Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.640
Cevap
37
Favori
274.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakmel

Nasıl hediye ettiler hocam söyleyin de biz de talep edelim. Daha dün geçtim ailenin yıldızına, bir şansımızı deneyelim biz de...

Digitürk kendisi aramış hocam , onlar ararsa iyi teklifler veriyorlar biliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakmel

Nasıl hediye ettiler hocam söyleyin de biz de talep edelim. Daha dün geçtim ailenin yıldızına, bir şansımızı deneyelim biz de...

Geçen bana da tekrardan bedava verdiler 2018 hazirana kadar, zaten aynı kutuyu geçen sene de bedava kullandım, yine de kapattırmayı düşünüyorum promosyonunuzu istemiyorum deyip zira paketler pahalı, 2017 yılında sinema paketi bu fiyata olmaz, futbol vs zaten uçmuş fiyatlar, kendileri bilir kısaca, tivibu aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Niye kabul etmiyorsunuz? Etmemeniz için bir sebep var mı? Niye buraya gelip "almadım" diye hava atar gibi yazıyorsunuz ki anlamadım? Yani yanlış anlamayın ama fark sadece 3 TL, sanki kabul etmemek marifetmiş gibi.

3 lira farkla verdikleri kanallar ilgimi çekmedigi için kabul etmedim. İlgisini çekecek kişiler için bile işe yaramazlar.

9 ay var taahhüt bitimine.Bu da 27 lirayi digiye hediye etmek oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 9 Haziran 2017; 1:45:37 >
  • Beyler şimdi ben bugün ailenin yıldızına 1 yıllık taahhütle 25 TL ye geçtim. Bide bunun üzerine gene 1 yıl taahhütle dizi paketi de alabiliyor muyum? Kaç para ekstra ödeniyor aylık o zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Beyler şimdi ben bugün ailenin yıldızına 1 yıllık taahhütle 25 TL ye geçtim. Bide bunun üzerine gene 1 yıl taahhütle dizi paketi de alabiliyor muyum? Kaç para ekstra ödeniyor aylık o zaman?

hocam tahaütsüz aylık 10 tl 1 yıllık kredi kartı almak istersen 100 tl
  • Tek takım alma mevzusu yok mu sadece Trabzonspor'u izlemek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Tek takım alma mevzusu yok mu sadece Trabzonspor'u izlemek istiyorum.

Yok hocam artık tüm ligi satıyorlar tek pakette artık ama tepki olursa belki ayrı bir paketde yaparlar.
  • Aylık 99 TL ödeyecek olan var mı çok merak ediyorum

1188 TL ödeyecek adam DH'den çıkar mı acaba ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Dün Müşteri hizmetlerindeki kız sporun yıldızı 90₺ diyo bana Normal yani demek istiyor ? Paket içeriği arttı diyor ,

Bizki 60-70₺ ödemeyi bile fazla bulurken şimdi 90₺ ye normal diyorsanız pes dedim , Paket yapısını birdaha gözden geçirin dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Aradım şimdi bende engelli indirimden (sözde) yararlanarak ailenin yıldızına geçtim 20 tl ye yan oda yada aynısını 12.50 tl ye geçiş yaptırdım. Toplamda aylık 32.50 tl ye hallettim içerik bana yeter bu sene bakalım lig tv yi açtırmam olur biter. Hadi hayırlısı.

artık engelli indiriminin pek avantajı yok zaten herkese 25 Tl olan paket 20 ayrıca maçlar tamamen uçtu 99tl yarıya düşecek diye beklerken 140 üzerinden düşüyormuş başka seçenek yok yıllık ücret yarıya düşmüyor
  • O değilde İPTAL FAX çekip yeni teklif alan varmı 6ay %50 vs.?
  • bu kazıkcılara beın'e by by by iptaller gelsin dıgıye !!!
  • en baştaki engelli fiyat bilgileri yanlıştır

http://www.digiturk.com.tr/icerik/taahhutname/eutelsat_uydusu_ile_engelsiz_kampanyasi_yeni_uyelik_taahhutnamesi.doc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 9 Haziran 2017; 11:15:33 >

• Babamın üyeliğinide taşıdık yeni paket sistemine , önceki sistemde şubat 2018 e kadar hediyeydi IQ plus servisi aynı şekilde devam etti. Sadece paket geçişi sağlanıp IQ plus hediye süresi sonuna kadar ücretsiz olacak

• plus007 kullanıcısına yanıt
    Hocam kardeşin ile baban kaç senelik üye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Babamın üyeliğinide taşıdık yeni paket sistemine , önceki sistemde şubat 2018 e kadar hediyeydi IQ plus servisi aynı şekilde devam etti. Sadece paket geçişi sağlanıp IQ plus hediye süresi sonuna kadar ücretsiz olacak

engelli üye olarak mı aldınız

plus kutu yu nasıl ücretsiz aldınız hocam bende 2 nisan 2018 kdar hediye verilmişti ama yeni sistemde ücretli deniliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cey100

Hocam kardeşin ile baban kaç senelik üye?

Kardeşim 11 senelik

Babam 3 senelik üye

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Babamın üyeliğinide taşıdık yeni paket sistemine , önceki sistemde şubat 2018 e kadar hediyeydi IQ plus servisi aynı şekilde devam etti. Sadece paket geçişi sağlanıp IQ plus hediye süresi sonuna kadar ücretsiz olacak

engelli üye olarak mı aldınız

plus kutu yu nasıl ücretsiz aldınız hocam bende 2 nisan 2018 kdar hediye verilmişti ama yeni sistemde ücretli deniliyor

Normal üyelik hocam ,

Sistem izin veriyor IQ plus cihazların hediye edilmesine bu u belirtin

• quote:

Orijinalden alıntı: NaRcoss

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Beyler şimdi ben bugün ailenin yıldızına 1 yıllık taahhütle 25 TL ye geçtim. Bide bunun üzerine gene 1 yıl taahhütle dizi paketi de alabiliyor muyum? Kaç para ekstra ödeniyor aylık o zaman?

hocam tahaütsüz aylık 10 tl 1 yıllık kredi kartı almak istersen 100 tl

hmm anladım hocam sağolun.aylık 5 tl falan olsa geçerdim ama 10 tl'ye değmez herhalde
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Eski paket sisteminde dizi paketini taahhütlü olarak 18TL kullandım, güzel diziler vardı verdiğim parayı haketti diyebilirim. Tekrar anlaşabilirsem 10 TL den eklerim bu paketi, dizi izlemeyi seviyorsanız alınabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.