Şimdi Ara

Divinity Original Sin 2 Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
36
Favori
115.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merakla bekliyoruz. Bu oyunu tam olarak anlamak için ortalamanın üstü ingilizceyi bırak, anadil gibi ingilizce bilmek gerekiyor. Dakika başı abuk subuk farklı farklı kelimeler çıkıyor karşısına insanın. Steamde 3 saat oynama süremin yarısı kelime anlamına bakmakla geçti zaten. Doğru ve tutarlı bir çeviri olursa tadından yenmez. Başarılar
  • Bu mesajı görmezden gelin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undy1ng -- 2 Ağustos 2018; 1:25:13 >
  • Mesaj görünmediği için bu ikinci atışım. Dilerim şu donanımhaberde ki sorun çözülür..

Bir video desteği de benden.. Said hocam beğenirse kullanabilirsiniz ya da insanlar videoyu paylaşabilirler.
    Not: Video spoiler sayılmaz çünkü aldığınız kararlara göre oyun bambaşka bir yöne gidiyor. Mesela videoda ki bir kaç konuşma evet böyleydi derken oyunda bambaşka bir hikayeye doğru ilerledim ben. Zaten bir trailer videosu kendisi bu yüzden sorun yok. (:

İzlemek/indirmek isteyenler için link aşağıda; (Türkçe altyazılı)
    https://drive.google.com/file/d/12BdVcTdZGl9k9aPbeFPIeutgzhq7kk2O/view

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undy1ng -- 2 Ağustos 2018; 1:39:6 >

• Animusprojesi ekibine bir tavsiyede bulunayım çıkaracağınız yamaların oyunun hangi sürümünde çalışacağı ve crackli sürümlerde çalışıp çalışmayacağını belirtebilirseniz hem bazı boş tartışmaların önü kesilir hemde abone sayınız artar diye düşünüyorum. (Tabi mümkünse )
  • +1903

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hedeflenen 150 abone şartı sağlanmazsa ne olacak. Dün ilk kez baktığımda 87 abone vardı. Hala aynı.
  • Sağlanana kadar bekleyeceğiz
  • ooo haberler müthiş. hocam peki sitedeki üyelik olayı ne kadar güvenli birileri patlatmasin. ben patronda bağişciydim şimdi bunada olmak istiyorum bu haberden sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

ooo haberler müthiş. hocam peki sitedeki üyelik olayı ne kadar güvenli birileri patlatmasin. ben patronda bağişciydim şimdi bunada olmak istiyorum bu haberden sonra.
    Ödeme altyapısı olarak Stripe ile çalışıyoruz. Dünyadaki en büyük ve güvenilir ödeme sistemlerinden biridir. Geçen yılki ciroları 1.5 milyar dolardı.https://en.wikipedia.org/wiki/Stripe_(company)
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

Benden duymuş olmayın ama Mafia 3

Alıntıları Göster
    Far cry 5 te olabilir. Belli değil Henüz tabikide

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufulas

Sağlanana kadar bekleyeceğiz
    150 kişiyi beklemeye gerek yok. Şuan ki abone sayısı ne kadarsa onun ederi kadar kelime başına çeviri yapsınlar. Abone sayısı ileride artarsa tempo biraz daha yükseltilebilir.

• obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Mantıklı ama en azından şimdilik bekleyecekler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 2 Ağustos 2018; 16:21:28 >
  • Güzel haberin yanında bide dikeni var; Bu 150 abone olayı biraz sıkıntı çıkarıcak gibi. Şimdiki abone sayısının iki katı kadar. Hedeflenen sayıya ulaşmak biraz zaman alır gibi.
  • Çok iyi bir iş yapmışsınız umarım hiç bir sıkıntı çıkmadan final ulaşır ve sizde hak ettiğiniz değeri bulursunuz arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    Aylık en kötü 1$ bağışla 150 kişi bile olsa başlayacakken bu sayıya ulaşılamayacaksa kısa bir sürede bu oyunlar için bu bile yapılamıyorsa söyleyecek pek bir şey kalmıyor geriye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 2 Ağustos 2018; 16:33:22 >
  • Desteğimi verdim sayıya ulaşmak dileğiyle ve ulaşmalıyız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

150 kişiyi beklemeye gerek yok. Şuan ki abone sayısı ne kadarsa onun ederi kadar kelime başına çeviri yapsınlar. Abone sayısı ileride artarsa tempo biraz daha yükseltilebilir.

Alıntıları Göster
    Zaten 1-2 ay içinde DOS2'nin Definitive Edition'u çıkacak ve pc sürümüne sahip olanlar ücretsiz sahip olacak o yüzden hemen başlanmaması daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
  • Oha Ben Şoktayim.

RPG 'de ADETA Devrim Yapiyorsunuz. En Kısa Zamanda Size destek Saglayacagim.

Senden Ricam Banka Hesap no'su İban numarasi Koy. bagiş Daha Kolay Olsun.

Suan İnanin cok Sevindim.. Kimseyi Kirmayip Hepsini Ceviricek OLMANİZ beni İnanilmaz Şok Etti.

Bütün Oyuncular HERKES DESTEK OLMALİ

ve ASİL Şaşirtan Gökyabgu'nun dönmüş OLMASİ Bu beni ziyadesiyle MUTLU ETTİ ! Şu Profesyonel EKİPLERDE ddahil olsalar.. cok iyi Olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Oha Ben Şoktayim.

RPG 'de ADETA Devrim Yapiyorsunuz. En Kısa Zamanda Size destek Saglayacagim.

Senden Ricam Banka Hesap no'su İban numarasi Koy. bagiş Daha Kolay Olsun.

Suan İnanin cok Sevindim.. Kimseyi Kirmayip Hepsini Ceviricek OLMANİZ beni İnanilmaz Şok Etti.

Bütün Oyuncular HERKES DESTEK OLMALİ

ve ASİL Şaşirtan Gökyabgu'nun dönmüş OLMASİ Bu beni ziyadesiyle MUTLU ETTİ ! Şu Profesyonel EKİPLERDE ddahil olsalar.. cok iyi Olacak :)

IBAN sıkıntı oluyor dostum daha önce açıklamışlardı.Dragon age gibi RPG de çeviriliyor bence bir an önce abone olup desteklemelisin :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep destek tam destek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.