Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.336
Cevap
22
Favori
64.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika, 1899. Vahşi batı dönemi artık sona eriyor, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissediyor. Teslim olmayan ve boyun eğmeyenler öldürülüyor. Batıda, Blackwater kasabasındaki soygun girişimlerinde işleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya başlıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek? Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption'ın yaratıcılarının elinden çıkma Red Dead Redemption 2'de modern çağın şafağındaki Amerika'dan destansı bir hayat hikayesi anlatılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 16 Mayıs 2018; 13:2:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU fiyatlar çok yüksek ama alıcaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyata bak cok güzel

• Bu fiyat nedir ya. Sorumluların Allah belasını versin...
  • Oyuna öyle bir hype yapmışlar ki Dünya nın en ucuz storeları Arjantin ve Hindistan da bile 275₺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bari türkçe olsa o zaman değerdi
  • RDR 2 için konsol alacaktım, acelesi yokmuş bu fiyat nedir böyle.
  • amazon önsiparişe açınca muhtemelen 60$ + 17$ kargo olur, olursa da oradan alınır... 355TL yapıyor bugünün döviz kuruyla... aynı olsa da sırf yapılan terbiyesizliğe karşı yapılır bu...
  • Yanında bari normal Xbox One verselerdi :)
  • Çıkar çıkmaz alınmaz biraz sabredelim Gow ilk çıktığında 300 liraydı şimdi 149 psn TR de acele etmemek lazım

• Special edition 450 TL

Ultimate edition 500 TL

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/red-dead-redemption-2/c58fhxf3tnld

• Bu oyunun ilkini 2 ay kadar once xbox one da bitirdim bu kadar ayrintili uzun oyun nasil 7 gb idi hala aklim almiyor. %100 bitirdim otesi bi oyun. Bazi oyunlar iyiki var ya GTA RDR Batman Arkham serisi ve aklima gelmeyen bi kac seri.

Ilk ciktiginda almam ama sanirim FIFA gibi guncel bi oyun olmadigindan 1-2 yil sonra oynamak cok sorun olmaz.

Xboxta Romanya marketi yok bazi oyunlari USA hesabindan rumen kartimla alirken bazilari bolgesel kisitlama yuzunden kabul etmeyip TR yi secip TR kartima para yollayip aliyorum.

Romanya marketi gelsede kurtulsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Çıkar çıkmaz alınmaz biraz sabredelim Gow ilk çıktığında 300 liraydı şimdi 149 psn TR de acele etmemek lazım
    Olmaz hocam, tüketim toplumu olmanın birinci kuralı ne olursa olsun bir ürünü herkesten önce almak

Çok enteresan yorumlar görüyorum forumda, bir kullanıcı demiş ki "6 ay sonra herkes bitirdikten sonra alıp da napayım"...
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Olmaz hocam, tüketim toplumu olmanın birinci kuralı ne olursa olsun bir ürünü herkesten önce almak

Çok enteresan yorumlar görüyorum forumda, bir kullanıcı demiş ki "6 ay sonra herkes bitirdikten sonra alıp da napayım"...

Alıntıları Göster
    Öyle düşünen çok var hocam yapacak birşey yok tabiki yıllardır beklediğin bir serinin yenisi gelir gelmez oynamak istiyor insan ama fiyatlar artık inanılmaz halde. 400 liralardan bahsediliyor.

• https://youtu.be/yNzZK_aTokg

• rdr 1 i hardda bitirin oyunun tadı öyle çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

rdr 1 i hardda bitirin oyunun tadı öyle çıkıyor
    RDR 2 nin fiyatı sayesinde oyunu bitmemesi için very hardda oynamayı düşünüyorum

• Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

RDR 2 nin fiyatı sayesinde oyunu bitmemesi için very hardda oynamayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Ben hardcoreda bitirecem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.