Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
68.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @ismailyt Bakalım inşallah Türkçe oyunlar artacak. Shadow of the tomb raider benim ilk düşüncemdi. Çevirecek ekip arıyorum.

@amesnahre Maalesef PS platformu ilgi alanımız değil.
  • Merhaba.

10₺ ödedim az önce. Dekontun nereye yollayim?

Saygılarımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: has.durmaz

Merhaba.

10₺ ödedim az önce. Dekontun nereye yollayim?

Saygılarımla.
    Özel'den bana yollayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailyt

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkadaşa cevap vermeden önce profiline baksaydın her konuya aynı mesajı attığını görürdün
  • Haftaya siteyi paylaşacağım sizlerle. Artık oradan takip edersiniz arkadaşlar.
  • 100 tl attdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: olishernandez

100 tl attdım
    özelden bana deknot u atın listeye ekleyeyim.
  • bin tlye ulaşıldı mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII

bin tlye ulaşıldı mı hocam?
    Şuanda hayır. Ama çok yakın.

Güncel Toplam : 1.046 TL ----- Gönderilen Toplam Miktar : 926 TL
  • Bende varım benide yazın 5-10 TL bütçeye göre elimde ne varsa atarım emeğe saygı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muwatalli

Bende varım benide yazın 5-10 TL bütçeye göre elimde ne varsa atarım emeğe saygı
    Siz gerekli hesaba gönderme yaptığınız zaman bana özelden dekontu atın bende listeye ekleyeyim sizi.
  • Hocam 1.000 tl yi geçtiği zaman %12 lik kısım ilerlicekmi yoksa şuan çevriliyomu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RUSH_07 -- 21 Eylül 2018; 18:42:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RUSH_07

Hocam 1.000 tl yi geçtiği zaman %12 lik kısım ilerlicekmi yoksa şuan çevriliyomu
    çeviri devam ediyor şuanda. Erdem abi işten güçten arta kalan zamanda çeviriyor. bugün gece yada yarın öğlen falan herhalde siteyi paylaşacaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Siz gerekli hesaba gönderme yaptığınız zaman bana özelden dekontu atın bende listeye ekleyeyim sizi.

Alıntıları Göster
    Dekontu nereye göndereceğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muwatalli

Dekontu nereye göndereceğim ?

Alıntıları Göster
    Özel mesaj at bana.
  • Listede güncelleme yaptım arkadaşlar. Listedeki 4 kişiye hiçbir şekilde ulaşamadım. 1 2 kişiye ulaştım ama 1 aydan daha fazla olacak hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Bende tamamen sildim. Aynı şekilde listede DH Profil linki olmayan arkadaşlara eğer ulaşamazsam bu hafta sonu onları da listeden sileceğim.

Eski Listeye Göre

Listedeki Toplam Kişi : 54 ------ Toplam Veren : 39 Güncel Toplam : 1.046 TL ----- Gönderilen Toplam Miktar : 926 TL

22.09.2018 Güncel Listeye Göre

Listedeki Toplam Kişi : 50 ------ Toplam Veren : 39 Güncel Toplam : 1.086 TL ----- Gönderilen Toplam Miktar : 916 TL

Yanlış hesaplama yaptığım için 10 TL fazla gönderilmiş olarak gözüküyordu o da düzeldi bu vesileyle. Ayrıca bazı arkadaşlar ilk başta söylediği rakamın üstüne çıktı. Bu yüzden hesaplanan güncel miktarda 40 TL arttı.
  • Herkese merhaba arkadaşlar. Çeviriyi artık bu siteden takip edebilirsiniz.

http://www.rockerdem.net/FarCry5/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Man - SuraSide -- 22 Eylül 2018; 12:44:3 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.