Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gencturk33

Ben alalı 3 ay olacak neredeyse, burada yazılıp çizilen hiçbir sorunu yaşamadım. Ghost screen için söyledikleri tüm testleri yaptım, yine olmadı. Mesela whatsapp'ta 1 saat zaman geçirdikten sonra gri bir ekran açtım, hiçbir olumsuzluk göremedim. Yine de şans işi olabilir, birkaç arkadaş başına geldiğini söylemişti ama çoğu kişide böyle bir sorun yok. LG'nin dandik telefonları gibi değil bu telefon hocam.

Ben de Iphone 6'dan geçtim, hiçbir zorluk çekmezsin korkma. Hatta hızına, batarya performansına bayılacaksın. Fotoğraflar açık alanda muhteşem ötesi. Ben Teknosa'da teşhirdeki Iphone XS Max'ın kamerasıyla öz çekim yaptım. Sonra kendi Mate 20 telefonum ile yaptım. İkisinde de alabildiğine yakınlaştım. Arada ciddi fark yok inanın bana. Sadece Iphone daha gerçekçi renklerde çekiyor. O telefonun 11 bin TL fiyatı olunca, o kadarcık fark hiç gözüme görünmedi. Arka kamerayı gece çekiminde kullanırken mutlaka gece çekimi modunu kullanın. Veya ışıklı bir şeyse çektiğiniz ona uygun modu seçin. Yakın nesneler veya insanlar için ise mutlaka flaş kullanın. Süper fotoğraflar çekersiniz. Ama çok düşük ışıkta kalitesi çok yeterli değil, yine de çok profesyonel olmayanları tatmin eder.
    Mesajınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gencturk33

Ben alalı 3 ay olacak neredeyse, burada yazılıp çizilen hiçbir sorunu yaşamadım. Ghost screen için söyledikleri tüm testleri yaptım, yine olmadı. Mesela whatsapp'ta 1 saat zaman geçirdikten sonra gri bir ekran açtım, hiçbir olumsuzluk göremedim. Yine de şans işi olabilir, birkaç arkadaş başına geldiğini söylemişti ama çoğu kişide böyle bir sorun yok. LG'nin dandik telefonları gibi değil bu telefon hocam.

Ben de Iphone 6'dan geçtim, hiçbir zorluk çekmezsin korkma. Hatta hızına, batarya performansına bayılacaksın. Fotoğraflar açık alanda muhteşem ötesi. Ben Teknosa'da teşhirdeki Iphone XS Max'ın kamerasıyla öz çekim yaptım. Sonra kendi Mate 20 telefonum ile yaptım. İkisinde de alabildiğine yakınlaştım. Arada ciddi fark yok inanın bana. Sadece Iphone daha gerçekçi renklerde çekiyor. O telefonun 11 bin TL fiyatı olunca, o kadarcık fark hiç gözüme görünmedi. Arka kamerayı gece çekiminde kullanırken mutlaka gece çekimi modunu kullanın. Veya ışıklı bir şeyse çektiğiniz ona uygun modu seçin. Yakın nesneler veya insanlar için ise mutlaka flaş kullanın. Süper fotoğraflar çekersiniz. Ama çok düşük ışıkta kalitesi çok yeterli değil, yine de çok profesyonel olmayanları tatmin eder.
    Mesajınız için teşekkür ederim.

• Merhaba bende mate 20 lite almaya karar verdim 2 veya 3 adet alacağız
    Türkiye modelini alacağım yer tavsiyesinde bulunacak var mı ?

Malum fiyatlar yüksek internette bazıları Türkiye modeli değil
  • N 11 de cihaz 2050 TL ye geliyor 2 yıl ithalatçı garantili

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminim1

N 11 de cihaz 2050 TL ye geliyor 2 yıl ithalatçı garantili
    Alıp memnun kalınan bir satıcı var mı ?
    Her yerde farklı fiyat olunca kafa iyice karıştı
    Mİgros ve İstanbul bilişimde 2300 tl satıyor
  • hb'dan satıcı hb olarak 2.139,91TL den alacağım dual sim ithalatçı versiyonunu. haftaya falan inşallah. başka satıcıdan alma riskine girmek içimden gelmiyor. aslında amazon dual sim versiyon satsa orası ilk tercihim olur da işte.
  • Yaklaşık 8 aydır p20 kullanıyorum, eşimde p20 lite var. Kendi telefonumdan fazla fazla memnunum. Herşeyi ile harika. P20 lite ise daha basit kalıyordu yanında. Özellikle malzeme kalitesi ve kamerası zayıftı. Zaten onun için aldım p20 yi kendime...
    Şimdi gelelim sadede. Babama telefon lazım olunca buradan 20-30 sayfa takip ettim ve orjinal garantili cepekspres satıcıli telefonu hepsiburadan aldım. Birkaç gün kullanıp öyle teslim ettim. Malzeme kalitesi bu sefer lite olmasına rağmen gayet iyi. Hoparlör biraz zayıf, ses dolu dolu gelmiyor p20 gibi. (her ikisi de mono) p20 lite a daha yakın, ekran da güzel, ciddi bir fark görmedim aralarında. Batarya emekli adama 3 gün gidecek düzeyde, harika...Evde Wifi, dışarıda hücresel veri açık vaziyette.işlemci ramden yana da sıkıntı yok mate 20 litede, oyunla işimiz de olmaz zaten. Kamera denemedim. Bu fiyatlara gayet tavsiye ederim.

Spigen şeffaf kılıf aldım, biraz kalın, ama kamerayı koruyor ve gayet koruyucu.
    Yine hepsiburadadan case4you nano ekran koruyucu aldım, gayet başarılı, boşluk pek kalmadı, ayrıca kılıfın öne bakan kenarları da çakışmıyor.

AliExpress te nano cam satıcı bulamadım, bulursanız, etiketlerseniz sevinirim, yedeğe alacağım.

Merak ettiğim bir konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum...
    Çift hatlı telefon hiç kullanmadım, mate 20 gibi çift hatlı versiyonlu olanda internet kullanımını hangi hatta olacağını, hotspot paylaşımı hangi hattan yapabileceğimizi seçebiliyor muyuz? Bir de WhatsApp, telegram numara bağlantılı uygulamalar nasıl çift kullanılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende hala Mevcut sürüm 8.2.0.137 diyor 139 hatta 140 nolu güncelleme alan bile var bilgisi olan varmı ?
    ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurti66 -- 13 Şubat 2019; 0:37:18 >
  • Benim telefonum da aynı sürümde banada güncelleme gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: nurti66

Bende hala Mevcut sürüm 8.2.0.137 diyor 139 hatta 140 nolu güncelleme alan bile var bilgisi olan varmı ?
    Merhaba, tr garantili mi ithalatçı mı ?
  • nurti66 kullanıcısına yanıt
    Saçmalıyor Huawei 139 var bende şöyle bir şey var 139 ile 140 içeriği aynı ikiside ocak güvenlik güncellemesi

• Bana bu sabah 139 güncellemesi var dedi ve yükledi. SNE-LX1 8.2.0.139(C432) - 133 MB

OCAK 2019 Google güvenlik yamaları

Dün akşamda huawei müşteri hizmetleri ile görüştüm. 9.0 güncellemesinin resmi bilgisi yok dedi ne zaman geleceği belli değil. Şuan Çin ve Hindistan da beta olarak sunuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 13 Şubat 2019; 9:47:42 >
  • Cihaz TR garantili bu sabah sonu 139 ile biten güncelleme banada ulaştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Bana bu sabah 139 güncellemesi var dedi ve yükledi. SNE-LX1 8.2.0.139(C432) - 133 MB

OCAK 2019 Google güvenlik yamaları

Dün akşamda huawei müşteri hizmetleri ile görüştüm. 9.0 güncellemesinin resmi bilgisi yok dedi ne zaman geleceği belli değil. Şuan Çin ve Hindistan da beta olarak sunuldu.
    p20 lite donaım olarak mate20 lite ın yarısı,p20liyte a cıktıgına gore vede BETA bu telefona verildigine gore tam surum 9.0 2019 icinde verilir kanısındayım,bekleyip gorecegiz ama bu hali bile cok iyi 9 u aratacak bi durum yok simdilik..
  • Delta güvenilir midir ? İthalatcı garantili alayım mı ?

GM kullanırken Telpa vardı çok memnundum ama Deltayı bilmiyorum.
  • ithalatçı garantili aldım ama sorun yaşarmıyım bu sebeple.arada 450 lira filan fark vardı ama imei filan sorunu yaşama durumum olurmu.iptal etsemmi
  • Banada bugün 139 güncellemesi geldi.

• Arkadaşlar bir sorum olacak, oyun oynarken WhatsApp tan mesaj falan geldiği zaman bildirim çubuğundan cevap yazıyorum ancak gönder tuşu ortaya çıkmıyor buna nasıl çözüm bulabilirim ? Gelen mesajlara cevap veremiyorum . Google klavye kullanıyorum

• şimdi tek hatlı alırsak nfc ve güncelleme olacak değil mi tek hatlı aldığımız mı? lnx-1 oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunucum

Merhaba bende mate 20 lite almaya karar verdim 2 veya 3 adet alacağız
    Türkiye modelini alacağım yer tavsiyesinde bulunacak var mı ?

Malum fiyatlar yüksek internette bazıları Türkiye modeli değil
    direk hepsiburada dan alın hocam ben 4 gün önce aldım muhteşem kargo orjinal jelatinli emniyet bantlı 2 yıl ithalatçı garantili tavsiye ederim 50-100 daha ucuza da var n11 de ne olduğu belirsiz satıcılarda tercih meselesi 2189 a aldım ben çift sim kartlı
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.