Şimdi Ara

SBÜ GÜLHANE TIP/GATA (sivil Ankara 4k-7.8k) tanıtım günleri 5-20 Ağustos' (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.087
Cevap
45
Favori
151.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam askeri tıpı üniversite tercihine yazdık ve kazandık ama mülakatlarda elendik ne olacak?

bir de askeri tıp okuyup mezun olduktan sonra sivile kayılabiliyor mu direkt yoksa mecburi hizmet var mı varsa kaç yıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khann10 -- 23 Haziran 2019; 13:34:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben sırf bu yüzden 1. Tercih hakkımı heba etmemek için msü mülakatlarına gidicem bu hafta , geçebilirsem askeri tıp yazıcam , imkanınız varsa gitmeye çalışın bence
    Birde askeri tıp olmayıp bir alt tercihe yerleşince diğer öğrencilerden 1 ay kadar geç yerleştirildiği için yurt ,kiralik ev bulma sıkıntısı çekiyolarmış diye okumuştum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • K0NF300 kullanıcısına yanıt
    hocam imkanım var tabii ama bu mülakatların askeri tıpla alakası yok diye biliyorum o yüzden gitmeyecektim. değerlendirme msü mülakatına göre mi yapılacak?

• Msü mülakatına göre değil ama
    Mülakatlar msü mülakatı gibi ,askeri tıp mülakatında fizik testinde biraz dahaz az yapsanızda olur bence ama sağlık testi , sözlü mülakat testi aynı
    Fizik çalıştıkça olur zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khann10

hocam askeri tıpı üniversite tercihine yazdık ve kazandık ama mülakatlarda elendik ne olacak?

bir de askeri tıp okuyup mezun olduktan sonra sivile kayılabiliyor mu direkt yoksa mecburi hizmet var mı varsa kaç yıl?
    Bir alt tercihe gidersiniz
    15 sene hizmet sonrası sivile geçebiliyorsunuz

• up
  • Az buçuk aklı olan buranın askerisini yazmaz o kadar söylüyorum.

• Galeksus4 kullanıcısına yanıt
    ne alaka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: natrak

ne alaka?
    Orda okuyan arkadaşlarım var. Bana anlattıklarını ben biliyorum. O alaka

• Galeksus4 kullanıcısına yanıt
    Doğru askerlik zor tıp zor 2si birden cok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: natrak

Doğru askerlik zor tıp zor 2si birden cok zor
    Aynen bundan ötürü dedim. Her sabah içtima her gün traş her gün üniforma zorunluluğu. Hafta içi çıkış yasak. İzin sayısı çok az. Okulun başında askeri kamp. Bir de bunların üstüne tıp okumak. Allah yardım etsin

• Gülhanede sivilde tıp okuyanlar yurtta kalmak zorunda mı??
  • 38kdanmezun 3 kullanıcısına yanıt
    Hocam yurt yokmuş nerede kalcan

• Yurt var bir kız yurdu bi erkek yurdu

• 38kdanmezun 3 kullanıcısına yanıt
    Değil

• Hocam yurt yok dediler sen hangi yurtta kaliyorsun kız erkek kyk yurdu var mı yakınlarda?

• Hayır hocam kim nerde ne dedi bursı Gülhane sbü degil ilk sayfayı açarsanız yurdu görürsünüz. Okulun kampüsü içinde okula ait yurt

• Hocam ben sanırım bu okulu sağlık bilimleriyle mi karıştırdım anlamadım Ankarada mı bu okul. Ben aslında diş istiyorum dişin imkanları hakkında bilginiz var mı ing mi diş? Bir dışardan geleceğiz kız erkek yurt imkani nasıl?

• evet burası ankara. Dişin imkanları gayet iyi hocaların bakanların genarellerin üst düzey devlet adamların diş doktorları. diş türkçe dışardan gelenlere kız ve erkek yurdu çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.