Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle bir seçenek olduğundan emin misiniz?
  • Türkiye garantili fiyatı 2400 oldu düşüyor yavaştan
  • almak isteyen arkadaşlar için hepsiburada da indirim ile 2,399.00 Tl ye düşmüş durumda. bende alarak aranıza katıldım.
  • Arkadaşlar konu orjinali bu mu? Çok az katılım olmuş. Kimse kullanmıyor mu bu telefonu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Arkadaşlar konu orjinali bu mu? Çok az katılım olmuş. Kimse kullanmıyor mu bu telefonu?
    Evet bu. Telefon çok yüksek fiyata çıktığı için alan olmadı. Şimdi 1.400 lira düştü fiyatı çıktığı günden beri. Yavaş yavaş katılım başlar.
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    bilmediğimden sordum zaten dostum :) varmı yokmu samsung s8 kullanıyordum onda açma kapatma vardı. bunda direkt hızlı şarj oluyor.
  • cfk61 C kullanıcısına yanıt
  • telefon alinabilir fiyatlara gelmis
  • ccwolf C kullanıcısına yanıt
    Dün akşam 2.400 idi şimdi 2.450 oldu.
  • kamera olarak tatmin ediyor mu öyle profesyonel iş yapmak için değil sosyal medya için 3 senedir iphone 5s kullanıyorum
  • Fotoğrafçı olarak daha aşinayım kamera neticesine açıkçası.
    iphone 5 den 6s e kadar kullandım en son note 4 den Mate 20 lite geçtim.
    Kamerası aman aman çok iyi değil ama kalburüstü götürür diye bir deyim vardır :) Çok kötü değil ama çok da iyi değil tatmin edeceğini düşünüyorum sizi.
  • Bende bugün ilk defa bir lite telefon aldım Çünkü pro modeline o kadar para veremem. Ben de hani bir karar verip 2400 liraya Lite modelini aldım.

Şu anda inceleme aşamasındayım ama fena bir telefona benzemiyor bir ay kadar Lenovo P2 kullandığım için kamerası bana çok iyi geldi ama onun da bataryası acayip D12 14 saat ekran suresi alıyordum.

Telefonun dizaynını çok güzel yapmışlar ama arka kamerasını çıkık olması pek hoşuma gitmedi belki kılıf kapatıp düzeltir.

Alan arkadaşlara kazasız kullanımlar diliyorum konusu İnşallah bundan sonra biraz hareketlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetonguc

Fotoğrafçı olarak daha aşinayım kamera neticesine açıkçası.
    iphone 5 den 6s e kadar kullandım en son note 4 den Mate 20 lite geçtim.
    Kamerası aman aman çok iyi değil ama kalburüstü götürür diye bir deyim vardır :) Çok kötü değil ama çok da iyi değil tatmin edeceğini düşünüyorum sizi.
    genel olarak kamera iphone 5s den mutlu edermi hocam bu cihaz
  • verdikleride kulaklikta cidden harika, tipini gorunce ellemedim onca gün bugun bakayim dedim bu ne arkadas ya kalite yerlerde, benzinlikte satilan ucuz kulakliklar gibi hee onuda alip denemisligim var ve o bile bi tık iyi gibi sanki, kulaklik ve hoparlor kalitesi herkesi tatmin etmeyebilir, bizim gibi insanları zerre tatmin etmez ya neyse güle güle kullanalım
  • Arkadaşlar iphone 6s den honor 8x veya buna geçmeyi düşünüyorum..honorun ekran kasa oranı az bir fark olsada daha güzel görünüyor.(honor8x in canlısını görmedim bu arada)
    honor 8x hızlı sarj ve ön kamera dışında fark yok sanırım.kararsız kaldım a101den hediye paketli bir honorla kıyaslasak marka algısı dışında aradaki farka değer mi objektif olarak düşünceniz nedir?
  • mateach M kullanıcısına yanıt
    Mate 20 lite daha iyi kesinlikle ama 6s’den sonra üzebilir bilgin olsun.
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    ios'a alışamadım bir türlü..Kamera beklentim yok.Hobi olarak fotoğrafla ilgiliyim en iyi kameralı telefon bile işime yaramaz..Büyük ekran ihtiyacı+kafa kafaya teleFon güncelleme amaçlı 6s'i elden çıkardım.İnşallah pişman olmam.
  • 2450 den aldım bende. Şahsen 5 yıldır note 3 kullanıyordum. Bir telefona da 4 5 bin lira vermek istemedim. Mate 20 lite her türlü ihtiyacımı karşılayacak diye düşünüyorum.
  • mateach M kullanıcısına yanıt
    O halde ihtiyacını karşılayacağını düşünüyorum hocam.Hayırlı olsun
  • Bence bu telefon 2400 lira eder alanında çok pişman olacağını zannetmiyorum. Telefona 5 6 bin lira 7 bin lira para vermek çok akıl karı değil.

Note 9 haricinde bütün üst düzey telefonları kullandım ama Genelde hep ikinci el alıp fazla para vermiyorum.

Telefonda eleştirebileceğim tek şey sesi biraz zayıf kamerası Bence gayet güzel.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.