Şimdi Ara

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
29
Favori
99.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme ne zaman gelecek bilgi yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paul Klee kullanıcısına yanıt
    ses kalitesinden dolayı takip ediyordum. ses seviyesini htc s9, 10 göre kıyaslarsak da düşük mü kalıyor?
  • Zenfone 5 veya 5Z fark etmez. Vodafone'da VoLTE sorununu çözememişler. Vodafone'a geçtiğimden beri görüşmelerim 1. dakikadan sonra kapanıyor. Bazen önemli insanlarla görüşüyorum ya da tam önemli bir cümle kurarken pat diye telefon kapanıyor.
    Vodafone'a söylüyorum üreticinizle görüşün diyor, üreticiyi arıyorum operatörünüzle görüşün diyor.
    Bana göre artık Asus Zenfone 5Z ÇÖP bir telefon.
    Turkcell'de böyle bir soruna rastlamadım. Çözüm buldular dendi ama bulunamamış demek ki.
    Telefonu takas edecek birini bulursam, hiç düşünmeden vericem 5Z'yi. Ayrıca Vodafone'a yeni geçtim, 3. ay dolsun, ondan da ayrılacağım.
    Yazıklar olsun!
    O derece nefret ettim 5Z'den...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barissaritas -- 22 Ocak 2019; 15:32:40 >
  • barissaritas kullanıcısına yanıt
    Bende Turkcellden Vodafoneye geçtim anlattığın sorunu hiç yaşamadım yani çatır çatır görüşüyorum valla uzun konuşma fln hepsini yapıyorum Turkcellde sorun yok Vodafonede varsa o cihazdan değil operatörden kaynaklı ayrıca Android 9.0 kullanıyorum

• Ben Bluetooth kulaklık ile kullanıyorum. Önceki telefonum XZ premiumdu, kulaklığın üzerinden sesi kontrol edince cihazın ses ayarını değiştiriyordu. 5zde ise böyle değilmiş sonradan fark ettim. Kulaklığın kendi ses seviyesi ayarı varmış. Yani telefonun ses şiddeti gayet yeterli. Kalitesi ise çok çok iyi. Dinledikçe daha da sevdim. Detaylar ve sahneyi çok iyi veriyor. Daha önce duymadığım vokalleri enstrümanları duydum. Ben 5zyi kesinlikle tavsiye ederim harika bir telefon.

• TW kodlu android pie siteye yüklendi. Yakın zamanda WW de gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: white_power

TW kodlu android pie siteye yüklendi. Yakın zamanda WW de gelecektir.
    WW dediğin nedir, bilmeyenler var grupta biraz açık konuşun, telefona ne zaman gelir güncelleme ?

• WW Türkiyenin içinde yer aldığı versiyon. TW taiwan oluyor. Resmi açıklama ocak ayı içerisinde arada bir kontrol edin.

• bu tawian güncellemesi ni indirip kursak bi sıkıntı olur mu, bide hard reset yaparsak telefondaki herşey siliniyor mu ?

• Arkadaşlar;
    Asus sitesine WW versiyonunu eklemiş. Ben mi yanlış algıladım? WW ile başlıyor ama açıklamasında TW diyor? " ASUS ZenFone 5Z Software Image: V90.10.138.175 for TW SKU only "
    Link :https://www.asus.com/us/Phone/ZenFone-5Z-ZS620KL/HelpDesk_BIOS/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barissaritas -- 24 Ocak 2019; 8:58:9 >
  • barissaritas kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam önceki siteden kaldırılan güncellemeyi yüklemiştüm onun kodu 158 ile bitiyordu bu 175 ile bitiyor üstüne bunu da indirdim güncelleme olarak gördü yani uyumlu yükleyebilirsiniz.

• diavolo16 D kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce yüklememiştim. Sanırım direk yükleyebilirim.
    Yanıtın için teşekkür ederim
  • Ota ne zaman gelecek acaba ?

• Yükledim. Öyle ahım şahım bir şey yok. 8 ile 9 arasında pek bir fark göremedim desem yeridir. Beni tek sinir eden, geliştici seçeneklerinden animasyon hızı 2x'in altına inmiyor. 0,5 X yapıyorum otomatik olarak 2X'de dönüyor.
  • Update gerimi çektiler benmi göremiyorum.

• white_power kullanıcısına yanıt
    Duruyor hala.
    https://www.asus.com/us/Phone/ZenFone-5Z-ZS620KL/HelpDesk_BIOS/
  • İndirelim mi? bekliyelim mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fıfa

İndirelim mi? bekliyelim mi ?
    Bence hic indirme.ben bekliyorum direkt telefona gelmesini.sonra geri cekiyorlar guncellemeyi fln.

• Güncelleme OTA'dan gelse bile indirmeseniz de olur. Pek bir fark yok. Pek fazla kurcalayamadım ama (yeterli zamanım olmadı) karşılaştığım sorunlar
    Artılar
    - Navigasyon çubuğunda değişiklik
    - Arama ekranını Koyu Tema yapabiliyorsunuz

Eksiler
    - Ram kullanımı artmış. Özellikle WiFi'a geçtiğinizde.
    - Pil biraz (aşırı değil) daha hızlı tükeniyor
    - Geliştirici seçeneklerinden, animasyonları düşüremiyorsunuz. Default 2X ise onda kalıyor.
    - Instagram'da hikaye kısmında navigasyon çubuğu GG.
    - Daha fazla özellik beklerdim. 8 ile 9 arasında 1-2 özellik haricinde pek bir şey eklememişler. Güncelleme yapmış olmak için yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barissaritas -- 25 Ocak 2019; 9:18:55 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.