Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

acil durumlar için enpara kmh hesabı onerebilirim 1000 tl cekseniz 1020 olarak geri odersiniz 30 gunde

Kmh nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

acil durumlar için enpara kmh hesabı onerebilirim 1000 tl cekseniz 1020 olarak geri odersiniz 30 gunde

Kmh nedir?

ekpara hocam eksiye düsüyor bakiyen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

quote:

Limiti dusuk olsada bile (benzin-bilet vb durum icin) 2 kart riskli mi sizce?

Maas 2000 tl

Her ay 800 tl yakin fatura oduyorum bunlari 1.kredi kart (Denizbank Bonus ile yapip) bu enpara kredi karti alternatif olarak elde tutayim diyorum.

Her 2 kart limit yukselmesi kapali olacak

Hesap kesim odeme tarihi farkli olacak sadece!!

hocam bonus un karsiliksiz ve her pos cihazindan kampanya yaptigini duymadim zaten kullanmam da bonus sirf bu yuzden parafly axess enpara oneririm veya adios belki

• quote:

quote:

quote:

Kmh nedir?

Ekpara o kadar az mı yazıyor. Benim 4000 ekpara hakkım var. 1000 e 20 lira mı gelir bir ayda?

• Enpara Kredi Kartı sağlam bir kampanyayla giremedi. Halihazırda Worldün veya Axessin çok daha sağlam kampanyaları var.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kmh nedir?

Ekpara o kadar az mı yazıyor. Benim 4000 ekpara hakkım var. 1000 e 20 lira mı gelir bir ayda?

aynen hocam arada kullaniyorum faizler artiyor azaliyor ama cok fark etmez tabii ki asil onemli olan hic faize bulasmamak

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

şu taksit işi çok iyi oldu telefonu taksitlendirebiliriz degil mi ?

Valla bi arkadaş denese de ona göre hareket etsek. N11'den alıp, gönderilmeden taksit denenebilir. Olmazsa göndermeden iptal.

Olur mu?

2 gün önce n11 den 45tl lik kitap alışverişim oldu..
    yazınız üzerine deneme amaçlı baktım,
    '' bu alışveriş taksitlendirilemez diyor..''
    taksitlendirmede alt sınır var mı, bilmiyorum..

edit: altlimit varmış, 50 tl imiş..

başvurum şimdiden reddoldu maalesef. diğer kartların limiti çokmuş.
    bakalım bir arayıp nedir öğrenmeye çalışacağım. belki yine denerim.

• Sitede kredi kartı icin oncelik enpara musterilerine diyor.

Once enpara card (bankamtik) basvurun sonra uygulama ile kredi karta basvurun...

İs konusunda yalan söylemeyin ..

İs adresi telefon numarasini bulup usenmeden aramislar.

Mng kargoda 4 yıldır calisiyorum dedim inanilmayacak nesi var anlamadım!!!

• deblod kullanıcısına yanıt
    vallahi telefon taksit olayi olursa benim için çok güzel olacak. Başvurduk bakalim arayip öğrenirim enpara'yı

• dikkat;
    finansbank kredi kartımda vardı.
    finansbank kredi kartı ile ortak limitli çıktı benimki.
  • Takaitle Telefon: Belki cogu kisi bilmiyor ama bazı telefoncular aynı zamanda halı uzerine ruhsat izin aliyorlar az bir komisyonla (5%) komiayonla 6-8 taksit satiyorlar..1500 tl telefonda 75 tl fazla verip 6 taksitle almak mumkun....

Alternatif: Kuyumcudan yasal olarak 3-4 taksitle altın alınabiliyor. 1 cunhuriyet+1 yarım altın=1500 tl eder bozdurunca 20 tl zarar edersiniz ama o telefonu 4 taksitle almış olursunuz!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 14 Aralık 2017; 16:43:29 >
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Kampanya kapsamında Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ay 1.000 TL'ye kadar olan ve ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği 3 adet taksitsiz harcamanızı herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirilebilirsiniz

Yasal düzenlemenin izin verdigi diye belirtmiş, karta taksitle telefon yasal düzenlemeyle kaldırıldı bu maddeye göre vermemesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcanby

Kampanya kapsamında Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ay 1.000 TL'ye kadar olan ve ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği 3 adet taksitsiz harcamanızı herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirilebilirsiniz

Yasal düzenlemenin izin verdigi diye belirtmiş, karta taksitle telefon yasal düzenlemeyle kaldırıldı bu maddeye göre vermemesi lazım

mesela gittigidiyor'dan bir lg g6 telefon aldım. kredi kartında işlemlerde gittigidiyor diye geçiyor benim gördüğüm.
    sonra enpara sitesinden taksitlendirme menusunde olmaz mı diyecek? gittigidiyor telefon aldı bilgisi de ayrıca mı verir bankaya.

gerçi beni reddettiler ama neyse...
  • QRX kullanıcısına yanıt
    hele bir durun hocam kartı onaylananların kartları basılmadı bile neyin kampanyasını yapsınlar. 1-2 ay sonra gelir güzel kampanyalar
  • Acaba ücretsiz kaç taksite kadar yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

Orijinalden alıntı: ozcanby

mesela gittigidiyor'dan bir lg g6 telefon aldım. kredi kartında işlemlerde gittigidiyor diye geçiyor benim gördüğüm.
    sonra enpara sitesinden taksitlendirme menusunde olmaz mı diyecek? gittigidiyor telefon aldı bilgisi de ayrıca mı verir bankaya.

gerçi beni reddettiler ama neyse...

zekice.

acaba sonuç gercekten nedir. deneyen oldumu

• Denemeye gerek Yok sektör karogorisi telekominikasyon olarak geçmiyorsa sorun olmuyor bir kaç defa vakıf ve paraf da yaptım bu işlemi

• Bu kredi kartına nerden başvuruyoruz. Sitede en para müşterisi değilseniz buradan başvurun var, müşteri isek nerden başvuracağız bulamadım.
  • Axess zaten bunu duzenli olarak yapiyor usteik her 100 tl uzeri alisverise ve isin garibi yasakli sektorleride boluyor.

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    Enpara kartı ne zaman aldınız Hocam. Daha 2 gün oldu çıkalı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.