Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.640
Cevap
37
Favori
274.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmli Maçlar paketine ilk 3 ay ücretsiz kalan 7ay 119₺ ve yazın 2ay en alt Pakete düşürme (Ailenin Yıldızı) teklifinde anında kabul edilebilir diyenler ????

3*0=0₺

7*119= 833₺

2*25=50₺

Toplam :883₺

Aylık 73,5₺ oluyor

Bence dolu dolu müthiş bir paket 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Filmli Maçlar paketine ilk 3 ay ücretsiz kalan 7ay 119₺ ve yazın 2ay en alt Pakete düşürme (Ailenin Yıldızı) teklifinde anında kabul edilebilir diyenler ????

3*0=0₺

7*119= 833₺

2*25=50₺

Toplam :883₺

Aylık 73,5₺ oluyor

Bence dolu dolu müthiş bir paket 😀

@pusul90

Bu verdiğin örneğe sagemcom plus iq kutu da yıllık hediye edilirse üstüne tuzu biberi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lampard23 -- 10 Haziran 2017; 3:19:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni paket yapısını takmayın bence bu kadar kafaya geçen geçer ama geçilebilecek bir paket yapısı değil çok pahalı fiyatlar çıkıyor herkes taahhüt süresi sonuna kadar keyfine baksın.

• Daha çoğu şey oturmamış bir paket yapısı bu ,Temmuz ayı daha çok kampanyalı ve avantajlı bir ay olacaktır

• Az önce mh'yi aradım, ligler bittiği için önümüzdeki ay indirim talep ettim. 35 TL eksik gelecek fatura. 2 Haziran'da başvurmayı unutmasaydım, iki faturam düşecek ve 70 TL kar edecektim

Tabi bu talebimi iletirken sözümü kesip yeni paketlere taahhüt vermemi istediler. İşte şimdiki izlediğim kanallara bazı dizi/film kanalları, belgesel, gurme, ingiltere ligi vs. eklenecekmiş. "Onların hiçbiri zerre ilgimi çekmiyor, bana 5 büyük takım maçları yetiyor ve 80 lira öderken 100 lira ödeyin kar etmiş olursunuz diyorsunuz. Kesinlikle istemiyorum şu an ama 1 ay sonra ne olur bilemem, bakarız tekrar konuşuruz." dedim.

Aslında paket içeriğine bakınca mantıklı duruyor ama zorla dayatma olayından nefret ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• plus007 kullanıcısına yanıt
    İnşaallah öyle olur ben de aradım MH'yi. Şu an paketler böyle diyor. Şampiyonlar veya taraftar paketi çıkarsa ilgilenirim dedim. Kredi kartı ile bile 948 tl. Çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto5000

turksat neden yok paketlerde sacmalık....

turksat eutelsat ayrımı yokmuş artık.
    aynı fiyat yani.
  • -Yıldızlı maçlar paketini öğrendim şimdi .

* Spor toto süper ligde o hafta hangi maç daha önemliyse onu izleyebilecek bu paket sahibi . Yani tuttuğun takımın maçı olabilirde olmayabilirde dedi Müş Hiz.

Aylık taahhütlü fiyatı 90₺

• plus007 kullanıcısına yanıt
    Bir maç için aylık 90 TL vereceğime, 99TL verip sporun yıldızı paketini alırım.

• bein connnect için düşünüyordum ama pahalı geldi. Onun içinde film paketine sahip olmak gerekiyormuş sanırım.
  • http://destek.digiturk.com.tr/soru/teknik_konular/internet/digiturkle-internet-kampanyasina-sahip-uyelerin-bein-connectten-icerik-izlemesi-durumunda-internet-kotasi-etkilenir-mi

Soru
    Digiturk'le internet kampanyasına sahip üyelerin beIN Connect'ten içerik izlemesi durumunda internet kotası etkilenir mi?

Cevap
    Altyapı uygunluğunuza göre Digiturk’le fiber internet paketlerinden faydalanmanız durumunda, beIN Connect uygulamasından izlenen içerikler internet kotanızı etkilemeyecektir.

Fiber paketlerde kotadan düşmüyor. Lakin, Digitürkle internet paketleri diyor, Bende önceden superonline var, yeni digitürk abonesi olsam da birşey değilmez sanırım, aynı hesap olmalı.

• quote:

İki önemli gelişme var arkadaşlar ; bunlardan

1-Şimdi MÜş.TEm ile görüşmemde yeni paket yapısına geçişlerde eskiden hediye olan cihazlar hediye süresi sonuna kadar eklenecekmiş böle bi çalışma varmış

2-Birde DİGİLAND kullanıcılarına söyleyeceğim önemli bir konu var müşteri temsilcisiden teyitli , Digiland sisteminde şu an hangi paketteysen onunla devam edebilirsin eğer paket düşürmek yada yükseltmek istersek eğer Mevburen Yeni paket sistemine geçmek gerekiyor

Bilgilerinize

hediye verilen iq plus kutular süre sonuna kadar yeni paket sistemindede beleş kullanılmaya devam edecek mi

ben sorduğumda 15 tl tl dedi üstelik engelli paket olduğu halde

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

İki önemli gelişme var arkadaşlar ; bunlardan

1-Şimdi MÜş.TEm ile görüşmemde yeni paket yapısına geçişlerde eskiden hediye olan cihazlar hediye süresi sonuna kadar eklenecekmiş böle bi çalışma varmış

2-Birde DİGİLAND kullanıcılarına söyleyeceğim önemli bir konu var müşteri temsilcisiden teyitli , Digiland sisteminde şu an hangi paketteysen onunla devam edebilirsin eğer paket düşürmek yada yükseltmek istersek eğer Mevburen Yeni paket sistemine geçmek gerekiyor

Bilgilerinize

hediye verilen iq plus kutular süre sonuna kadar yeni paket sistemindede beleş kullanılmaya devam edecek mi

ben sorduğumda 15 tl tl dedi üstelik engelli paket olduğu halde

hediye verilen iq plus kutular süre sonuna kadar yeni paket sistemindede beleş kullanılmaya devam edecek. Çalışma varmış sistemde tanımlamaları için .....

Digiland eğlence paketinde kaldım ben , sezona maçlar için Sporeğlence ye yükseltemicem ne yazıkki , yeni paket sisteminde eğer şu şekilde anlaşırsak 12ay taahhüt veririm

12ay taahhütle YILDIZ DOLU pakete ;

yazın enalt pakete düşürme ile

4ay faturasız

6ay 129₺

2ay 25₺

12ay SAGEM IQ PLUS HEDİYE

Anında geçerim

• 7 hazirandan beri platform ariyorum.

Onceligim Turkiye Basketbol Ligi, Euroleauge, Premier Leauge ve belgesel yayinlar. Cok fazla tv izleyen biri degilim.

Digiturke basketbol icin 99 lira fazla geldi. Ustune Ailenin yildizi icin basvuri yaptim hala daha geri donmediler.

Dsmart Mega pakette hic indirim yapmadi. Yeni uyelerden 25e baslayanlar vardi. Onlar da geri donmedi.

Dun kablotv basvurdum. Binada altyali olmasina ragmen bugun kurulum yapilamadi. Benden onceki kablo dosemesi yaptirmamis. Elektriciye ekstradan para bayilmamak icin kurulum yaptirmayip iptal ettim.

Ayligi 7 liraya gelecek sekilde 15 aylik Filbox aldim. Digiturkplay Spor Ekstra yillik 140 liradan 1 senelik pesin aldim. Tvye indirdigim Digiturkplay apk'sini kurdum. Problemsiz izleyebiliyorum. En uygun legal yollardan boyle bir kombinasyon kurdum.

Cogusu demek musteri kazanmak istemiyor, ben bunu anladim bu haftalik surecte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gios -- 10 Haziran 2017; 19:50:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gios

7 hazirandan beri platform ariyorum.

Onceligim Turkiye Basketbol Ligi, Euroleauge, Premier Leauge ve belgesel yayinlar. Cok fazla tv izleyen biri degilim.

Digiturke basketbol icin 99 lira fazla geldi. Ustune Ailenin yildizi icin basvuri yaptim hala daha geri donmediler.

Dsmart Mega pakette hic indirim yapmadi. Yeni uyelerden 25e baslayanlar vardi. Onlar da geri donmedi.

Dun kablotv basvurdum. Binada altyali olmasina ragmen bugun kurulum yapilamadi. Benden onceki kablo dosemesi yaptirmamis. Elektriciye ekstradan para bayilmamak icin kurulum yaptirmayip iptal ettim.

Ayligi 7 liraya gelecek sekilde 15 aylik Filbox aldim. Digiturkplay Spor Ekstra yillik 140 liradan 1 senelik pesin aldim. Tvye indirdigim Digiturkplay apk'sini kurdum. Problemsiz izleyebiliyorum. En uygun legal yollardan boyle bir kombinasyon kurdum.

Türkiyede toplam 250'in üstünde digitürk bayi var.Şebeke diğer platformlara göre baya iyi yani.Hangi şehirde oturuyorsunuz.Aynı gün bile kurulum sağlayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calıgula -- 10 Haziran 2017; 20:4:34 >

• Hem digitürk hemde interneti digitürk aracılığıyla alırsanız kotanızdan yemez doğrudur.Ama evinizde mevcut bir internet aboneliği varsa ve sonra interli kampanyaya katılırsanız kotanızdan yer

Zaten yeni sistemde internetli paketler normal fiyatlarına veriliyor yani hiç avantajı yok diyebiliriz.

• Bu paketler duyurulduktan sonra iptal fax'ı çekip yeni, avantajlı teklif alan olursa, rica ederim bilgilendirsin ve buraya yazsın.
  • İzmir / Karşıyaka

Daha ne kadar merkez olur bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gios -- 10 Haziran 2017; 20:34:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calıgula

quote:

Orijinalden alıntı: gios

7 hazirandan beri platform ariyorum.

Türkiyede toplam 250'in üstünde digitürk bayi var.Şebeke diğer platformlara göre baya iyi yani.Hangi şehirde oturuyorsunuz.Aynı gün bile kurulum sağlayabilirler.

Merhaba sayın hocam bende Ailenin yıldızı paketini dün 15.30 da bayiden başvuru yaptım şimşek hızıyla yaptılar aktivasyonu saat 17.00 de izliyordum
    Bayiler daha özenli yaklaşıyorlar bence
    Paketi k.katlı aldım aylık 20 tl ye geldi bence uygun
    Dsmartla çok görüştüm yeni abone istemiyorlar resmen varsa yoksa eskilere çalışıyorlar kendileri bilir rekabet olmalı tabi böylesi durumlarda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• -Giriş

-Belgesel

-Sporsever

-Film

-Anadolu takımları maçları

-çocuk paketi hediye 02.02.2018

-Sagem IQ plus hediye 02.06.2018

02.06.2018 e kadar taahhüt yaptım iyiki.

Aylık36₺ . Digiland eğlence paketi .

Dolu dolu paket ayda 36₺

Ailenin yıldızları denilen pakete 25₺ istiyorlar Film kanalları Yok👎🏼

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plus007 -- 10 Haziran 2017; 21:44:29 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.