Şimdi Ara

## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
25
Favori
74.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulamamış gamersnexus. Aynı bodos inceleme, 3000MHz'i geçemiyor safsatası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

merakımdan soruyorum neymiş bu talimat? bios update mi ve ne içeriyor?

edit: gamersnexus'u yakından takip ediyorum zaten ve bugün bakacağım youtube kanallarına.

Bellek zamanlamaları ile alakalı bir şey sanırım. Ramlerin daha yüksek hıza çıkabilmesi ile alakalı muhtemelen ama detaylarına bakmadım nedir, ne değildir.
  • 3dmark fizik puanı da koy hocam zahmet olmazsa

Edit : Fatih hocam Anakart Bios güncellemesi varsa yapmayı unutma, performans artırdığı konusunda söylentiler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPTİMİST -- 3 Mart 2017; 10:17:50 >
  • THE Division gibi, Rise of The Tomb Raider gibi GTX 1080 ekran kartlarıyla testlerinizi bekliyoruz. Malum düşük işlemciyle bu oyunlar tam bir Darboğaz canavarına dönüşüyor. Yani oyun testlerine eklerseniz, benim gibi eski i5 3570k değiştirecekler için ışık tutmuş olursunuz.
  • 1080p bf1 multi testi bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Ben de takipteyim.

İşlemci 4.2 ghz üzerini görür mü merak ediyorum açıkçası (benzer frekansta i7 7700k ile kıyaslamak için)
  • adaşım hayırlı olsun güle güle kullan

bende crysis oyun testlerini merak ediyorum
    önlerden yerimi alayım bende

herkes bi test istemiş hadi kolay gelsin seninde işin zor

ALLAH yardımcın olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthyrr1976fy -- 2 Mart 2017; 22:46:32 >
  • Oc potansiyeli için takipteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatırlıyor musun abi sanırım 7870 CF kurup test yapmıştın, o zaman bu zamandır ara ara girer yorumlarını okurum 2013ten sonra ilk defa senin bir postunda baya heyecanlanıyorum sanırım, bekliyoruz
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryzen

Hatırlıyor musun abi sanırım 7870 CF kurup test yapmıştın, o zaman bu zamandır ara ara girer yorumlarını okurum 2013ten sonra ilk defa senin bir postunda baya heyecanlanıyorum sanırım, bekliyoruz

evet hatırladım 7870 hawk cf incelemesiydi

cpu bench için yazılımlar hazır, oyun için Gta 5 , watch dog 2 , Battlefield 1 / 4, The Crew ve birkaç oyunda hazır

konudaki arkadaşların mmorpg test isteği içinde birşeyler hazırlamaya çalışacağım, Ashes of the Singularity, Total War ve türevi bazı oyun testleri de eklemeye çalısacağım. yetiştirebilirsem ghost recon wildlands beta yı da testlere dahil edebilirim yada tam sürümünü çıktıktan sonra dahil edeceğim.

yarın sabah-öğle arası bir aksilik çıkmaz ve fırsat bulursam testlere başlayacağım , intel tarafında karşılastırabilmek için 6700k lı bir sistem de hazırlayacağım. konunun olgunlaşması biraz zaman alacak ama hiç yoktan iki firmadan da birden fazla işlemci ve anakart dahil etmiş olacağım geçen sürede, bakalım nasıl birşey çıkacak ortaya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 3 Mart 2017; 0:33:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

Orijinalden alıntı: Ryzen

Hatırlıyor musun abi sanırım 7870 CF kurup test yapmıştın, o zaman bu zamandır ara ara girer yorumlarını okurum 2013ten sonra ilk defa senin bir postunda baya heyecanlanıyorum sanırım, bekliyoruz

evet hatırladım 7870 hawk cf incelemesiydi

cpu bench için yazılımlar hazır, oyun için Gta 5 , watch dog 2 , Battlefield 1 / 4, The Crew ve birkaç oyunda hazır

konudaki arkadaşların mmorpg test isteği içinde birşeyler hazırlamaya çalışacağım, Ashes of the Singularity, Total War ve türevi bazı oyun testleri de eklemeye çalısacağım. yetiştirebilirsem ghost recon wildlands beta yı da testlere dahil edebilirim yada tam sürümünü çıktıktan sonra dahil edeceğim.

yarın sabah-öğle arası bir aksilik çıkmaz ve fırsat bulursam testlere başlayacağım , intel tarafında karşılastırabilmek için 6700k lı bir sistem de hazırlayacağım. konunun olgunlaşması biraz zaman alacak ama hiç yoktan iki firmadan da birden fazla işlemci ve anakart dahil etmiş olacağım geçen sürede, bakalım nasıl birşey çıkacak ortaya..

Vallahi dostum sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Şu an içimden hiç intel sistem almak geçmiyor, ama hislerim bana amd'nin bu serinin ilerki revizyonlarında daha yüksek frekans hızında çalışan işlemcileri piyasaya süreceğini söylüyor...

Birde senden ricam şudur 8 çekirdeğin oc potansiyeli nasıldır, sonrada 2 çekirdeği kapatıp tekrar bakman...

• Açmayın şöyle konular gaza geliyorum eski bir amd fanı olarak her an herşey olabilir

Hayırlı olsun anakart güzele benziyor ama gigabyte çok sevmiyorum 2 yıldır msi aldım hiç te sorun yaşamadım giriş seviyesinden High-End ine kadar neredeyse her sokette.

Testler bekleniyor...
  • Gigabyte çok güzel aksesuarlar veriyor. 790XT-UD4P'deki esata hala duruyor.
  • Intel ve nvidia daha kaliteli performansta daha... [

diyenlere inat temmuzu bekliyorum bakalım neler olacak

Gigabyte yazılımsal olarak bir Asus olamadı kartlar iyi, fena değil ama yazılımda bir değişime gitmesi şart.

Amd için asrock orta üst ve msi orta üst kartlar iyiydi daha önce bakalım devam edecek mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)
    ## AMD Ryzen™ Platformu Kullanıcı İncelemeleri ## (ANA KONU)

işlemciler ulaştı arkadaşlar, gün içerisinde konuya paylaşımlara başlayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 3 Mart 2017; 13:15:47 >

• vay vay hadi bekliyoruz abi. bende 1800x aldım bekliyorum ya 2x16gb 3000mhz ramde almıştım onlar nasıl olcak onu merak ediyorum. 3600mhzye çıkmış son bios update ile
  • F.@.T.İ.H kullanıcısına yanıt
    Hocam sizden beklediğim oyun testleri Dying Light, Batman Arkham Knight, Assasins Creed Unity ve Syndicate, Just Cause 3, Rainbow Six Siege, The Division, Witcher 3, Gta 5, Far Cry Primal, Doom, Battlefield 1 ve Titanfall 2 dir umarım hepsini paylaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitelotus59 -- 3 Mart 2017; 13:38:5 >
  • Stok fan varmı işlemci kutusunda? Ayrıca sadece 1080p değil 1440p olarak 2. bir sonuç paylaşırsanız daha iyi olur. Crysis 3, Rise of the Tomb Raider gibi oyunları da eklerseniz seviniriz.
  • F.@.T.İ.H kullanıcısına yanıt
    Mısırımı hazırladım bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.