Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.919
Cevap
229
Favori
517.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M&S kapatalı 2 yıl oldu. Bu kart da çok avantajlı görünmüyor. En azından başvuruya 5000-7000 mil falan verseydi.
  • Kart ücreti hangi zaman aralığında kesiliyor, o onemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adios'u nadasa çektiğim günlerde Bonus'u kullanıyorum; Bonus yerine alınabilir gibi duruyor. Alıp Bonus'u iptal ettirebilirim sanki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

maaş müşterisine de yıllık aidat alınan bir kartmış.
    Kaynak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her harcamaya vermesi güzel bir de ekstraları var tabii. Akaryakıta bile veriyor ise değerlendirilebilir ancak bende şuan parafly milplus ve adios var 4. almam sanırım :)
    Not:Hepsini de kullanıyorum 3ü ekside :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

Yalnız kartı alacaklar dikkat etsin, eski american express gibi 15 haneli kart hanesi.

genel kullanımda sıkıntılar yaşatabilir. Bazı poslar kabul etmiyordu eskiden.
    Düzelmiştir belki, uzun zaman oldu amex kullanmayalı.
    Kart hem Mastercard hem AMEX olarak 2 kart şeklinde gelecek ikisinin de ayrı ayrı kart ücreti var..
  • ecay kullanıcısına yanıt
    bu sefer sanırım tek kart ücreti alıyorlar, çünkü miles smiles gibi sitede ayrı ayrı belirtilmemiş mastercard ücreti bu amex bu diye. benim anladığım hangisini kullanırsanız kullanın ya da ikisini birden kullanın aynı ücreti yansıtacaklar
  • cesarepavese C kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam %99 2 kart birden gelecek kullandığınız kartın aidatını ödeyeceksiniz.Miles and Smiles gibi.
  • İsmi mil olsa da karıştırmamak gerek toplanan miller THY mil hesabınıza gitmiyor.

Öyle anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freezone00 -- 23 Kasım 2018; 16:39:0 >
  • müşteri temsilcisine sormuştum, telefonda verilen bilgi bu şekildeydi.
  • popeyex kullanıcısına yanıt
    ilk kullanımdan sonraki ikinci ekstre diye yazmışlar sitede.

İlk kullanımdan sonra kesilecek ekstrede kart ücretiyle ilgili bilgilendirme yapılır, ikinci ekstrede ise karta borç olarak yansıtılır.
  • ecay kullanıcısına yanıt
    nasıl yani hocam, anlayamadım.
    ben şimdi 129 TL yıllık ücreti olan american express platinum a başvursam, bana bir de normal kartı mı gelecek yani?
  • mmavcu kullanıcısına yanıt
    ikisi de gelir ama siz sadece amexi kullanır diğerini hiç kullanmazsanız sadece amexe ücret yansır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

müşteri temsilcisine sormuştum, telefonda verilen bilgi bu şekildeydi.
    Yillardir garanti aidat yansitmadi.

Bonus , Miles &Smiles var hali hazirda.

Umarim boyle bir hata yapmazlar.

• Lounge bile ücretli imiş. Gaza gelip başvurmuştum vazgeçtim..

• Thy mil ile ayrı ise acaba millerin Thy milleri gibi belli bir süre sonra silinme durumu oluyor mu? Ayrıca otel vs.. alınabiliyor mu acaba?
  • mertkansimsek M kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bundan emin misiniz? Miles & Smiles kullanıyorum ve bu karta geçmeyi düşünüyorum. Eğer durum böyleyse sadece Amex'i kullanacağım. Ama bildiğim kadarıyla Amex ekstresi de Master'a bağlı geliyor o durumda nasıl işliyor durum? Her türlü Master'ı kullanmış olmuyor musunuz?
  • yutubcu kullanıcısına yanıt
    Bağlı Amex kartların ekstresi olmuyor. Tek ekstre sadece Master karta kesilebiliyor. O yüzden Master kart hiç kullanmadığınız sürece o kart için banka sizden kart ücreti tahsil edemez. Sözleşmede de açıkça yazmaktadır. Miles&Smiles kartları yıllardır bu şekilde kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 27 Kasım 2018; 17:34:58 >
  • loremipsum L kullanıcısına yanıt
    Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda da tam tersini söyledi. Mastercard ücreti her türlü kesilir sizden dedi bi tereddüt ettim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.