Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edge aydınlatmasını kapatın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jhudaverdi kullanıcısına yanıt
    bildigim kadariyla ki oyle sanirim.sadece 935F /DS olan global yani kore ulkesi haric ulkelerde satilan model.bu modele de tum N-935F romlarini yukleyebilirsin.alacagin cihazda N-935F/DS model olacaktir.farkli model cikan varsa o arkadaslarin tavsiyesine ihtiyaciniz olacaktir.iyi gunler ve bu modeller kore ve global arasinda 2 fark var 1.kore fe ler yani S- K -L modeller tek sim kartli..2.4 g bandlari eksik..birde yazilimlarda fark olabilir.o kadar..telefon ozellikleri olarak yine aynidir bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 30 Mart 2018; 19:26:11 >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    fe home tusu ice gomulu gibi ekran cercevesi ile hemen hemen sifir gibi.durum ayni yani sikinti yok.note4 ten daha alcak sekilde.bilginize

• dün içine su kaçan cihaz hakkındaki son durumu bildiriyorum arkadaşlar. dün gece telefon açıldıktan sonra yaklaşık 2 saat boyunca power tuşu işlemedi. ön kamera ve sağındaki sensörle beraber arka kamera ful buhardı. bugün öğlene doğru arka kameranın buharı tamamen yok oldu. ön kamera da ise yüzde ellilik buhar yok oldu. sanırım yarına o da yok olur. şimdilik cihazın ahizesinde mikrofonunda ve hoparlöründe sıkıntı yok gibi. arka kamera görüntüsünde de sıkıntı yok. buhar geçmediği için ön kamera hala flu çekiyor. cihazı ikinci el aldım. yani daha önceden açılıp açılmadığını bilmiyorum. açıldıysa durduk yere samsunga laf atmaya gerek yok. açılıp açılmaadığını basitçe anlamanın yolu var mıdır?
  • Ekran camı olarak Başka bir cihazın camını uygulayanlar vardı.

Hangi modeldi acaba bilen var mı?

• Arkadaşlar az önce Migros ta 2400 tl fiyat gördüm. İlginç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

Arkadaşlar az önce Migros ta 2400 tl fiyat gördüm. İlginç

Yanlış gördünüz sanırım. Bugün akbatı migrosta 2186tl idi.Küsürat doğru olmayabilir.
  • Recepali55 R kullanıcısına yanıt
    j7 pro hocam
  • Az önce Migros'tan 2189 TL'ye aldım. İlk başta yapılacaklar için yardım edebilir misiniz?
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    mavi rengi var mı migrosda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirhabip

mavi rengi var mı migrosda?

Akbatıda vitrinde mavi vardı. Depoda da kapalı kutu olabilir. Ben geçen hafta silver aldım. Başta yok dedi, sistemden bakınca depoda çıktı ürün.
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
  • https://www.youtube.com/watch?v=mw85YCnF9x4 bunu deneyen oldu mu? yada satıldığı yeri bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnylmz71

Ne yaptıysam çözemedim hocam ben.Ayrıca cihaz sürekli wifiden düşüp geri bağlanıyor bu yüzden whatsapp web kullanamaz oldum.

Modeminiz eski bi modelse modemden kaynaklıdır. Bende de aynı sorun var evdeki wifi atıp duruyor telefonları. Pclere gelince sorun yok.

• Eyv başgan çözeüm olayınevet o.

Bikaç sayfa önce arkadaş bt manager falan yükletti, üstüne kapatılacak samsung programlarını falan ekran görüntüwünü attı aynen uygula

• Yardımcı olur musunuz? İlk kullanımdan önce şarjını fulleyeyim mi yoksa sıfırlayıp mı fullemem lazım?
  • Kamerası gerçekten süper!!

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 30 Mart 2018; 22:26:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Winchester T kullanıcısına yanıt
    Önce bi bitirin sonra doldurup bi daha bitirin. Sonra günlük kullanımınıza ayarlayıp kullanmaya devam edin. Accubattery ile pil performansıni takip edebilirsiniz detaylı şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

fan edıtıon sm-n935F modellerı ıcın yayınlanmıs olan tum ulkelerın romları csc karsılastırması ve fıkır sahıbı olmanız ıcın bılgınıze ıyı gunler.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

hındıstan degıl endınazya romu olacaktı arkadaslar yanlıs yazmısım kusura bakmayınız.SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.