Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.336
Cevap
22
Favori
64.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ziraat sakın kullanmayın büyük sıkıntılı bir banka enpara ve garanti en sorunsuzları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

Destekle konuştum hocam, para çekilememiş kart hata vermiş. İstersen ben bir daha deneyebilirim senin adına, dedi ve ben de kabul ettim. Kendisi deneyince sistem kartı kabul etti, 24 saat içinde işleminiz tamamlanır dedi. Hata verme ihtimali yok dedi bana sistem kartı kabul ettiğinden ama ben yine de emin değilim. Yarın da olmazsa yeni kart ekleyip deneyeceğim. Bu arada son önceki yazdığımın aksine son güne kadar kartı değiştirebilirmişiz, önsipariş iptal olmuyormuş yani panik yapmanıza gerek yk.
    Destege nasıl ulasabilirim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın açılış videosu geliyor, ve 19 Ekim Cuma günü ön yüklemeye açılıyor

https://www.gtabase.com/news/red-dead-redemption-2/red-dead-redemption-2-launch-trailer-coming-tomorrow-plus-pre-load-date

• https://support.xbox.com/tr-TR/contact-us

Buradan ulaşabilirsin. Live chat ya da bizle konuşun kısmından bağlanabilirsin. Kart sorununu çözemezler ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

https://support.xbox.com/tr-TR/contact-us

Buradan ulaşabilirsin. Live chat ya da bizle konuşun kısmından bağlanabilirsin. Kart sorununu çözemezler ama.
    Seninkini nasıl cozduler ayni yerden baglanmadin mi hocam

• Çözmediler zaten hocam, satın almayı bir daha gerçekleştirdiler sadece. Sistem kartı kabul etti, bir sıkıntı olmaz dedi ama sanırım banka para çekimine yine izin vermeyecek. Başka bir kart ekleyip denerseniz daha mantıklı olur sizin adınıza. Bana 24 saat içinde işlem gerçekleşecektir dedi ama para çekilmedi hala, yarın yeni kart ile deneyeceğim ben de.
  • quote:

Çözmediler zaten hocam, satın almayı bir daha gerçekleştirdiler sadece. Sistem kartı kabul etti, bir sıkıntı olmaz dedi ama sanırım banka para çekimine yine izin vermeyecek. Başka bir kart ekleyip denerseniz daha mantıklı olur sizin adınıza. Bana 24 saat içinde işlem gerçekleşecektir dedi ama para çekilmedi hala, yarın yeni kart ile deneyeceğim ben de.
    Peki baska kart ile nasıl deneyecegiz oyun konsolda ön sipariş verilmiş gözüküyor suan

• Order History kısmından önsiparişi bulun. Orada "Change the payment method" gibi bir link var oradan değiştirebilirsiniz. Kendiniz yapmak istemezseniz ise önce yeni bir ödeme metodu ekleyin ardından live chate bağlanın. Kendisinden istediğiniz takdirde sizin yerinize bu değişikliği yapacaktır destekteki görevli.
  • quote:

Order History kısmından önsiparişi bulun. Orada "Change the payment method" gibi bir link var oradan değiştirebilirsiniz. Kendiniz yapmak istemezseniz ise önce yeni bir ödeme metodu ekleyin ardından live chate bağlanın. Kendisinden istediğiniz takdirde sizin yerinize bu değişikliği yapacaktır destekteki görevli.
    Anladim hocam teşekkürler

• jayleen J kullanıcısına yanıt
    Ben ziraat 3d secureyi müşteri hizmetlerinden kapattırıp canlı destekten ödemeyi yeniden denemelerini istemeyi düşünüyorum.

Acaba parayı çekemeyince otomatik olarak yeniden deniyorlar mıdır yoksa artık denemeyi kesmişler midir
  • 3d'yi kapattıktan sonra canlı destekle görüşün bence, garantiye almış olursunuz. 3d'yi kapattırmayı başarırsan tabi.

• quote:

3d'yi kapattıktan sonra canlı destekle görüşün bence, garantiye almış olursunuz. 3d'yi kapattırmayı başarırsan tabi.
    Bugün deneyeceğim hocam sonucu da yazarım sana
  • Hocam 3 defa çekmeyi deniyorlar 3.defada çekemezlerse oyunu iptal ediyorlar 4.sefer çekmiyorlar

• 1000 liralık hediye kodu yüklemiştim (10x100Tl), konsolu bu sabah açtım ve 670 lirayı çekmiş.

Not: Daha önce çektiyse fark etmedim daha bu sabah baktım çekilmiş mi diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

3d'yi kapattıktan sonra canlı destekle görüşün bence, garantiye almış olursunuz. 3d'yi kapattırmayı başarırsan tabi.
    Hocam müşteri hizmetlerini aradım kredi kartında 3d secure zorunlu değilmiş zaten dolayısıyla kapatma diye bişey yok sadece banka kartında zorunlu dedi. Neden çekilememiş anlamadım şimdi desteğe soracağım.
    Hocam adamın dediğine göre para benden çekilmiş şöyle bir konuşma geçti aramızda saate takılmayın benim pc saati geride

Thank you for contacting Microsoft Support. I am Jefty G.. How can I help you today?
    07:26
    Jefty G.
    Please be aware that if you switch apps or change focus to another window while working with us, you may get disconnected from your chat session. To ensure the best support experience, please stay active in this chat window.
    Ben
    okey
    Jefty G.
    Hi! How are you doing?
    Ben
    hi are you ai ?
    Jefty G.
    No. I'm a real human.
    Ben
    ok
    07:27
    Ben
    I pre-ordered the game. but the money was still not withdrawn from my credit card. what is the problem ?
    Jefty G.
    I understand your concern and I'll be happy to assist you.
    Jefty G.
    First may I know your name and gamertag please?
    Ben
    yes
    Ben
    my name is fatih
    Ben
    gamertag is hastalavistaw
    Ben
    HastaLaVistaw
    07:28
    Jefty G.
    Thank you so much.
    Jefty G.
    May I know what is the game that you pre ordered?
    Ben
    red dead redemption 2
    Jefty G.
    Thank you. Let me double check on your account for 2 minutes and see what happened.
    Ben
    ok
    07:29
    Jefty G.
    I can see here that you pre-ordered the game last Oct 3 2018 for Red Dead Redemption 2.
    Jefty G.
    You were charged yesterday Oct 17 2018 369 TRY
    Jefty G.
    Our system will charge you 10 days before of the release date of the game.
    07:30
    Ben
    so there is not a problem about payment
    Ben
    am i right ?
    Jefty G.
    That's correct the payment did go through yesterday.
    07:31
    Jefty G.
    And this game will be Available on ‎10‎/‎26‎/‎2018‎ ‎12‎:‎00‎ ‎PM.
    Ben
    okey then
    Jefty G.
    Is there anything else I can assist you with?
    Ben
    are you know ? when pre download will start for turkey ?
    07:32
    Jefty G.
    Regarding that I apologize I don't have information with it.
    07:32
    Jefty G.
    So I'll just recommend to at least check it daily if you want to pre download the game.
    07:33
    Ben
    ok. thank you so much, thanks for your support
    Jefty G.
    Your welcome. Thank you too for your patience and understanding.
    Ben
    bye :)
    Jefty G.
    After you close this chat you will see a survey we will be happy to receive your feedback.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 18 Ekim 2018; 10:35:16 >

• Ahaha çok ilginç. Paranın çekilip çekilmediği siteye de yansısa keşke. Böyle çok sıkıntı.

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Banka kartı mı, kredi kartı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben şimdi baktım kredi kartından çekilmiş sanırım. Sen ziraat banka kartıyla mı yapmıştın işlemi hocam banka kartı 3d secure istiyormuş kredi kartı istemiyormuş çünkü
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam benden çekilmiş gözüküyor şu an
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.