Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15.405
Cevap
514
Favori
1.834.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başladı
  • Ulan diğer bankalar 10 15 bin veriyor bunlar 1.200 tl limitli kart veriyor bana ilginç borç harcımda gelirde iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Mesela ben altın sitesinden altın aldım 2,3 ve 4 taksit seçenekleri çıktı, söyledikleri gibi ekstra bir ücret yansımadı.

Hangi siteden aldın ve taksit oldu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Mesela ben altın sitesinden altın aldım 2,3 ve 4 taksit seçenekleri çıktı, söyledikleri gibi ekstra bir ücret yansımadı.

Hangi siteden aldın ve taksit oldu hocam?

Altungold
  • Eşimin başvurusu olumsuz çıkmış. İyi kampany olursa iki koldan girme imkanımız kalmadı. Demek evhanımlarına kart vermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YSNYNR

Fiziki kartın varsa sanal açılabiliyor

Sanal kart yok. Onun yerine internet harcamaları için limit belirleyebiliyorsunuz.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Aynı durumda bende yaşadım diğer kredi kartı limitlerini düşürün dedi yıl atlasın bir daha deneriz
  • şu taksit işi çok iyi oldu telefonu taksitlendirebiliriz degil mi ?
  • Arkadaşlar nereden başvuruyoruz, sitede "Üzgünüz, Enpara.com Kredi Kartı’nı şu an için sadece mevcut müşterilerimize sunabiliyoruz :( " böyle yazıyor. (encardım var)
  • freemusic34 F kullanıcısına yanıt
    Cep şubeden
  • Geçen aylarda Finansbank’a kart başvurusunda bulunmuştum. 1 tl limitli kart yollamışlardı.
    Diğer bankalar limiti kapatıyormuş. Çok bir şey değişmedi bankalarda. Toplamda limit artışı olmuştur.

Bugün enpara’da dolaşırken kredi kartı kısmının açıldığını gördüm. Başvurduk. 5750 limit verdiler. Anlamak güç bu bankayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Geçen aylarda Finansbank’a kart başvurusunda bulunmuştum. 1 tl limitli kart yollamışlardı.
    Diğer bankalar limiti kapatıyormuş. Çok bir şey değişmedi bankalarda. Toplamda limit artışı olmuştur.

Bugün enpara’da dolaşırken kredi kartı kısmının açıldığını gördüm. Başvurduk. 5750 limit verdiler. Anlamak güç bu bankayı.

1 tl mi
  • Bekliyordum kredi kartı çıkartmasını, bende başvurdum bakalım.
  • EneRGy. kullanıcısına yanıt
    1 TL’lik kart yolluyorlar. Arıyorlar. 3 ay içinde diğer bankalardaki limitleri düşürün açıcaz diyorlar. Kullanmadığım hsbc’yi 3000den 500e çektim. Yine de açmadılar limiti. Kart kapandı o ara.
  • Maşallah size ne çabuk olumlu olumsuz dönüş olmuş. Sanırım herkes bugün başvurdu, ben de bugün başvurdum ama ses seda yok. Var mı bu durumda olan?

Bir de bu kart puan vermeyecek diyenler var. Doğru mu, nedir bu işin aslı? Puan indirim yoksa sırf taksit yapıyor ve 100tl iade veriyor diye yılda toplam 600tllik 60 işlem kasmanın hiç gereği yok bence. Adamları yormayıp iptal edeyim kartı öyleyse.
  • Enpara çıkartırsa iyidir. başvurdum anında 3250 limitli onayladılar. gelsin 500-1000 e düşürtcem. zaten diğer kartlar kafasına göre limit artırıyor. bi sınırlama getirmek laZım
  • faizsiz taksit olayı iyi oldu mtv ödemelirimi artık enpara ile yaparım.

enparadan olumsuz yanıt alanlar finansbank a başvurun onlar kart vermek için can atıyorlar sonra enpara ya başvurun ikisinin limitini ortak kullanabilirsiniz.
  • Tukiyede hangi islem gurubunda olacak?

Bonus

Axess

World

Maximum

Hicbirisi

Sayet hicbirisi ise bir anlami yok ama paraf card cokta iddalı degil
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    Birinde olmasa daha iyi olur aslında.

Misal bankalarn sade kartları var bu kartlar puan vermediği için direkt iade olarak çalışıyor

E bizim puan veren kart kullanmamızın sebebi ne

İndirim sağlayıp daha ucuza getirmek

Direkt o puan yerine indirim olsa 50 takla atmayız bidaha puanı harcamak için. Bence öyle daha iyi olur
  • hem enpara hem kkartina birlikte basvurulabiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.