Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vodafone maalesef öyle hocam, arkadaşım iphone se kullanıyor o da baya şikayetçi
  • Beyler, hoparlör nasıl stereo yapılıyordu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar iyi geceler. Oneplus 5 kullanici yorumlari yazinca burasi cikti.

Onceki sayfalari okudum. Ancak servisle ilgili yorum yazan goremedim.

Cihazin delta servis garantisi oldugunu ogrenince aradim sanki cihazim varmis gibi. Oneplus 5 ekranim kirildi fiyat nedir dedim. Fiyat bilgisi veremiyoruz cihazi bize gondermeniz gerekli dediler. Peki dedim kapattim. 15 dakika sonra tekrar aradim, galaxy s7 ekran fiyati nedir dedim 600tl dedi. Bu nedemek ellerinde yedek parca yok mu demek? Cihazda ariza oldugu zaman basit dukkanlarda yapilan teknik servis gibi çinden getirtip oyle mi takiyorlar?

Suan lg g3 kullaniyorum ithalatci garanti canimdan bezdirdi biraz temkinliyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar iyi geceler. Oneplus 5 kullanici yorumlari yazinca burasi cikti.

Cihazin delta servis garantisi oldugunu ogrenince aradim sanki cihazim varmis gibi. Oneplus 5 ekranim kirildi fiyat nedir dedim. Fiyat bilgisi veremiyoruz cihazi bize gondermeniz gerekli dediler. Peki dedim kapattim. 15 dakika sonra tekrar aradim, galaxy s7 ekran fiyati nedir dedim 600tl dedi. Bu nedemek ellerinde yedek parca yok mu demek? Cihazda ariza oldugu zaman basit dukkanlarda yapilan teknik servis gibi çinden getirtip oyle mi takiyorlar?

Suan lg g3 kullaniyorum ithalatci garanti canimdan bezdirdi biraz temkinliyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Oneplus55

Arkadaslar iyi geceler. Oneplus 5 kullanici yorumlari yazinca burasi cikti.

İthalatçı garantiden birşey beklememek lazım. Sadece haklı olursam hakem heyetinden paramı alırım ama diğer konularda başımın çaresine bakarım diye düşünün. Onun dışında hiçbir faydaları olmaz neredeyse. Dediğiniz gibi mahallede ki telefoncu gibi düşünün onları.

• Ordan Geçenbay

Cihazin içi çok karmaşık kendim yapabileceğimi sanmıyorum. G3te wifi arızası verdi garanti bitmesine 1 ay vardi adamlar ellerinde 1 ay tuttu geri gönderdi bişey yok diyip. Tekrar gönderemedim tabi şuan çözümde bulamıyorum anakart değişecek diyorlar. Bunun gibi bir sorunu kendiniz cozecekseniz hiç gerek yok hepsiburada'dan almaya Facebook gruplarında satılıyor 300 TL ucuza :)

Asıl meseleye gelecek olursam s7 nasıl cihaz ? Anladığım kadarıyla oneplus5in ekran süresi ortalama 6 saat s7de 4 saat bu dusunduruyor. Gerisi çokta önemli özellikler degiller

• quote:

Orijinalden alıntı: Oneplus55

Ordan Geçenbay

Cihazin içi çok karmaşık kendim yapabileceğimi sanmıyorum. G3te wifi arızası verdi garanti bitmesine 1 ay vardi adamlar ellerinde 1 ay tuttu geri gönderdi bişey yok diyip. Tekrar gönderemedim tabi şuan çözümde bulamıyorum anakart değişecek diyorlar. Bunun gibi bir sorunu kendiniz cozecekseniz hiç gerek yok hepsiburada'dan almaya Facebook gruplarında satılıyor 300 TL ucuza :)

Asıl meseleye gelecek olursam s7 nasıl cihaz ? Anladığım kadarıyla oneplus5in ekran süresi ortalama 6 saat s7de 4 saat bu dusunduruyor. Gerisi çokta önemli özellikler degiller

S7 diyorsanız S7 den üstün bir cihaz oneplus 5. S7 edge diyorsanız yine birçok özelliği daha üstün. Bende bir ara S7 edge almak istedim ama oneplus 5 çok daha mantıklı bir cihaz.

Tasarım olarak S7 edge biraz daha iyi gibi. (Tabi kişiden kişiye değişir.)

Garantili alacaksanız S7 edge önde garanti olarak tabiki.

Kamera performansi aynı sayılır. (Op5 çift kamera artısi var)

Ram ve hafıza olarak op5 üstün.

İşlemci olarak op5 üstün.

Batarya olarak op5 üstün.

Zaten geri kalanlar teferruat buna göre tercih yapabilirsiniz.

Birde Oppo telefonları (oneplus dahil) malzeme kalitesi çok iyidir kolay kolay arıza ve kronik sorun olmaz. Mesela bir sürü xiaomi telefon kullandım malzeme kalitesi olarak oppodan çok geride. Hatta Meizudan bile geride diyebilirim.
    Düşürüp kirmadiktan sonra kolay kolay arıza yapmaz diye düşünüyorum. Hem bu konu hem 3-3T konusunda arıza ile ilgili hiçbir şey görmedim bu güne kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 10 Kasım 2017; 17:14:11 >

• Arkadaşlar bende 3 gün önce aranıza katıldım. Fakat şu tele lensin çalışmamasıyla ilgili bilgi bulamadım. Telefondaki 2.kamera çalışmıyor. Zoom yapınca dijital zoom olarak gözüküyor. Bunun bir çözümü olmalı diye düşünüyorum. Şuan kandırılmış gibi hissediyorum çünkü. Telefonda 2 kamera var ama biz tekini kullanıyoruz. Bunun çözümü nedir?

• Portre modunu kullandınız mi hocam

• Valla portre modunda da 1.kamera çalışıyo. 2.kamera yı çalıştıramadım

• BoW_WoW kullanıcısına yanıt
    düşük şıkta hiç çalışmıyor o kamera ışığı iyi bir ortamda kameralara sırasıyla elınızı koyup onnu kapatın hangı kameralar çalışıyor bakın
  • merhaba, uzun süren araştırmaların ardından 11.11 kupon indirimleriyle almaya karar verdim. n11'de 2 satıcıda var telefon. aksaray iletişim'den bu ürünü alan oldu mu arada 100 lira fark mevcut. turuncumagazdan herkes memnun kalmış ve telefon da güncel satılıyor ancak işin ilginci aksaray'ın mağaza yorumlarına baktığımda bu telefonu alan birine rastlamadım ve ürün yorumları 0 görünüyor. acil bilgileriniz rica, teşekkür.

2.599,00 TL / turuncumagaza
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/oneplus-5-128gb-8gb-ram-snapdragon-835-cep-telefonu-P210756020

2.485,00 TL / aksarayiletişim
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/oneplus-one-5-a5000-8-gb-ram-128-gb-rom-cift-hatli-cep-telefonu-P214895520

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Evet paket olarak üstün bir cihaz ama garantisi olmayan birseyide almak istemem teşekkürler yardımlarınız icin

• Herkese iyi aksamlar, ben de araniza 6/64 gb modeli ile katildim. Kilif vb. gibi tavsiyeleriniz olursa memnun olurum :)
  • Arkadaşlar Hepsiburada'dan aldığım ürünün arkasında Made in Taiwan yazıyordu.Op firmasıyla uzun bir mail trafigi yaşadım ve cihazın sahte olduğunu belirttiler. Lütfen dikkat edin. Şu hb ile sorunu çözmeye çalışıyorum fakat onlar da orijinal deyip işin içinden çıkıyor.

• hsipkin H kullanıcısına yanıt
    hangi satıcıdan aldınız birde test yaptığınızda ve aıdata64 programıyla kontrol ettığınızde cihaz ne bılgıler verıyor
  • https://oneplus.net/customer/device/new

Cihazı burdan doğrulanıyor bi bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

hangi satıcıdan aldınız birde test yaptığınızda ve aıdata64 programıyla kontrol ettığınızde cihaz ne bılgıler verıyor

Satıcı da Hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: rideordie

https://oneplus.net/customer/device/new

Cihazı burdan doğrulanıyor bi bakın.

IMEI de sıkıntı yok normal görünüyor. Baştan oneplus da IMEI den kontrol edip normal dedi daha sonra cihaz fotoğrafını ve pcb numarasını istediler ve sahte çıktı.

• hsipkin H kullanıcısına yanıt
    Sahte derken?
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.