Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
79
Favori
18.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar n11 de kampanya var bugün aldım bende müşteri hizmetleri kutulu kurulum için 1188 tl istedi kredi kartına n11 de 967 tl ye satılıyor kampanya ne zaman biter bilmiyorum bende ne zamandır araştırıyordum gittim n11 den aldım. linki de buraya koyayım belki incelemek istersiniz

https://m.n11.com/12-aylik-digiturk-sporun-yildizi-paketi-P224136308

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar finansbank kredi karti olana 870 tl ye geliyor 8 taksit imkanida var.Filmin yıldızı ve ailenin yıldızıda bir yıl hediye. link aşagıdadır almayi düsünen varsa bilgisi olsun.

https://www.cardfinans.com/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp9709/digiturk-paketlerinde-33-indirim-firsati.aspx

• Galatasaray maçları için ortak olabilirim. Ortak arayanlar PM den iletişime gecerse memnun olurum.
    Teşekkürler,
  • Beşiktaşlı arkadaş varsa ortak olmak isteyen pm atabilir 4 ekranlı fiyat 200 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 ekran İçin Trabzonsporlu ortak arıyoruz 165 lira verip izleyecek

• coldplayy87 C kullanıcısına yanıt
    galatasaray taraftarıyım, ortak olabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Galatasaray maçları için girebileceğim bir ortaklık arıyorum.
  • Gencer315 kullanıcısına yanıt
    evet hocam, aynı anda 1 maç izliyorsun zaten aynı saat genelde maç olmuyor. derbilerde de herkes kendi evindeki maçı izliyor böylelikle adil bir şekilde herkes maçlarını izlemiş oluyor.
  • 10 yıllık digiturk üyeliğimi bugün çektiğim faks ile sonlandırdım.
    Son zamanlarda enteresan işler dönüyordu zaten.
    5 senedir ücret ödemediğim iq plus kutuya bundan sonra 15 lira kutu bedeli ödeyeceksiniz demeleri, ve bunu lakayt bir şekilde söylemeleri tepemin tasını attırdı.
    Zaten aylık yayın bedeli alıyorsun, benzinlimi bu kutuda benden ücret almaya kalkıyorsun...
    Ne fx ne foxcrime ne de müzik kanalları zaten platformda yok, böyle işlerle uğraşıp kendilerine çeki düzen vereceklerine uğraştıkları işlere bakın..

Bu kafa ile digiturk daha çoook abone kaybeder...
    Bayii’de iptal formunu doldururken, altına not olarak, müşteriler digiturk’e değil, digiturk müşterilere muhtaçtır diye yazdım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs liyim

ortak olarak digitürk play ine girelim :)
  • thorondor06 kullanıcısına yanıt
    Fb li ark bulundu mu? Yoksa talibim.

• legend1001 L kullanıcısına yanıt
    Bulundu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haftanın maçlarını kiralayan yok mu ya? Maça 1 gün kaldı kiralık bulamıyorum

• Fenerbahçe ve beşiktaşlı ortak arayan varsa iletişime geçebilir mi benimle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daredevil40

arkadaşlar finansbank kredi karti olana 870 tl ye geliyor 8 taksit imkanida var.Filmin yıldızı ve ailenin yıldızıda bir yıl hediye. link aşagıdadır almayi düsünen varsa bilgisi olsun.

https://www.cardfinans.com/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp9709/digiturk-paketlerinde-33-indirim-firsati.aspx
    Başka bir masrafı falan varmı hocam biliyor musunuz?

• supernaturel.emin kullanıcısına yanıt
    yok diye duydum kredi kartından tahsil ediliyor zaten bir arayıp sorun isterseniz.
  • Bu ortaklık nasıl oluyor beyler? Sadece bir ekranda izlenebilir diyor sayfada.

• En yüksek kalite ile Beşiktaş maçlarına ortak olabilirim Referanslı üyeler yazabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yüksek kalite ile Beşiktaş maçlarına ortak olabilirim Referanslı üyeler yazabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek kalite 3 ekran için bjk li ortak arıyoruz fiyat 588/3 ilgilenenler PM den.en ulaşabilirler

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.