Şimdi Ara

XİM APEX PS4, Xbox One,Xbox 360 & PS3 / 1249TL- ORİJİNAL ÜRÜN 7/24 DESTEK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
22
Favori
31.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vergisi falan filan 900-1000 arasını bulur. Ben ikinci el aldım. Ama sıfır istiyorsan bu konu sahibi arkadaşa sor yardımcı olsun. Senin adına getirtiyordu yurtdışından. Baya bir ilgileniyor saolsun yardımcı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ikinci el arıyorum fakat apex modelini bulamaıdm ilk xim var 600 tl ye satıyorlar.Apex ile arasındaki fark nedir ? Çok fark eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 22 Eylül 2018; 10:9:37 >
  • Apex çok daha iyi ama bunu anlamak için pc’de çok çok profesyonel bir oyuncu anlayabilir. Orta seviye bir oyuncunun bunu anlaması zor. Şu da var her ürünün son çıkanı her zaman iyidir telefon gibi düşün. Bulabilirsen Apex al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 22 Eylül 2018; 16:22:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sterilsenfoni

Arkadaşlar daha önce Mehmet kardeşimizden Hori Tac Pro almıştım; cihazda ufak bir sorun yaşadım, 1 yıl garanti vermişti. Kendisiye iletişime geçtim anında yardımcı oldu; cihazı alıp üzerine fark ödeyerek Xim Apex aldım.
    Dolar kuru yüzünden ilanda görülenden daha fazla bir fiyat ödemeniz olası; malum dolar aldı başını gitti. Bunun dışında 20 günde kapıya teslim edildi. Süreç biraz uzun ama sabrederseniz eninde sonunda cihaz sorunsuz şekilde elinize ulaşıyor. Arkadaş her konuda size yardımcı olur; abuk subuk yerlerden almak yerine kendisinden alın en azından sorun yaşarsanız karşınızda muhatap alacağınız biri olur. Ayrıca TR'de elinde tek tük stok olan bir kaç şark kurnazı satıcı cihazı ederinin 3 katına falan satmaya çalışıyor, bu gibi krizi fırsata çevirmeye çalışanlardan uzak durun.
    Yardımlarından dolayı kendisine tekrar teşekkür ederim.
    yorum ıcın tesekkur ederım hocam hayırlı olsun

• Hocam yanlış bakmadıysam 125 dolar + 30 dolar kargo ve gümrük ile geliyor oda 850 tl yapıyor suan ki kur ile neden senden alalım bi artı var mı sizde ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekirin

Hocam yanlış bakmadıysam 125 dolar + 30 dolar kargo ve gümrük ile geliyor oda 850 tl yapıyor suan ki kur ile neden senden alalım bi artı var mı sizde ?
    Şuanda benim satisim 800tl hocam

Benim 1 yıl garantili getirme hakkım var forumda çoğu kişiye getirip kayıt acmişligim vardır ve resmi orijinal güncelleme alan ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boxor -- 31 Ekim 2018; 16:38:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

Şuanda benim satisim 800tl hocam

Benim 1 yıl garantili getirme hakkım var forumda çoğu kişiye getirip kayıt acmisligim vardır sadece avantajı bu

Teşekkürler :)

• Elinizde var mı? Hemen teslim 800 TL'ye yoksa 12 günde mi gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: anilatilla

Elinizde var mı? Hemen teslim 800 TL'ye yoksa 12 günde mi gelecek
    sadece sipariş uzerıne getırıyorum bu fıyata harıcen stokta bulundurmuyorum
  • pM
  • Arkadaştan 1 adet xim apex alınmıştır. Gerek alım, gerek kargo aşamasında çok yardımcı olmuştur ve 10 günde geldi. Herşey konuştuğu gibi güvenilecek nadir insanlardan.

• Xim apex aldım son derece güvenilir aynı zamanda ilgili bir arkadaş. Tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz. Fiyatıda diğer yerlere kıyasla son derece uygundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila the Great -- 15 Kasım 2018; 18:10:36 >
  • teşekkurler arkadaşlar hayırlı olsun.
  • arkadaslar hori tac pro ile arasinda çok fark varmi acaba hori tac pro var bende bu ürünle arasinda aman aman fark varmi

• quote:

teşekkurler arkadaşlar hayırlı olsun.
    ürüne kablosuz mouse ve klavye bağlanabiliyorumu desetekliyormu yoksa sadece kablolu klavye ve mousemu bağlanıyor
  • quote:

teşekkurler arkadaşlar hayırlı olsun.
    ürüne kablosuz mouse ve klavye bağlanabiliyorumu desetekliyormu yoksa sadece kablolu klavye ve mousemu bağlanıyor
  • Evet bende xim apex ailesine katildim . bugün siparisim elime ulaştı. Ayin birinde siparişle başlayan sure bugün noktalandı. Hocam gerçekten sipariş ten urun elinize ulaşana kadar çok ama çok ilgili sabırla tüm sorularımi da cevapladı. Çok şanslıyım sanırım baya hızlı bir şekilde urun elime aştı. Gözü kapalı urunu alabilirsiniz. Ben çok ama çok memnun kaldım tesekkurler hocam

• Bilgisayar toplamak ve ps4 pro almak arasında çok kararsız kaldım. Xim apex kullanan arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum. Xim apex bilgisayarda olduğu gibi keskin hareketlere imkan tanıyor mu? Bilgisayar toplamadığıma pişman eder mi?

• texas1689 kullanıcısına yanıt
    Ben gayet memnunum
    Tabi her oyunda o kadar etkili olurmu bilmem
    Mesela bfde cok iyi bana göre
    Ama uncharted denedim oyunun fiziksel yapısı yada ayarlarını tam yapamadığımdan midir bilmem pek keyif vermedi
    Birde monitor ve tv arasındaki ms olayıda onemli,tv monitore göre akicilikta daha geri
    Yalovaya yolun düşerse gelip deneyebilirsin

• Arkadaşlar xim apex almayı düşünüyorum malumunuz fiyatlar çok uçuk :) burdaki arkadaş uyguna getirebiliyor ama gerek you tube dan gerek başka yerlerden araştırmalarımda net bir karara varamadım. Forumda xim kullanan değerli arkadaşlar yazarsa çok sevinirim .

1- Xim apex de gecikme oluyor mu?

2- Xim apex aldığımızda gecikme yaşanmaması için 144 Hz 1Ms bir monitör almak gerekir mi?

Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.