Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi de telefon tam 2 buçuk saatte %100 oldu. Sonra batarya için ağlıyor oluyoruz. İstanbul'da olmadığım için rahat rahat telefonu gönderemiyorum da. Hem kargoya güvenmiyorum hem yedek telefonum yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2.5 saat çok gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sıkıntı hocam İstanbul'da olsak çok kolay olurdu ama böyle uğraş dur işte.

• Sizin şarj süreniz nasıl arkadaşlar. 2.5 saat mi sizde de

• forum13 F kullanıcısına yanıt
    Yok benim şarj sürem normal tüketirken hızlı gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox in the Box

Şimdi de telefon tam 2 buçuk saatte %100 oldu. Sonra batarya için ağlıyor oluyoruz. İstanbul'da olmadığım için rahat rahat telefonu gönderemiyorum da. Hem kargoya güvenmiyorum hem yedek telefonum yok.
    😳😳😳 Benim 50 dkde %100 oluyordu. Zenfone 2 kullandım bir ara daha yeni almıştım aynı sorun vardı sizin gibi. Göndermiştim ve yenisini almıştım.

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Hocam ne çekmişsin bu teknolojik aletlerden be.

• Yakın zaman da mi6 dan p20 proya geçmeyi düşünüyorum yalnız aklimi note 8 veya s9 plusta celmiyor değil sizce hangisi alınmalı bu durum da

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhankaldırım

Yakın zaman da mi6 dan p20 proya geçmeyi düşünüyorum yalnız aklimi note 8 veya s9 plusta celmiyor değil sizce hangisi alınmalı bu durum da
    İkisini de kullandım P20pro daha iyi

• Akşam telefonu uçak modunu alıp yattım gece İnternet ve WiFi kapalı %6-7 şarjı giden telefon uçak MODUNDA hiç yemedi %63 de bıraktım sabahta 63 tu

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de interneti kapatıp yatıyorum, sabaha kadar %1 gitmiş oluyor. Ne varsa internet açıkken oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: .eRCaN.

Aynen ben de interneti kapatıp yatıyorum, sabaha kadar %1 gitmiş oluyor. Ne varsa internet açıkken oluyor
    ne varsa facebook, facebook messenger,instagram ve skype app larda var bunları silin isterseniz tü wifi-4g-gps herşey açık olsun bakın aşırı düşüyormu.
  • Arkadaşlar telefonla konuşurken karşı tarafın sesi bazı görüşmelerde cızırtılı geliyor sanki karşı telefon çekmiyormuş gibi. Bazen yapıyor bazen de yapmıyor anlamadım gitti.

Var mı aynı problemi yaşayan?
  • Günaydın arkadaşlar ;

Normalde hiç ama hiç sevmem pil muhabbetini ama bakıyorum herkes şikayetçi pilden o yüzden bende bi paylaşayım dedim durumu.Hiç bir ayar yapmadım herşey açık sadece AOD zaman ayarlı olarak kapalı.

BU DEĞERLER GECE 23:30 İLE SABAH 07:45 ARASINDA ALINMIŞTIR. YANİ UYUDUĞUM ZAMAN.

Huawei P20 Pro [ANA KONU]Huawei P20 Pro [ANA KONU]Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regasoft -- 1 Ağustos 2018; 10:27:19 >

• perperek kullanıcısına yanıt
    Facebook, Messenger ve Instagram hangi cihazda yüklü değil ki hocam İstatistiklerde aşırı bir kullanım göstermiyor zaten onlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Dog

Hocam ne çekmişsin bu teknolojik aletlerden be.
    Ben şanssızım. Şu an kullandığım iPhone'da da sorun var. P20 Pro gelsin bunu da vereceğim. Götürmüştüm zaten daha önce de. Huawei gibi baştan savma yapmıyorlar onu belirteyim. Yarım saat konuştuk ve sorunu anlattım. Mail uygulamasında sorun var. Maillerimin hiç biri Mail' girince gelmiyordu, telefonu sıfırlamamı olmazsa değişim olabileceğini söylediler. Şimdi götüreceğim umarım bunu da değiştirirler :) Kullandığım laptop da sorunlu. Oyun oynarken bazen 1 dakikalığına ekran gidiyor. Yani gerçekten çok çektim ve çekiyorum da. Allah başka dert vermesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: regasoft

Günaydın arkadaşlar ;

Normalde hiç ama hiç sevmem pil muhabbetini ama bakıyorum herkes şikayetçi pilden o yüzden bende bi paylaşayım dedim durumu.Hiç bir ayar yapmadım herşey açık sadece AOD zaman ayarlı olarak kapalı.

BU DEĞERLER GECE 23:30 İLE SABAH 07:45 ARASINDA ALINMIŞTIR. YANİ UYUDUĞUM ZAMAN.

Sizde o mavi eğri hep düz şeklindeymiş ya uyurken, işte bizde o eğri sürekli aşağı doğru :) Ama pek uygulama kullanmıyorsunuz sanırım...

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Bu değer dostum gece 23:30 ile sabah 07:45 arası o yüzden gece uykumda hiçbir uygulama kullanmıyorum

Ama gün içinde telefonu çok aktif kullanırım.105 tane uygulama yüklü .Akıllı saatim hep bağlı oyun oynarım sürekli whatsapp sabahtan akşama kadar sürekli kullanırım sosyal medya desen öyle yani çok aktif kullanıyorum sorun yok :)
  • Bu gece de WiFi açık bırakıp yattım yüzde 2 gitti bu sefer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei akıllı telefon satışlarında apple'ı geçerek ikinci sıraya yerleşti.

https://money.cnn.com/2018/08/01/technology/huawei-apple-iphone-samsung/index.html

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.