Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.242
Cevap
96
Favori
837.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG V30 Nano Glass Ekran Koruyucu Cam 60,00 TL yerine 21,90 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/lg-v30-nano-glass-ekran-koruyucu-cam-P271862426 bunu düşünüyorum kullanan varmı aliexprwsten aldığım yanları siyah olanın kenarları çol pislik topladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radyo için kulaklık takmak gerekiyor mu?
  • uthec_ U kullanıcısına yanıt
    Evet

• Nano aldık kağıt gibi sürekli toz kalıyor. beğenmedim sanırım film olmadan kulanacağım.
  • ALLAH RIZASI İÇİN BİRİ ŞU TELEFONA Bİ KILIF ÖNERSİN ŞUNU ALDIM SÜPER HARİKA ÇOK MEMNUNUM DESİN

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

LG V30 Nano Glass Ekran Koruyucu Cam 60,00 TL yerine 21,90 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/lg-v30-nano-glass-ekran-koruyucu-cam-P271862426 bunu düşünüyorum kullanan varmı aliexprwsten aldığım yanları siyah olanın kenarları çol pislik topladı
    https://m.tr.aliexpress.com/item/32866146049.html?pid=808_0011_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32866146049&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=PAGE_VIEW_IDCLIENT_ID(aefeMsite)NAV_TIMING(navigationStart)

Bunu düşünüyorum cama nano aldım darbede bi ise yaramaz ve acayip yağlı gibi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vampirelf kullanıcısına yanıt
    Aliden bundan aldım sadece kenarlarındaki siyah kısımlar yapışkanlı ilk aldığımda çok beğenmiştim ama görüntü kalitesini düşürdü baya 1 hafta sonra kenarlar açıldı içine toz girdi kenarları pislik içinde şu anda başka bişey bakıyorum spigen kılıf var baya korumalı nano glaslar ekranı bile kapatmıyor kenardan açık şasım neyse ekrn bile açıkts kalıyor univefsal galiba bunlar biçol telefona uysum diye yapılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 2 Aralık 2018; 21:19:53 >
  • harputt H kullanıcısına yanıt
    gcam sürümlerinin çoğu uyumsuz o yüzden kapanıp açılıyor korkulacak bir şey yok 😎

• ses tuşlarıyla veya arka tuşla fotoğraf çekiliyor mu?
  • Gcamda night sight cikmiyor son surum denende. Ayrica video cekerkende kitleniyor. Stabil calisan night sight olan gcam surumu varmi acaba?

• Telefonu alalı 2 hafta oldu, bu sürede pili takip ediyorum ortalama 7-8 saat ekran süresi alıyorum ama son 2 gündür aynı süreyi almama rağmen ana ekranın çok pil tükettiğini farkettim, bunu neden yapar? Bir çözümü var mıdır?
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• Piyango vurdu hocam galiba :)

• Adam gibi bi ekran koruyucu öneren varmı?

Tam oturan.

• kırmızı renk ince premium pc kılıflardan bulamıyorum nette. denk gelen var mı hiç?

• quote:

Orijinalden alıntı: Divdigo

Telefonu alalı 2 hafta oldu, bu sürede pili takip ediyorum ortalama 7-8 saat ekran süresi alıyorum ama son 2 gündür aynı süreyi almama rağmen ana ekranın çok pil tükettiğini farkettim, bunu neden yapar? Bir çözümü var mıdır?
    pil menüsüne ilk girdiğinizde sağ üstteki 3 noktadan tüm kullanımı göster den bakarmısınız bir de

bende de ana ekran mah olarak çok görünmesine rağmen toplam % de çok yer kaplamıyordu.

hesap hatası olabilir diye düşünmüştüm ekran sürem etkilenmediği için

• Mustekin nickli arkadaşın tavsiyesiyle aldığım 64 ohm kulaklık ulaştı. Öğle arası deneme yapacağım. Xiaomi hybrid pro hd ve Sony nin o fiyat aralığındaki bass ağırlıklı iki kulaklığıyla deneme yaptım geçen hafta. Şahsi görüşüm odyofil değilseniz kutudan çıkan kulaklıktan geçiş yapmaya değmez para verip o fiyat aralığındaki kulaklıklara. Odyofilseniz de zaten çok daha iyi kulaklıklarınız vardır hali hazırda :)

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• Saygıdeğer forumdaşlar ben telefona hd600 kulaklık bağladım ve sürecek kadar güçlü olduğunu görmüş oldum ( ses kalitesi asıl kaynağa göre çok kötüydü ). Kulakiçi kulaklıktan çok anladığımı söyleyemem o yüzden 100 dolara kadar bir tavsiye isteyeceğim deneyip fiyat / performansı kötü olduğunu düşündüklerim momentum iem ( ses kalitesi çok kötü ), vsonic vsd3s ( ses kalitesi iyi, malzeme kalitesi kötü ). Shure 215k vb nasıldır test eden varsa bilglendirmesini rica edeceğim

• 1 aylık telefonum dün birden bire kendini kapatıp geri açtı. Bu durumu yaşayan veya nedenini tahmin eden var mı?

• freeze-bee kullanıcısına yanıt
    10 gün önce ben de sipariş ettim aynısından gelmedi daha. İzlenimleri paylaşırsanız merakım gider biraz

• freeze-bee kullanıcısına yanıt
    Evet ben de kanal tipi olmayan kulaklıklardan hoşlanıyorum. Sennheiser mx 475 kullanıyorum ama ömrü doldu ona göre iyiyse ben de alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.