Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
542.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi ekranı mesela? Bende youtube da video izlerken otomatik olarak ekranı tv ye yansıt diyor tek tuşla yansıtıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geldi bu arada var mı deneyen

• Canariaa C kullanıcısına yanıt
    bunu yazdıktan 20 dakika sonra güncelleme geldi telefona sanki sesimi duydular .

öyle çok büyük sıkıntı değilde bir iki defa donma ile karşılaştım çok fazla telefonla haşır neşir olan biriyim belki ondandır.

ayrıca telefona güncelleme geldi kontrol edebilirsiniz.
  • Az önce 400 küsür mblık bi güncelleme geldi ve güvenlik güncellemesi 1 temmuza yükseldi. Android sürümü değişmedi ve değişiklikler hakkında ayrıntılı bilgi yok, sadece işlevsellik arttırıldı yazıyo. Yükledim kullandıkça belirgin bi fark varsa yeşillendireceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Hangi ekranı mesela? Bende youtube da video izlerken otomatik olarak ekranı tv ye yansıt diyor tek tuşla yansıtıyor.
    Güncellemeyi bende yaptim simdi . ilk gozlemledigim şey parlaklıgi arttirirken uyari veriyor, kulaklikta sesi yukseltirken verilen uyarıya benzer bi sekilde. Youtube bende yansitabiliyorum ama telefon ekrani smart tv ye aktarılmiyor yapabilen var mi acaba aranizda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canariaa -- 6 Ağustos 2018; 17:26:57 >
  • Evet sonunda beklediğim bir özellik olan 4k video kayıtta 60 fps yeni güncelleme ile gelmiş
  • Ekranı sony televizyona sorunsuz aktariyorum. Ilk bağlantı biraz uzun sürmüştü sonra sıkıntısız bağlanıyor.

• Bir aydır kullandığım halde kutusundan çıkan kulaklıklarını hiç denememiştim bugün deniyeyim dedim ve ağzım açık kaldı abartmıyorum çok temiz ses ve yüksek bas veriyor ayrıca dışarıdan hiç ekstra ses ile rahatsız olmuyorsunuz tabi dışarıyada ses vermiyor. Mükemmel bir kulaklık gerçekten.
  • En son gelen güncellemeyle birlikte smart tv ye ekran paylaşım sorunu giderilmiş. Yani en azından bende böyle. Bazi iyileştirmeler yapilmis demekki philips smart tvme baglanamiyodum aldigimdan beri.

• Resim çekerken kamera sesini kapatmayı bulamadım nerde acaba ?
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    yok diye biliyorum ayrıca artık koymuyorlar öyle bir özellik ancak sessize alınca kapanıyor.
  • dextare kullanıcısına yanıt
    Çok saçma o kadar cihaz kullandım ilk defa Lg de böyle birşeye denk geldim.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    bundan önce note 8 ve s8 plus kullandım onlarda da yoktu.
  • dextare kullanıcısına yanıt
    İlginç benim aklıma gelenler , note fe , mi note 3 , moto z2 play , mi5 pro vs hepsinde vardı.Yabancı kaynaklara baktım harbiden yokmuş g7 de.
  • Arkadaşlar herkese merhaba konu çok hareketsiz kalmış
    Konu sahibi arkadaşımızla bu akşam anlaştık kismet olursa yarın telefonunu alıp aranıza katılacağım.Bende o arkadaş gibi durmadan daldan dala konan biriyim,enson zenfone 5Z yi 25 gün kullanıp satışa koydum birazda lg g7 yi denemek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

İlginç benim aklıma gelenler , note fe , mi note 3 , moto z2 play , mi5 pro vs hepsinde vardı.Yabancı kaynaklara baktım harbiden yokmuş g7 de.
    Aslında samsung S ve note serilerindede ses kapatma yok ama mesela zenfone 5 lerde var.Samsunglarda rootladığımızda ses açma kapama seçeneğini ekliyorduk ama artık root yapmaya pek gerekte kalmadı,hem root yapınca bazı özellikleri kısıtlanıyor artık.Telefonun sesini kapatarak deklanşör sesinide kapatmış oluyoruz.
  • Bu konu sizlere ömür😄😄😄

• Telefondan sirasiyla hd-full hd-uhd çözünürlükte ve günlük kullanimda aldığım ekran süreleri. Beni tatmin etti fazlasıyla

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.