden shopandfly diyorlarki..shop and puan / shop and bonus vs desinler..fly kısmı algı ve pazarlama stratejisi demek ki...

Peki miles and smiles ta alınan avans miller THY miles and smilesa aktarılıyor mu bşr bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlevent -- 24 Mart 2019; 15:57:37 >
  • Ekinoks restaurant kampanyasının millerinin bugün yatması gerekiyordu yatmadı. Kampanyadan faydalananlar, sizin milleriniz yattı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Ekinoks restaurant kampanyasının millerinin bugün yatması gerekiyordu yatmadı. Kampanyadan faydalananlar, sizin milleriniz yattı mı?
    Bu gece yatacaktir.

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    14 martta yatacaktır diyorsa 15 martta görürsün hocam. Ekseri böyle olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Ekinoks restaurant kampanyasının millerinin bugün yatması gerekiyordu yatmadı. Kampanyadan faydalananlar, sizin milleriniz yattı mı?
    Yatti hatta..

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.