Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: DiskoKralı

Beyler ekran sürelerinizi paylaşır mısınız?

hocam benim batarya bitime doğru ekran görüntüsü paylaşırım sizinle en son dün bu saatlerde şarjdan çıkartmıştım 24 saat oldu yani 4 saat ekran süresi var 1 saat konuşma yaptım 4g devamlı açık 2 hat birden kullanıyorum şuan şarjım %55 bakalım yarın süreler ne olacak tahminim 4g ile en kötü 8-9 saat ekran süresi ve 2,5 gün bekleme süresi alacağım

Sevinirim hocam bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba, eşimin cihazı Android 7 güncellemesi sonrasında şarjda takılı iken bildirim ledi yanmamaya başladı. Diğer türlü bildirimlerde yanıyor mu dikkat etme şansım olmadı fakat ayarlardan bildirim ledlerinin açık olduğunu teyit ettim ve renk değiştirirken led tepki veriyordu. Sizlerde de bu sorun var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Arkadaşlar merhaba, eşimin cihazı Android 7 güncellemesi sonrasında şarjda takılı iken bildirim ledi yanmamaya başladı. Diğer türlü bildirimlerde yanıyor mu dikkat etme şansım olmadı fakat ayarlardan bildirim ledlerinin açık olduğunu teyit ettim ve renk değiştirirken led tepki veriyordu. Sizlerde de bu sorun var mı?

evet android 7 aldıktan sonra bendede oldu şarj olurken yanıyor ama tam dolunca ışık sönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Arkadaşlar merhaba, eşimin cihazı Android 7 güncellemesi sonrasında şarjda takılı iken bildirim ledi yanmamaya başladı. Diğer türlü bildirimlerde yanıyor mu dikkat etme şansım olmadı fakat ayarlardan bildirim ledlerinin açık olduğunu teyit ettim ve renk değiştirirken led tepki veriyordu. Sizlerde de bu sorun var mı?

evet android 7 aldıktan sonra bendede oldu şarj olurken yanıyor ama tam dolunca ışık sönüyor.

merhaba hocam, telefonu almak istiyorum da bir sıkıntısı var mı acaba ? şebeke veya ısınma sorunu falan
  • poman kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece bellek farkı var onun dışında herşey aynı band 20 gelirsek evet Vodafone kırsalda 4.5 g sorunlu olabiliyor ama 3g de sıkıntı yok merak etmeyiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazdaki gereksiz uygulamalardan kurtulmak isteyenler icin bi konu actim. Uzunca bi liste uzun bi konu fakat faydali olacaktir.

https://forum.donanimhaber.com/light-miui-gereksiz-uygulamalari-ve-dosyalari-silme--128492551#128492551

• Beyler anlık şarj ve ekran süresi paylaşır mısınız?

Cihazı sipariş etmek üzereyim gaza geleyim

• quote:

Beyler anlık şarj ve ekran süresi paylaşır mısınız?

Cihazı sipariş etmek üzereyim gaza geleyim

Hocam şarj yönünden için rahat olsun resim atmıyorum ama benim şuan bekleme süresi akşam 2 gün olacak şuan 6, 5 saat ekran süresi aldım şarjım daha %34 var 4g açık çift hat kullanıyorum süreler gayet iyi

• 01halil kullanıcısına yanıt
    cevabın için teşekkürler .
  • DiskoKralı D kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• Güncellemeden once varmıydi dikkat etmedim ama normal tarayıcı ile bir siteye giriş yapmak istediğimde isim ve şifre yazmama rağmen giriş yapmıyor telefonun kendi tarayıcısı. Chrome ile yaparsam bir sıkıntı yok. Birde dh sayfalarını açarken çok sık hata almaya başladım telefonla mı ilgili yoksa site mi. Sonuncusu ise face de arka arkaya resimlere bakarken donma yapıyor sonra düzeliyor sizde de oluyor mu bu durum

• Çok güzel değerler hocam, umarım bende pişman olmam. Valla 10-11 saat ekran göreyim yeter günde bir şarja takmaya razıyım.
  • quote:

Çok güzel değerler hocam, umarım bende pişman olmam. Valla 10-11 saat ekran göreyim yeter günde bir şarja takmaya razıyım.

hocam 2 gün günde hatta 2,5 günde bir şarja takıyorum 9-10 saat ekran süresi alıyorum çift hat aktif ve 4g de açık bir şekilde bu değerler gerçekten çok iyi günlük şarja takman için sabahtan akşama kadar 10-12 saat elinden düşürmemen gerek telefonu
  • İyi forumlar beyler çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevınırım. Bir süredir note 4/4x araştırıyorum fakat stok olmadığından dolayı telefon temın edemedım dıkkatımı yurt dısı cıhazları dikkatımı cektı reklam yapmak gibi olmasın ama bi site denk geldi xiaomi.web.tr diye burada 4x (850 tlden satılıyor) 1 yıl yurt dışı garantılı arıza durumunda satıcı karşılıyor masrafları vs .Forumda +70 sayfa konusulması var alım satım yapanlar vs negatıf yorumda görmedım satıcı ıle alısverısı olan varmı bılgılendırebılır mı ılerı zamanda sıkıntı cıkartır mı bana alırsam .Birde ne yapmalıyım bu 4x'i almalı mıyım yoksa 10/20 gun neyse bekleyıp ıthalatcı(920 tl denılıyor cepport ama 950 cıvarına cıkar dıye dusunuyorum) note 4 mu almalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkoloji

İyi forumlar beyler çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevınırım. Bir süredir note 4/4x araştırıyorum fakat stok olmadığından dolayı telefon temın edemedım dıkkatımı yurt dısı cıhazları dikkatımı cektı reklam yapmak gibi olmasın ama bi site denk geldi xiaomi.web.tr diye burada 4x (850 tlden satılıyor) 1 yıl yurt dışı garantılı arıza durumunda satıcı karşılıyor masrafları vs .Forumda +70 sayfa konusulması var alım satım yapanlar vs negatıf yorumda görmedım satıcı ıle alısverısı olan varmı bılgılendırebılır mı ılerı zamanda sıkıntı cıkartır mı bana alırsam .Birde ne yapmalıyım bu 4x'i almalı mıyım yoksa 10/20 gun neyse bekleyıp ıthalatcı(920 tl denılıyor cepport ama 950 cıvarına cıkar dıye dusunuyorum) note 4 mu almalıyım.

Hocam öncellikle alacaginiz cihaz hangisi. Bu 4/4x olayi cok karisik bi halde isimlendirmeler cok saçma xiaomi de sagolsunlar. Koskoca sirketsin telefon uretiyorsun isim koymayi beceremiyorsun ama.

Redmi Note 4x snapdragon islemcili

Redmi note 4 mtk normalde

Ama global snapdragon lu olani redmi note 4 diye geciyir sadece global diye belirtiyorlar ama

4/64 olan mtk li model var o da redmi note 4x diye isimlendirildi mesela.

Beyin yakmalik bi isimlendirme.

• Bu güncelleme sonrası bi türlü 4G'yi göremedim. Hep H harfi çıkıyor.

• DiskoKralı D kullanıcısına yanıt
    Buyur hocam son değerler bunun üzerine 2 saatte konuşma ekle konuşma hariç değerler aşağıdaki gibi

Edit: Telefonu geçen hafta aldım 4.kez şarja taktım.DAha pil tam oturmadı zamanla daha da sürelerin artacağını tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 21 Ağustos 2017; 10:11:26 >

• Telefonu kapatınca pil kullanım sıfırlanıyor bunu kapatma yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Çok güzel değerler hocam, umarım bende pişman olmam. Valla 10-11 saat ekran göreyim yeter günde bir şarja takmaya razıyım.

hocam 2 gün günde hatta 2,5 günde bir şarja takıyorum 9-10 saat ekran süresi alıyorum çift hat aktif ve 4g de açık bir şekilde bu değerler gerçekten çok iyi günlük şarja takman için sabahtan akşama kadar 10-12 saat elinden düşürmemen gerek telefonu

Telefonun siparişini şimdi verdim hocam teşekkürler ilgin içinde

• quote:

quote:

quote:

Telefonun siparişini şimdi verdim hocam teşekkürler ilgin içinde

Hayırlı olsun hocam nerden verdiniz ne renk aldınız kaça geldi ? Telefonlara zam gelecek deniyordu

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.