Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Memlekete , Memlekete Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.353
Cevap
153
Favori
235.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuzey Üst gişe fiyatından devrebilirim. İlgilenen pm atsın.
  • GALATASARAY 2017-2018 2 ADET KOMBİNEM VAR. MAÇA GİRİŞ İSTEYEN OLURSA ÖZELDEN YAZABİLİR. SADECE FENERBAHÇE MAÇI İÇİN ALDIM. HESKESE SAYGILAR
  • Galatasaray-Fenerbahçe maçı için 5 adet bilet almak istiyorum. Tribün farketmez, ilgilenenler pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerbasol -- 21 Eylül 2017; 10:47:21 >
  • Alt bölümlerden iki adet kombine arıyorum maç için değil sezonluk devir.
  • merhabalar arkadaşlar,

bursa galatasaray maçına misafir bileti satışa çıkmadı akşam üstü yalandan satışa çıkardılar bilet kalmadı şeklinde.sonuç olarak bilet alamadık. kulübün söylediğine göre hepsini gs satın almış

2 ad bilet lazım galatasaray tarafına elinde olan devredecek varmı acaba Bursa dayım
  • Galatasaray - Fenerbahçe maçına 2 adet yanyana GUNEY BLOK: 121 SIRA: 23-24 KOLTUK: 125 KAPI: G3, G7 bilet devredilecektir , ilginenlerin bilgilerine sunarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karabük kaçına Kuzey üstten 2kombinemiz var, şehir dışında olduğumuzdan gelemeyeceğiz. Gişe fiyatından (50şer ₺) satılıktır, ilgilenenler pm

• Karabük maçı için 2 adet yan yana bilet arıyorum. Tribün fark etmez, uygun bir fiyat olsun yeterli. Referanslı olmayan üyelerden sadece önce bilet sonra para şeklinde işlem kabul edebilirim. Özel mesajla ulaşabilirsiniz.
  • Arkadaşlar Karabük maçına Güney alttan gişe fiyatına bilet arıyorum. Devretmek isteyen arkadaşlar varsa ulaşabilir.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waybe -- 26 Eylül 2017; 11:49:38 >
  • karabük maçına yan yana 2bilet arıyorum. devir etmek isteyenler pm den ulaşabilirse çok sevinirim iyi günler.
  • Arkadaşlar çok mesaj gelmiş mobilim tek tek yazamıyorum bizim iki kombineyi başka bir arkadaş aldı. Umarım gitmek isteyen herkes normal fiyata bulur

• quote:

Orijinalden alıntı: unfortunately

quote:

Orijinalden alıntı: mcdemirhan

Merhaba

Karabük maçı için yanyana iki biletim var, 10. kategori 411. blok 7. sıra.

iki bilet 250 lira.

Ayrıca Fener maçınıda devretmeyi düşünüyorum.

İlgilenenler mesaj atabilir.Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU]

Gişesi 50 TL'den çıkan biletin ikisini 250 TL'den vermek tek kelimeyle vicdansızlıktır.
    En azından bu konu bunun yeri değil hocam.

Merhaba

Maç bilet fiyatı o kategori için 60 Tl den çıktı. Ve şuanda satışı tükendi. Diğer kategorilerde bilet satışı devam ediyor ki söz konusu fiyata şimdilik daha uygun bir kategori alınabilir. Ama maç gününe iki gün kala gene biletler tükenecektir.

http://www.fanatik.com.tr/2017/09/25/galatasaray-karabukspor-biletleri-satisa-cikti-1320903

Ayrıca ben fiyatı kimseye dikte etmiyor, sadece lanse ediyorum. Almak veya almamak kişilerin kendi imkanları çerçevesinde vereceği bir karardır. Şu ana kadar ki maçları da yüksek fiyattan satışa çıkarıp satılmayınca kendim gittim (Başka platformda). Hatta son kasımpaşa maçına kızımla gittim ki kanına biraz takım ruhu aşılasın. Fenerli kuzeninin etkisi biraz kırılsın.

Son tahlilde bu son fiyat sana bana yüksek başkasına uygun gelir. Yüksek gelen indirim ister vs. vs.

Saygılar

• quote:

quote:

quote:

Merhaba

iki bilet 250 lira.

Gişesi 50 TL'den çıkan biletin ikisini 250 TL'den vermek tek kelimeyle vicdansızlıktır.

Merhaba

Maç bilet fiyatı o kategori için 60 Tl den çıktı. Ve şuanda satışı tükendi. Diğer kategorilerde bilet satışı devam ediyor ki söz konusu fiyata şimdilik daha uygun bir kategori alınabilir. Ama maç gününe iki gün kala gene biletler tükenecektir.

http://www.fanatik.com.tr/2017/09/25/galatasaray-karabukspor-biletleri-satisa-cikti-1320903

Ayrıca ben fiyatı kimseye dikte etmiyor, sadece lanse ediyorum. Almak veya almamak kişilerin kendi imkanları çerçevesinde vereceği bir karardır. Şu ana kadar ki maçları da yüksek fiyattan satışa çıkarıp satılmayınca kendim gittim (Başka platformda). Hatta son kasımpaşa maçına kızımla gittim ki kanına biraz takım ruhu aşılasın. Fenerli kuzeninin etkisi biraz kırılsın.

Son tahlilde bu son fiyat sana bana yüksek başkasına uygun gelir. Yüksek gelen indirim ister vs. vs.

Saygılar

Maçın biletleri bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi 50 TL'den satışa çıktı.

http://www.galatasaray.org/haber/futbol/kardemir-karabukspor-maci-biletleri-genel-satista/36517

11. kategori 411 blok olarak bakarsanız görebilirsiniz.

Öte yandan 11. kategoride şu an için az da olsa bilet var. İsteyen 11. kategori 422 ve 425 bloklardan 50 TL'ye alabilir.

Saygılar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba

iki bilet 250 lira.

Merhaba

Saygılar

Maçın biletleri bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi 50 TL'den satışa çıktı.

http://www.galatasaray.org/haber/futbol/kardemir-karabukspor-maci-biletleri-genel-satista/36517

11. kategori 411 blok olarak bakarsanız görebilirsiniz.

Öte yandan 11. kategoride şu an için az da olsa bilet var. İsteyen 11. kategori 422 ve 425 bloklardan 50 TL'ye alabilir.

Saygılar

Kesinlikle haklısınız.

Fakat benim elimde ki bilet 10. kategori, bunun üzerinden konuşuyordum.

Saygılar

• Fenerbahçe maçı için kombinem devirliktir.
    Güney Tribünü 9.Kategori 219 Blok 11. Sıra 36. Koltuk
    Ultraslanın değil, karşı tribündür.

Almak isteyenler özel mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 27 Eylül 2017; 22:20:9 >
  • Karabük maçı için 2 adet biletim var ultraslandan 60 lira tanesi

• Karabük maçı için 2 adet Yanyana bilete ihtiyacım var iletişim pm

• GALATASARAY-KARABÜK MACI KOMBİNE DEVİR EDİLECEKTİR.

9. KATEGORİ- GÜNEY
    GALATASARAY A.Ş. 2017/2018 BLOK:220 SIRA:9 KOLTUK:69

MAC BİLET FİYATI İLE AYNI :60 TL

DEVREDİLMİŞTİR...........DEVREDİLMİŞTİR...........DEVREDİLMİŞTİR...........DEVREDİLMİŞTİR...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinarac -- 27 Eylül 2017; 15:33:10 >
  • Arkadaşar batı vip 2 kişilik ( gs yedek kulubesi arkası) biletimi iki bilet 420 tl ye düşürdüm. Normalde gişe fiyatı 600 lira. Bilet fiyatları yuksek o yuzden gişe fiyatının altına vereceğim.

Edit: satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackberry4ever -- 28 Eylül 2017; 17:29:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.