Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE KLAVYE MOUSE GAMEPAD ADAPTÖRÜ SATIŞ SONLANDIRILDI! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
53
Favori
65.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Rize İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakınımda rdr2 ye sahip olan xbox one kullanıcısı olmadığından ayarları yapamadım ve almak istediğim bir oyun fakat malum oyun fiyatı konsolu alırken verdiğim paranın yarısı kadar. Bir arkadaş da rdr2 için aldı geçen cuma, kargosu hala yolda. O arkadaşa söz vermiştim, onla birlikte yapacağım ayarı konuya eklerim oradan çekebilirsiniz. GIMX forumunda gezerken hali hazırda bir ayara rastladım fakat ayarlayan kişi ayarın iyi olmadığını belirtmiş. Buyrun bağlantı: Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel Bir Mühendis -- 28 Ekim 2018; 20:14:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps4 uyumlu olacakmı ? Xboxda yazıp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Tabiki ayarı yazdıktan sonra kontrolcü olarak dualshock4 olarak kaydediyorum. Ayarlamalar iki konsol için neredeyse aynı tek fark dualshock4 deki touchpadi ayara eklemek. Kısacası xbox ile ayarladığım ayar aynı şekilde playstation 4 de de çalışacaktır.

Hocam alan arkadaş ile konuştum malesef red dead redemption 2 de mouse kullanımının güzel olmadığını belirtti. Sadece cihazi red dead redemption 2 için alıcak arkadaşlara duyurulur.

• Niçin güzel değilmiş ?

Oyun motorunda input filtering bulunmakta. Bu yüzden mouse hareketleri zor ve kötü hissiyata sahip. Isterseniz kendisine de sorabilirsiniz arkadaşın nicki özelden atıyorum size.

• Merhaba arkadaşlar "call of duty infinite warfare" için config ayarı var mı?
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    https://www.mediafire.com/file/14xs3e2hcmchxu5/Infinite_Warfare.xml/file Deneyin hocam. Oyun içi ayarlarınızı çekip atarsanız ince ayarlarda yardımcı olabilirim.
  • Teşekkür ederim. Akşama denemeye çalışacağım

Hocam bir sonuç alabildiniz mi?
  • Direk taktım çalıştı. Zaten ayarları biraz bf1 e benziyor. Çok oynamadım ama Şimdilik sıkıntı yok gibi. Teşekkürler

Rica ederim hocam. İyi oyunlar dilerim:)
  • Çok yardımsever ve destek olan bir arkadaş. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

• Süper çalışma tebrik ederim keşke app gibi olsa telefondan halletsek ayarları bağlantıyı apex vb gibi ileride varmı böyle bir düşünce?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldie But Goodie -- 5 Aralık 2018; 23:6:5 >
  • Teşekkürler. Cihaz apex gibi pcye ihtiyacı olmasa oldukça mantıklı. Raspberry ile sistem kurup çalıştırılabiliyor ve bilgisayar olalarak raspberryi kullanıyor. puTTY konsol arayüzünü kullanarak configleri aktif edip kullanmak mümkün. Fakat arayüz giriş seviyesi kullanıcılar için karmaşık ve tamamen text bazlı. Ayrıca raspberry kullanımında doğal olarak maliyet artıyor. Yurt dışındaki yaşayan birisi için çerez parası olsa da kur yüzünden raspberry ile çalışan sistem en az 250tlye maal olacaktır. Zamanında ürettim fakat talep olmayınca daha üstüne durmadım.
  • One s için olsa keşke direk alırdım :(

• _MAD_ kullanıcısına yanıt
    Var zaten hocam :) bende one s kullanıyorum zaten. Tek ihtiyacınız 3.5mm jack girişi olmayan kol.

• Hah işte bendeki kol jack girişli onu demek istemiştim :)

• _MAD_ kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam. Yeni firmware gelirse haberdar ederim sizi.

• arkadaşla görüştük sohbet ettik herşeyi tek tek anlattı . kurup oynama işlemini tamamladığımda yoruma yazacağım .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.