Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
228
Favori
1.475.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ademdemiryas

Katılıyorum size. FHD ile 2K arasında yüzde 80 şarj varken denedigim de bekleme süresine +1 saat kattığını gördüm. Yani örneğin 22 saat daha yerine 23 saat daha gider diyor. Bunun ekran süresine yansıması 10 veya 15 dakka olur maksimum.

Aynen hiç degmiyecek bi süre o yüzden ekranın ve telefonun zevkini çıkartın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihangircan18 C kullanıcısına yanıt
    bence bu uğraşlar yerine IP68 sertifikalı ürününüzü verin garantiye.

aldığı hasar anlattığınız kadarıyla garanti kapsamında, üretici firmanın vaat ettiği bir şeyi yerine getirmemesiyle ilgili.

bu cihazlarla su altında fotoğraf bile çekiliyor artık.
    hakkınızı arayın lütfen...

bizi de haberdar edin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maakman -- 30 Mart 2018; 5:33:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogus045

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: dogus045

Selam dostum daha önce de yazmıştım bu rinke tam kaplama olanın birtanesine talibim lütfen bana satarmısin.

Hocam aksesuarların tamamını satıyorum, kullanmayacağım için, ilanım var 2. el kısmında.

Dostum 2.el kısmı derken orası neresi anlamadım.

Hocam sitede 2. el kısmı varya orada, fakat satıldı ürünler.
  • Bende ekran kadar epostada yuzdelik olarak şarj yiyor. Ekran %10 ise eposta %10 oluyor. Bunu önlemenin bir yolu varmı?

• Bende önceden en çok ekran yiyotdu, şimdi android os yemeye başladı neden acaba

• Hepsi android in saçmalıkları işte. Stabil değil diyor ya millet haksız da değiller

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardesim 2dise dustugunde bende de hata veriyor.Salona gecince giriyor.Cihazin wifi de mi sikinti var anlamadim.suudi romundan mi kaynaklaniyor acaba

• maakman kullanıcısına yanıt
    Adam cihazın icini açtım diyor..Garanti dışı kalmış cihaz

• Güvenli klasörü nasıl çalıştırıyorsunuz ? Ben bütün uygulamaları ekledim ama girerken nedense hiç şifre sormuyor bir problem mi var acaba ?

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    onu kaçırdım o vakit
    geçmiş olsundan başka bi şey diyemem

• NuckyTh kullanıcısına yanıt
    Ne yaptıysam çözemedim hocam ben.Ayrıca cihaz sürekli wifiden düşüp geri bağlanıyor bu yüzden whatsapp web kullanamaz oldum.

• FastegL F kullanıcısına yanıt
    Suya dayanıklı diyor ama nekadarlık bir suya dayanıklı orası meçhul.. Ayrıca adı üzerinde suya dayanıklı deniyor su geçirmez falan demiyor.. Nasıl bir mantıkla telefon yıkanır anlamıyorum

Ben yağmur yağarken bile cebimden çıkarmamaya özen gösteriyorum mesela ..

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Yağmurun o kadar etkileyeceğini sanmıyorum. Önceki cihazım Nexus 4 idi. 6 sene kullandım. Sağanak yağmur altında mesaj atarak çok kez kullandım hatta o telefonun kulaklık girişi üst tarafında ama hiç bir sıkıntı yaşamadım.

İp68 sertifikalı bir telefonda yaşayacağımızı hiç sanmıyorum

• ozmensergen O kullanıcısına yanıt
    Yagmurda etkilenmesinden degil hocam insan yine de riske atmak istemiyor..

• 1.5 metrede yarım saat suya dayanıklı.Hatta adam kalemi suya sokup çıkarıp yerine takıyor. Hatta şarj girişinde nrm ölçer var, nemliyse şarj yapmıyor

• Arkadaşlar suya dayanıklı ama ben hiç test etmedim. Riskli buluyorum şahsen. Diğer tarafdan da suya dayanıklı olmasına rağmen böyle bir problemin yaşanmış olması çok üzücü. Bu telefonlar ikinci kez kontrolden geçmesine rağmen hala bu şekilde sıkıntılar varsa Samsung daha fazla dikkat etmeliydi diye düşünüyorum. Zaten bu problemle yeteri kadar prestij kaybetti bu gibi sorunlar daha fazla prestij kaybetmesine sebep olur. Daha dikkatli olması lazım Samsung'a yakışmamış.

• Klozete dusurdum, sifonu cekmis bulundum. Daha sonra telefonu cesmede yimadim. Sarj soketinde nem algilandi dedi. Kagit havluyla kuruladim. 30dk bekledim. Sensor bildirimi gitti. Telefon bir aydir calisiyor sorun yok. Ip68 serfikasi olan bir telefonda olmasi gereken

• O zaman çok dikkat etmek gerekiyor arkadaşlar IP68 olduğu halde su alabilmesi ihtimal. Zaten Samsung Türkiye getirmediği için garanti yok, muhattap Delta vs. gibi tam olarak güvenemeyeceğimiz servisler. Şahsen ben suyla temas ettirmemek için dikkatli kullanırım çünkü telefona herhangi bir şey olsa tamir, değişim, iade gibi haklardan yararlanmam çok zor. O nedenle bence herkes telefonuna olabildiğince dikkatli baksın.

Hala aklımda şu soru var batarya ve ekran ile ilgili sorun olduğunda değişimi nasıl kime yaptırcaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 30 Mart 2018; 15:8:11 >
  • Bu telefonla havuzda suyun altında video çekenler bile var.Bence su geçirmesi anormal bir durum. youtubede var adam çeşmede yıkıyor ve hiçbirşey olmuyor.
  • Beyler acil yardım. Bt managerda bişeleri iptal ettim whatsapp mesajlarım üstte dandik bi pencere olarak açılmaya başladı bilgisi olan var mı?

Bildirim merkezine falan baktım izinler açık

• 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.