Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

Telefonu kutudan çıkardık millet

Telefonla ilgili ilk izlenimlerinizi paylaşır mısınız? biz bekleyen kullanıcılar için

• quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

https://www.teknosa.com/urunler/125076773/asus-zenfone-5-64gb-akilli-telefon-gumus

Gümüş renk tekrar gelmiş
    hocam buraya gelmiş yazmada alalım şu telefonu yemek yiyordum,gine gitmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

Evet o konuda bir kargaşa var ama 7.7 ile 7.9 mm arasında çok fazla bir fark yok hocam. Her ikisi de kabulümdür :)

Alıntıları Göster
    Kumpas alıp ölçecem gelince, Asus sitesinde 7.7mm yazmış yanlış hatırlamıyorsam, eğer 7.9 çıkarsa, dünyanın ilk 0.2mm lik davasını açacam asusa 😂😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

Kumpas alıp ölçecem gelince, Asus sitesinde 7.7mm yazmış yanlış hatırlamıyorsam, eğer 7.9 çıkarsa, dünyanın ilk 0.2mm lik davasını açacam asusa 😂😂😂

Alıntıları Göster
    alemsiniz hocam ya

• quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

Siyah rengin stokları yine bitti arkadaşlar, şuan sadece gümüş seçeneği mevcut elinizi çabuk tutun

Alıntıları Göster
    100 ün üzerinde video izlemişimdir, her nekadar göreceli bir kavram olsada, bu modelin bütün güzelliğini ortaya çıkaran rengin GÜMÜŞ olduğunu düşünüyorum..

Ön kısmı, kenarlar ve arka kısmın farklı renk tonlarının kontrastı mükemmel estetik bir görüntü oluşturuyor.. Gece mavisinde bu öyle değil.. Nasıl siyah renkli bir arabada ön tampon iyi durmazken, açık renk bir arabada, ön tampon ve tampon panjurlarının renk farklılığı o tamponun modelini ortaya çıkartıyorsa aynı mantık burda da geçerli.. Yinede alan bütün arkadaşlara ve bana hayırlı olsun.. 👍

(Len hiçbir markanın modeli bukadar sansasyon yaratamadı piyasaya çıkmadan 😃😃 Youtube da izlicek video bırakmadı millet 😂😂)

• aynen hocam gümüş renginin hastası oldum. favori videomda bu

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

100 ün üzerinde video izlemişimdir, her nekadar göreceli bir kavram olsada, bu modelin bütün güzelliğini ortaya çıkaran rengin GÜMÜŞ olduğunu düşünüyorum..

Ön kısmı, kenarlar ve arka kısmın farklı renk tonlarının kontrastı mükemmel estetik bir görüntü oluşturuyor.. Gece mavisinde bu öyle değil.. Nasıl siyah renkli bir arabada ön tampon iyi durmazken, açık renk bir arabada, ön tampon ve tampon panjurlarının renk farklılığı o tamponun modelini ortaya çıkartıyorsa aynı mantık burda da geçerli.. Yinede alan bütün arkadaşlara ve bana hayırlı olsun.. 👍

(Len hiçbir markanın modeli bukadar sansasyon yaratamadı piyasaya çıkmadan 😃😃 Youtube da izlicek video bırakmadı millet 😂😂)

Alıntıları Göster
    Hocam bende siyah alışkanlık oluşturdu. Bana göre kullanılabilir en güzel renk. Tabi Zenfone 5 te ki gece mavisi ama olsun sonuçta koyu renk

Kasa arkasındaki tasarım hani ışık vurunca çaprazlama şeklinde yansımalar oluyor ya arka tarafta, işte o yansıma koyu renkte çok daha şık duruyor. Belki de bana öyle geliyor :)

Sonuçta renk meselesi göreceli bir kavram. Neyse alan herkese hayırlı olsun, iyi günlerde kullansınlar inşallah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 9 Mayıs 2018; 22:22:5 >

• Teknosadan sipariş verenlerde sipariş durumu ne olarak görülüyor?
    Bende hala tedarik ediliyor yazıyor da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Han Bey

Teknosadan sipariş verenlerde sipariş durumu ne olarak görülüyor?
    Bende hala tedarik ediliyor yazıyor da.
    Bende de öyle yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

Bende de öyle yazıyor.

Alıntıları Göster
    Yarın güncelleyecekler o vakit hocam.
  • Hocam şu konu başlığındaki karakterlerden en baştaki iki tanesini silebilirsen süper olur. Mini ve mobilde konunun tamamının ne olduğu (yani ana konu olduğu) belli olmuyor. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Han Bey

Yarın güncelleyecekler o vakit hocam.

Alıntıları Göster
    Sanırım öyle olur hocam. Göreceğiz bakalım.

• arkadaşlar,benim cihaz kargoya verildi yazıyor sizde kontrol edin. (asus sitesinden aldım)
    •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••
    •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••
    bir de böyle bir not var ,kime verdilerse artık, sarı çizmeli mehmed ağa kargo! heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_divx -- 9 Mayıs 2018; 23:11:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_divx

arkadaşlar,benim cihaz kargoya verildi yazıyor sizde kontrol edin. (asus sitesinden aldım)

bir de böyle bir not var ,kime verdilerse artık, sarı çizmeli mehmed ağa kargo! heralde
    Teknosa mı sizinki Asus mu?

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    asus
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_divx

asus
    Bizimkiler Teknosa hocam

• İphone x sandım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yarın forum istanbul'a gidip inceleyeceğim, kafama yatarsa alırım hoşuma gitti çok. pubg performansı nasıl acaba ? sırf pubg için yeni telefon almayı düşünüyorum. elimde c8 var mediatek işlemcili, low ayarda dahi kasmalar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

Hocam şu konu başlığındaki karakterlerden en baştaki iki tanesini silebilirsen süper olur. Mini ve mobilde konunun tamamının ne olduğu (yani ana konu olduğu) belli olmuyor. Teşekkürler.
    Düzeltim hocam, uyarı için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.