Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı! (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.818
Cevap
89
Favori
320.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Muraattt55

Arkadaşlar sizce gm 9 promu mi a2mi?
    A2 de çok fazla sorun var diye biliyorum. Bataryadan zaten kimse memnun değil. Garanti ithalatçı. Bu telefon varken a2 alınmaz artık. Meizu 8x var alternatif. Olmadı note 7 pro beklenir ama fiyatı 2000 in üzerinde olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Gcam için pie bekliyoruz inşallah olur

• merhaba arkadaşlar 3 senelik z5 compact'ım bozuldu buna geçemk istiyorum ama bir kaç soru sorucam.

bluetooth kulaklıgı aktif kullanan birisiyim bluetooth kopma problemı oluyomuş aslı astarı varmı bunun ?

bir de telefonu genel olarak ders çalismak, film izlemek, video izlemek, müzik dinlemek ve sosyal medya için kullanıyorum yani genel olarak sosyal şeyler önerir misiniz? veya bu fiyata başka bir telefon ? bütçe 1600 civarı. bir diğer isteğimde telefonun uzun ömürlü olması şuana kadar sadece nexus 4 ve z5 compact kullandım çok memnundum ikisindede baya götürdüler beni.
  • GM 9 Pro'da güç tuşuna basmadan ekranı uyandırmak mümkün mü? ekrana tıklayarak ya da parmak izi sensörüne dokunarak ?
  • danmur D kullanıcısına yanıt
    Çift tıklama ile de parmak izi okuyucu ile de ekran uyanıyor hocam. Çift tıklayıp kapatma da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: philadelphos

Çift tıklama ile de parmak izi okuyucu ile de ekran uyanıyor hocam. Çift tıklayıp kapatma da var.
    İyiymiş, teşekürler.
  • philadelphos kullanıcısına yanıt
    Ben çift tıklama ile kapatıp parmak izi ile açıyorum

• Arkadaşlar şu an almam lazım en ucuz nerede var. Fiyatlar artmış gibi ben daha önce 1450 civarına almıştım. Şimdi başkasına alacağım uygun nerede var. Link yazabilirmisiniz.
  • Arkadaşlar ön ve arka kamerada ki tozlar. 20 günlük cihaz. Tavsiyeleriniz nedir?

★ General Mobile GM 9 Pro ★  ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!

• sawash35 kullanıcısına yanıt
    Parmak izi ile açmak zaten en pratik yolu hocam. Ama Microsoft Launcher kullandığım için çift tıklama ile kapatınca benimki önce ekranı karartıyor. 5 saniye sonra da kilitliyor. Onun için ben güç tuşuyla kapatıyorum genelde.
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Garantiye vermelisin bence sessoru degistirmeleri gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: performans1

Garantiye vermelisin bence sessoru degistirmeleri gerekiyor
    Verirsem cihaz değişimi isterim. Onlar kabul etmez. 6 ay kullanır paramı alırım bu işin sonunda

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Servislik bir cihaz kardeşim hemen gönder iade iste para iadesine kadar iste bence başka cihaz al

• Ekran süresi

• sawash35 kullanıcısına yanıt
    Pie gelince gcam calisacakmi 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pie beta kurup kullanan varmi, görüşleri nelerdir.
    Kasma donma, sarj süresinin azalması vb. Sıkıntıları varmı.

Bir sorum daha var navbarda tuşları nasil değiştiririz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halukceylan -- 13 Mart 2019; 19:26:54 >
  • halukceylan H kullanıcısına yanıt
    Nabigasyon bari degistiremiyorsun diye biliyorum ama gizleniyor

• Tuş yönlerini değiştirmek istiyorum.

• Android Q Beta çıktı ;https://www.androidpolice.com/2019/03/13/download-the-android-q-beta-for-your-pixel-phone-now-all-models/

ABV GENERAL MOBILE

• quote:

Orijinalden alıntı: pega.sus

Servislik bir cihaz kardeşim hemen gönder iade iste para iadesine kadar iste bence başka cihaz al
    Hocam cihazda tozdan başka sorun yok ve çok memnunum. Başka cihaz da kalamadı bu fiyata. Para almak en basiti. Her sene 3-5 firmadan alıyorum zaten. Değişim istesem gelecek cihaz sorunlu olabilir. Tamiri ben istemiyorum. Para alsam note 7 pro almak gerekli. Onda da fiyat yüksek olur kullanacağım ikinci telefonda yok elde.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.